Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Speelgoed en spellen

25001 products found

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die perfect zijn voor jong en oud. Of je nu op zoek bent naar de nieuwste trends of tijdloze klassiekers, onze collectie biedt voor ieder wat wils. Van educatieve spellen tot creatieve bouwsets, we hebben alles in huis om de fantasie van kinderen te prikkelen en hun vaardigheden te ontwikkelen. Onze categorie Speelgoed en spellen is zorgvuldig samengesteld om aan de wensen van elke klant te voldoen. Ontdek de magie van merken zoals Basic, Mattel, en Diversen, die garant staan voor kwaliteit en plezier.

Quick filter:
Nieuw
Regular price €24,99
Sale price €24,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €54,99
Sale price €54,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Bon Ton Toys
Regular price €56,99
Sale price €56,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €27,99
Sale price €27,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Dieren Dobbelen spel voor 1 tot 6 spelers vanaf 5 jaar oud.
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
De kindvriendelijke plakstift voor het plakken van papier, karton en foto's. Met opdraaibare stift en gekartelde dop. Uitwasbaar. Verkrijgbaar in 11, 22 en 43gr. Bestaat voor 90% uit gerecycled mat...
Regular price €55,99
Sale price €55,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €33,99
Sale price €33,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Tekenstrijd is een snel en creatief partyspel waarbij spelers elkaars tekeningen moeten raden. Voor 2-4 spelers vanaf 10 jaar, met speelbord, kaarten en stiften inbegrepen. Perfect voor een gezelli...
Nieuw
Regular price €27,99
Sale price €27,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Tucker's Fun Factory
Regular price €30,99
Sale price €30,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze Farm Friends van Jelly Blox kunnen kinderen hun werelden verder uitbreiden. De verschillende figuurtjes kunnen met een beetje creativiteit allerlei taken vervullen in de Jelly Blox-wereld ...
Nieuw
Cavallino
Regular price €15,99
Sale price €15,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Cavallino kasteel roze emmerset, 7dlg. Met 1 hark, 1 schep, 1 zeefdeksel, 2 zandvormen en 1 gieter. Geschikt voor kinderen vanaf 12 maanden oud.
Nieuw
Regular price €25,99
Sale price €25,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €24,99
Sale price €24,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 3 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
De handletteringset bestaat uit 6 verschillende Pitt Artist Pennen. Fineliner S col. 247, brush col. 120, brush col. 148, brush col. 154, brush col. 153, brush col. 136.
Regular price €19,99
Sale price €19,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Viltstift met brede punt voor sneller inkleuren en smalle punt voor fijn lijnwerk. Inkt op waterbasis en uitwasbaar. Etui met 10 stuks. Neon kleuren.
Nieuw
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Creall Supersoft zwarte klei is extra zacht en makkelijk kneedbaar voor jonge kinderen. De klei droogt niet uit en blijft soepel, zodat er steeds opnieuw mee gespeeld kan worden. Ideaal voor creati...
Ordered before 12:00, shipped next business day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, Klarna)
Nieuw
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Creall rode raamverf is een transparante raamverf waarmee je kleurrijke stickers en decoraties maakt voor ramen en andere gladde oppervlakken. De verf droogt glanzend op en vormt een flexibele stic...
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
TY Beanie Bellies knuffel varken Penelope van 24 cm groot.I enjoy life on the farm, Country living has its charm. I get cleaned up after I play, By rolling under all the hay.
Nieuw
Regular price €37,99
Sale price €37,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €28,99
Sale price €28,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Corolle poppen outfit shirt en tuinbroek 'A Weekend in Paris'. Kenmerken • Geschikt voor Corolle poppen van 42 cm • Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar
Nieuw
Tucker's Fun Factory
Regular price €27,99
Sale price €27,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Bon Ton Toys
Regular price €37,99
Sale price €37,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
House Of Holland
Regular price €34,99
Sale price €34,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Vehicool
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
De Vehicool flip over auto met frictie is een stuntauto die spectaculaire flips maakt tijdens het rijden. Dankzij de frictiemotor zijn batterijen niet nodig. De grote wielen zorgen voor goede grip ...
Nieuw
Tucker's Fun Factory
Regular price €35,99
Sale price €35,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €28,99
Sale price €28,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Bon Ton Toys
Regular price €28,99
Sale price €28,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €36,99
Sale price €36,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €15,99
Sale price €15,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Het Identity Games Name That Tune TV-Series spel is een muzikaal quizspel waarbij spelers bekende tv-series moeten raden aan de hand van tunes en intro’s. Scan de QR-code, luister naar de muziek en...
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
SportX Jeu De Boule set 3 ballen Houten balletje Meetkoord Ideaal om mee te nemen Stevige tas met SportX-borduring Set van drie SportX jeu de boules ballen. Met houten balletje en meetkoord. I...
Nieuw
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €35,99
Sale price €35,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
De Pritt Stick Original is de gemakkelijke, schone en betrouwbare plakstift voor het plakken van papier, karton en foto's. De Pritt Stick Original bestaat voor 97% uit natuurlijke ingredienten (in...

Showing 2817 - 2848 of 25001 products

More about Speelgoed en spellen

Ontdek ons uitgebreide aanbod

Onze collectie omvat een breed scala aan merken die bekend staan om hun innovatieve en hoogwaardige producten. Of je nu op zoek bent naar de uitdagende puzzels van Rubik's of de avontuurlijke sets van Paw Patrol, je vindt het allemaal bij ons. Voor de liefhebbers van actie en avontuur hebben we ook merken zoals Tech Deck en Waboba. Daarnaast bieden we een scala aan educatieve en creatieve opties van merken zoals Smart Games en Clementoni. Elk merk heeft zijn eigen unieke charme en biedt iets speciaals voor kinderen van alle leeftijden.

Bezoek onze webshop en ontdek het volledige assortiment aan speelgoed en spellen dat we te bieden hebben.

Frequently asked questions about Speelgoed en spellen

What are Speelgoed en spellen?

Speelgoed en spellen are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range, focused on quality and value for money.

Which Speelgoed en spellen are most popular?

The most popular Speelgoed en spellen are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away.

How do I choose the right Speelgoed en spellen?

When choosing Speelgoed en spellen, it's important to consider your specific needs, budget and application. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for more details.

How fast are Speelgoed en spellen delivered?

Order before 12:00, and your order will often arrive the next day. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Speelgoed en spellen?

Yes, you have 14 days online return rights on all Speelgoed en spellen. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back.