Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Speelgoed en spellen

25001 products found

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die perfect zijn voor jong en oud. Of je nu op zoek bent naar de nieuwste trends of tijdloze klassiekers, onze collectie biedt voor ieder wat wils. Van educatieve spellen tot creatieve bouwsets, we hebben alles in huis om de fantasie van kinderen te prikkelen en hun vaardigheden te ontwikkelen. Onze categorie Speelgoed en spellen is zorgvuldig samengesteld om aan de wensen van elke klant te voldoen. Ontdek de magie van merken zoals Basic, Mattel, en Diversen, die garant staan voor kwaliteit en plezier.

Quick filter:
Regular price €32,99
Sale price €32,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Voor jonge en drukke aspirant-huisvrouwen en -mannen! Deze multifunctionele houten speelgoedstofzuiger voor kinderen is duwspeelgoed en rollenspelspeelgoed in één. Het is aantrekkelijk voor alle le...
Regular price €15,99
Sale price €15,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
De Quarter Horse is een van de oudste Amerikaanse rassen. De geschiedenis van de Quarter Horse begint in Virginia in het begin van de 17e eeuw, toen Amerikaanse kolonisten paarden kochten van de Ch...
Regular price €28,99
Sale price €28,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Twee cultklassiekers, nieuw geïnterpreteerd! De moderne look met trendy goudaccenten en elegant bordeauxrood in combinatie met wit, zwart en natuurlijk hout maken dit 2-in-1 bordspel uit de serie “...
Regular price €28,99
Sale price €28,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Sla de ballen met een hamer door de gaten heen en vang ze op in de gleuf onderin de doos! Inhoud: één houten doos, drie houten ballen en één houten hamer. Geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar.
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 2 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Set van 20 Avengers servetten, 33x33 cm groot. Gemaakt van FSC-papier.
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Abrick Autotransporter
Regular price €29,99
Sale price €29,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Emmer met 2 katrollen, karabijnhaken en 10 meter touw, hoogte emmer is 14 cm.
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Gekleurde blokkenset om breuken te oefenen. Het formaat van het doosje is 17 bij 17 cm, geproduceerd van FSC® 100% gecertificeerd hout.
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Roodoog Boomkikkers zijn, ondanks hun opvallende kleur, niet giftig. Ze komen voor in tropische laaglanden in het zuiden van Mexico, in heel Midden-Amerika en in het noorden van Zuid-Amerika. Als n...
Regular price €48,99
Sale price €48,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Alle mini-klussers opgelet! Met deze houten gereedschapskist in klassieke werkplaatskleuren worden kinderen tijdens het rollenspel echte klussers en klusseressen. De realistische accessoires en ger...
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Puzzel Bouwplaats, 96st. Puzzel, bouwplaats. 96 delig. 40x30x0,8 cm. 3+
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Raap en verplaats die grote ladingen in de kinderkamer! Deze stevig gebouwde terreingraafmachine van FSC® 100%-gecertificeerd hout transporteert belangrijke bouwmaterialen op robuuste, rubberen wie...
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Draken zijn geliefde mythologische dieren die gigantische, krachtige slang- of reptielachtige wezens zijn. Ze zijn door de eeuwen heen in de mythologie verschenen en zijn vooral populair en onderde...
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Dit gestroomlijnde en atletische hondenras, vooral bekend als de ster van Disney's "101 Dalmatiërs", heeft een geschiedenis die enkele honderden jaren teruggaat. Hij begon als coachhond, maar heeft...
Regular price €40,99
Sale price €40,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Beestachtige balanstraining! Dit houten balanceerbord is een leuke manier om balans, lichaamsspanning en behendigheid te trainen. De ovale vorm zorgt voor een breed stavlak en de twee pootjes geven...
Cavallino
Regular price €27,99
Sale price €27,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Truck 66 XL Torpedo Vrachtwagen met Hout.
Ordered before 12:00, shipped next business day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, Klarna)
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Zachte knuffel van Bing het konijn. De knuffel is gemaakt van zachte stof, heeft een lengte van 20 cm en is heerlijk knuffelbaar.
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Ligstoel Poppenhuisformaat. Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar.
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
De Ankylosaurus was een grote dinosaurus met een enorm hard pantser met harde stekels om zichzelf te beschermen tegen aanvallers, en alsof dat nog niet genoeg was, had hij ook een enorme staartknot...
Regular price €30,99
Sale price €30,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Politieagenten en Gevangenen speelset bestaat uit drie politieagenten zijn klaar voor een dagje boeven vangen en één gevangene. Met flexibele, beweegbare armen en benen kan elk van de figuren staan...
Regular price €36,99
Sale price €36,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Kom op, we gaan shoppen! Deze compacte speelwinkel in een handige houten kist is beveiligd met een kindvriendelijk houten slot en biedt plaats aan een ijskraampje, een parasol, tal van soorten groe...
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Men denkt dat de egel een van de oudste zoogdieren op aarde is, met schattingen dat de egel ongeveer 15 miljoen jaar geleden dateert. Er wordt aangenomen dat de egel in die periode heel weinig is v...
Regular price €15,99
Sale price €15,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Aan het einde van de 19e eeuw heerste de misvatting dat de Tylosaurus een bult op zijn dorsale oppervlak had. Als de bult inderdaad bestond, had deze uit zacht weefsel moeten bestaan. Dergelijke st...
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Aangenomen wordt dat hamsters oorspronkelijk afkomstig zijn uit de woestijngebieden van Oost-Azië, waaronder hamstersoorten zoals de gewone Syrische hamster en de miniatuur Russische dwerghamster. ...
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Hoor eens! Maracas zijn de ideale muzikale rammelaars voor baby's en peuters. Dankzij hun vorm, die goed in de hand ligt, kunnen ze bijzonder goed worden vastgehouden door kleine handjes. Het robuu...
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Laat je pop lekker badderen in dit grote poppenbad. Het poppenbad is gemaakt van stevig kunststof en heeft in het bad zelf een houder voor een stuk zeep. Het bad is geschikt voor poppen met een len...
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Varkens zijn zeer vreedzame dieren die zelden agressie vertonen. De uitzondering is, zoals bij veel dieren, wanneer een moeder (zeug) met haar jonge kroost wordt geprovoceerd of bedreigd. Afmetinge...
Regular price €50,99
Sale price €50,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 2 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Een reis door de grote, brede speelgoedtreinwereld! Met deze houten speelgoedtreinset in XL-formaat duiken kinderen in een adembenemende miniatuurwereld. Hier rijdt de speelgoedsneltrein over een h...
Regular price €15,99
Sale price €15,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
De Arabische paarden hebben een prachtige en unieke uitstraling. Ze zijn over het algemeen klein van stuk, maar gemakkelijk te herkennen aan hun gewelfde gezicht en fijne gelaatstrekken. Terwijl ze...
Regular price €15,99
Sale price €15,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Triceratops had ergens tussen de 400 en 800 tanden, hoewel slechts een klein percentage hiervan ooit in gebruik was, aangezien ze gedurende de hele levensduur constant werden vervangen. 16.8 x 5.5 ...
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
8 stuks papieren bekers met afbeelding van Spidey en zijn Amazing Friends, inhoud 200ml.

