Mega Bloks

33 products found

Mega Bloks online kopen bij Fietsweb.nl. Bekijk ons assortiment hieronder en bestel eenvoudig.

Quick filter:
New
Regular price €47,99
Sale price €47,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships same day
Sold out New
Regular price €61,99
Sale price €61,99
Regular price
Unit price
per 
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (1798) Order before 12:00 PM, ships same day
Kleine bouwers kunnen deze snoezige rupsentrein laten wiebelen en bewegen. Peuters kunnen deze rupsentrein maken met bewegende blokken die ze aan elkaar kunnen koppelen. Trek aan het touwtje en de ...
Regular price €44,99
Sale price €44,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships same day
Regular price €40,99
Sale price €40,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (11) Order before 12:00 PM, ships same day
De alfabettrein is er! Allemaal instappen voor echte geluidjes en muziek! Uw kind leert in een sneltreinvaart het ABC door deze muzikale trein te bouwen met de letter A tot Z! Maak de drie wielsets...
Regular price €33,99
Sale price €33,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (50) Order before 12:00 PM, ships same day
Regular price €37,99
Sale price €37,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships same day
Regular price €32,99
Sale price €32,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships same day
Regular price €33,99
Sale price €33,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (44) Order before 12:00 PM, ships same day
Regular price €48,99
Sale price €48,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships same day
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (284) Order before 12:00 PM, ships same day
De Mega Bloks First Builders zak met 60 bouwstenen in primaire kleuren! Geef je kind de mogelijkheid om zijn creativiteit te ontdekken, terwijl het ook zijn fijne motorische vaardigheden oefent. Le...
Sold out
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Unit price
per 
Bouwbare Hot Wheels Tiger Shark Monstertruck met stuntbaan. Inclusief pull-back motor, afspringende motorkap, actiefiguur en vuurringen. Geschikt vanaf 5 jaar.
Sold out
Regular price €42,99
Sale price €42,99
Regular price
Unit price
per 
Fans van Grasaanval Pokémon, hoog tijd om te bloeien! Bouw je eigen Grasaanval Team met de bekende gezichten Bulbasaur, Turtwig, Hoppip en Oddish. Show ze op de 4 Pokéballen met noppen. Combineer h...
Sold out
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Unit price
per 
Bouw met de bouwstenen in deze Fisher-Price Mega Bloks PAW Patrol Liberty's scooter set zelf Liberty's scooter, die geïnspireerd is door de PAW Patrol film. Deze bouwset bevat een beweegbaar fi...
Sold out
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Unit price
per 
. Ontdek samen met je kleine avonturier 8 schattige geluiden tijdens het spelen met deze T-Rex Jammy Stackers en de 15 grote bouwstenen. Stapel blokken direct op de kop van de T-Rex om zijn eig...
Sold out
Regular price €31,70
Sale price €31,70
Regular price
Unit price
per 
Ordered before 12:00, shipped same day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, PayPal)
Regular price €25,99
Sale price €25,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships same day
De bouwset bevat 3 Barbie micropoppen, 5 dieren waaronder een panda, schildpad, koala, luiaard en babyluiaard, 97 bouwstenen met speciale onderdelen en accessoires, en 3 hartvormige basisplaten Bo...
Sold out
Regular price €27,89
Sale price €27,89
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Regular price €30,34
Sale price €30,34
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Regular price €38,99
Sale price €38,99
Regular price
Unit price
per 
Vurige Pokémon fans, maak je klaar om de hitte te voelen! Bouw je eigen Vuuraanval Team met de bekende gezichten Litwick, Charmander, Scorbunny en Salandit. Show ze op de 4 Pokéballen met noppen. C...
Sold out
Regular price €24,99
Sale price €24,99
Regular price
Unit price
per 
Kleine bouwers kunnen met Bouwen en Leren Ecohuis en 4 Blokkenvriendjes van alles leren over groen gedrag, zoals hernieuwbare energie, buiten spelen en energieverbruik. Peuters kunnen een huis bouw...
Regular price €49,99
Sale price €49,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships same day
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (394) Order before 12:00 PM, ships same day
De Mega Bloks First Builders zak met 60 bouwstenen bestaat nu ook in roze kleuren! Geef je kind de mogelijkheid om zijn creativiteit te ontdekken, terwijl het ook zijn fijne motorische vaardigheden...
Sold out
Regular price €65,89
Sale price €65,89
Regular price
Unit price
per 
Productbeschrijving: Je kleine bouwvakker kan lekker rijden en bouwen met de CAT Graafmachine voor bouwen en spelen set die wordt geleverd met 10 grote bouwblokken. Peuters kunnen op het voertuig z...
Sold out
Regular price €41,99
Sale price €41,99
Regular price
Unit price
per 
Peuters leren nieuwe spelletjes met de Tafel voor bouwen en afbreken. Kleine bouwers kunnen zo creatief zijn als ze zelf willen wanneer ze op de tafel bouwen. Hierna drukken ze op de knoppen om de ...
Regular price €25,99
Sale price €25,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (2) Order before 12:00 PM, ships same day
MEGA Barbie Color Reveal bouwsets zitten boordevol verrassingen - maak de doos maar open! De look van elke micropop is een magisch mysterie dat wacht op onthulling. Ontdek meer dan 10 verrassingen,...
Sold out
Regular price €40,99
Sale price €40,99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Regular price €49,99
Sale price €49,99
Regular price
Unit price
per 
De reis van elke trainer begint met een eigen Pokédex en die kun je nu zelf bouwen met MEGA. De Pokédex van Regio Kanto set is leuk om te bouwen en ook nog eens een geweldig verzamelobject. Met ver...
Sold out
Regular price €35,52
Sale price €35,52
Regular price
Unit price
per 
Laat je fantasie de vrije loop en ga op pad met de Avontuurlijke Droomcamper van Barbie. Rijd talloze avonturen in de buitenlucht tegemoet en bouw de roze camper met tal van accessoires en verrassi...
Sold out
Regular price €42,99
Sale price €42,99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Regular price €34,99
Sale price €34,99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Regular price €24,99
Sale price €24,99
Regular price
Unit price
per 
Kleine bouwers kunnen naar hartelust schudden, rammelen en draaien terwijl ze hun favoriete safaridieren bouwen. Met de hulp van 3 zintuiglijke functies kunnen peuters bouwen, spelen en hun zintuig...

Showing 1 - 32 of 33 products

Frequently asked questions about Mega Bloks

What are Mega Bloks?

Mega Bloks are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range from well-known brands, focused on quality and value for money. Whether you're looking for a basic model or a premium variant, you'll always find the right choice for your budget and needs.

Which Mega Bloks are most popular?

The most popular Mega Bloks are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away. Our customer service can also personally advise you on which models best suit your needs.

How do I choose the right Mega Bloks?

When choosing Mega Bloks, it's important to consider your specific needs, budget and application. Compare models on material, size and functionality. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for detailed specifications. Not sure? Contact our customer service for personal advice.

How fast are Mega Bloks delivered?

Order before 12:00, and your order will be shipped the same day. Delivery takes 1-4 business days. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Mega Bloks?

Yes, you have 14 days online return rights on all Mega Bloks. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back. Make sure the product is in its original and unused condition.