Showing 8769 - 8800 of 25001 products

More about Speelgoed en spellen

Ontdek ons uitgebreide aanbod

Onze collectie omvat een breed scala aan merken die bekend staan om hun innovatieve en hoogwaardige producten. Of je nu op zoek bent naar de uitdagende puzzels van Rubik's of de avontuurlijke sets van Paw Patrol, je vindt het allemaal bij ons. Voor de liefhebbers van actie en avontuur hebben we ook merken zoals Tech Deck en Waboba. Daarnaast bieden we een scala aan educatieve en creatieve opties van merken zoals Smart Games en Clementoni. Elk merk heeft zijn eigen unieke charme en biedt iets speciaals voor kinderen van alle leeftijden.

Bezoek onze webshop en ontdek het volledige assortiment aan speelgoed en spellen dat we te bieden hebben.

Frequently asked questions about Speelgoed en spellen

What are Speelgoed en spellen?

Speelgoed en spellen are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range, focused on quality and value for money.

Which Speelgoed en spellen are most popular?

The most popular Speelgoed en spellen are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away.

How do I choose the right Speelgoed en spellen?

When choosing Speelgoed en spellen, it's important to consider your specific needs, budget and application. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for more details.

How fast are Speelgoed en spellen delivered?

Order before 12:00, and your order will often arrive the next day. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Speelgoed en spellen?

Yes, you have 14 days online return rights on all Speelgoed en spellen. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back.