Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Speelgoed en spellen

25001 products found

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die perfect zijn voor jong en oud. Of je nu op zoek bent naar de nieuwste trends of tijdloze klassiekers, onze collectie biedt voor ieder wat wils. Van educatieve spellen tot creatieve bouwsets, we hebben alles in huis om de fantasie van kinderen te prikkelen en hun vaardigheden te ontwikkelen. Onze categorie Speelgoed en spellen is zorgvuldig samengesteld om aan de wensen van elke klant te voldoen. Ontdek de magie van merken zoals Basic, Mattel, en Diversen, die garant staan voor kwaliteit en plezier.

Quick filter:
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze Twirling Glitter Baton maakt jouw danspasjes helemaal af! Twirlen is een combinatie van ritmische gymnastiek, turnen, ballet en majorette. De baton heeft paarse uiteinden en is versierd met fe...
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Word topscoorder met deze coole Summertime blauw-groene bal. Diameter bal: 20 cm. Wordt geleverd met pomp. Geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
Duckiez
Regular price €8,99
Sale price €8,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Het Potlood Ruimtevaart is meer dan een leuk hebbedingetje! Als je naar dit grijze potlood met gummetje kijkt, dan ben je voor even ver weg van het alledaagse leven. Je bevindt je in de ruimte: tus...
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Zwier de Diabolo met de Houten Stokken hoog door de lucht! Tussen de houten stokken zit een wit koord waarop je de blauwe kunststoffen diabolo rond laat draaien, heen en weer laat bewegen en omhoog...
Duckiez
Regular price €8,99
Sale price €8,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Een traktatie is een gegarandeerd succes met deze tol Piraat! Hoeveel kinderen laat jij ermee tollen?
Regular price €26,99
Sale price €26,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze graafmachine met houten bak is het perfecte voertuig voor jonge bouwvakkers. Deze robuuste graafmachine kan 360 graden draaien en maakt het gemakkelijk om ladingen veilig te verplaatsen en te ...
Yummiland
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Welkom in Yummiland waar zeven NIEUWE Yummi-personages samenwerken om hun fantastische, eetbare stad te beschermen met hun lipgloss-superkrachten. Doe met ze mee door je eigen speciale lipgloss te ...
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Opblaasbare Pluche cuties met pomp, 30 cm.
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Laad al het puin of zand in de kiepmachine en voer het af. Het voertuig is gemaakt van stevig kunststof. Verzamel alle voertuigen van de set en bouw je eigen constructieteam! De graafmachine kan je...
TOPWRITE
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Maak de mooiste tekeningen en kleurplaten met deze gekleurde viltstiften. De set bestaat uit 6 viltstiften met een punt van ⌀ 2 mm in de kleuren rood, geel, groen, blauw, bruin en zwart. Wat ga jij...
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze graafmachine is zo sterk, hij graaft alles uit de weg! De graafmachine bevat licht en geluidseffecten voor een extra beleving. Het voertuig is gemaakt van stevig kunststof. Verzamel alle voert...
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Jonge kinderen houden ervan om met zand te spelen. Vooral in combinatie met water. Ze komen erdoor tot rust en leren er veel van. Deze stevige emmer is 15 cm hoog en heeft een doorsnede van 15 cm.
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Gooien en vangen met het Vang- en Werpspel Klittenband. Het roze met groen gekleurde tennisballetje blijft plakken op de twee zwarte kunststoffen bordjes, die voorzien zijn van een handvat aan de a...
Duckiez
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Puffer bal met ogen, 10 cm. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Hello Kitty setje met een harkje, schepje, emmertje, zeef en gietertje
Duckiez
Regular price €9,99
Sale price €9,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Zwaai met je vrolijke diertje door de lucht en laat het balletje springen! Dit houten Racket met Bal aan Koord Dier wordt geleverd in 4 varianten: een giraffe, tijger, zebra en aap. Leuk als uitdee...
Ordered before 12:00, shipped next business day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, Klarna)
Regular price €9,99
Sale price €9,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Kunststof Hama strijkkralenbordje in de vorm van een kerstboom. afmeting: 10,5 x 7 x 1 centimeter.
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Paard met 4 accessoires. Afmeting paard: 9,5 cm.
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Maak kennis met dit super flexibele touw met glitters! Het touw kan zich uitrekken tot wel 5 meter! Trek en/of draai en ontdek wat het touw allemaal kan.
Duckiez
Regular price €9,99
Sale price €9,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Set van twee gummetjes met lachgezicht.
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Kleurboek mandala's elfen en feeën. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Placemats voor kinderen met wereldkaart en dierentekeningen. 43 x 28 cm groot.
Duckiez
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Maak een geluid en hoor het echoënd weer terug in deze leuke echo microfoon.
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Glamour pluizige Meerkleurenpen met 6 kleuren.
Duckiez
Regular price €9,99
Sale price €9,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Jij houdt iedereen voor de gek met deze kauwgom! Wanneer iemand een kauwgompje pakt springt er een insect uit het pakje.
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Voetbal België in het rood, maat 5.
Regular price €44,99
Sale price €44,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze kleurrijke banjo is stembaar en heeft een klankgat aan de onderkant voor een betere akoestiek. Een plectrum en reserve snaren zijn bij de set inbegrepen. Let op: dit betreft een speelgoedbanjo...
Regular price €32,99
Sale price €32,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Stoer houten skimboard met oranje/blauwe flower print en een lengte van 100 cm
Regular price €9,99
Sale price €9,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Baby roze gekleurd crêpepapier, 50 bij 250 centimeter.
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Kijk jij ook altijd naar de avonturen van Bluey? Bluey is een 6 jaar oude Heeler-hond die samen met haar familie de leukste avonturen beleeft. Speel nu zelf met deze kleine pluchen Lila, een goede ...
Dinoworld
Regular price €25,99
Sale price €25,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
DinoWorld Fossiel Uithakken Puzzel met Speelfiguur. Geschikt vanaf 6 jaar.
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Afdruiprekje met speelgoed servies en bestek. Het rekje is 25 cm groot. Geschikt vanaf 18 maanden.

Showing 7649 - 7680 of 25001 products

More about Speelgoed en spellen

Ontdek ons uitgebreide aanbod

Onze collectie omvat een breed scala aan merken die bekend staan om hun innovatieve en hoogwaardige producten. Of je nu op zoek bent naar de uitdagende puzzels van Rubik's of de avontuurlijke sets van Paw Patrol, je vindt het allemaal bij ons. Voor de liefhebbers van actie en avontuur hebben we ook merken zoals Tech Deck en Waboba. Daarnaast bieden we een scala aan educatieve en creatieve opties van merken zoals Smart Games en Clementoni. Elk merk heeft zijn eigen unieke charme en biedt iets speciaals voor kinderen van alle leeftijden.

Bezoek onze webshop en ontdek het volledige assortiment aan speelgoed en spellen dat we te bieden hebben.

Frequently asked questions about Speelgoed en spellen

What are Speelgoed en spellen?

Speelgoed en spellen are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range, focused on quality and value for money.

Which Speelgoed en spellen are most popular?

The most popular Speelgoed en spellen are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away.

How do I choose the right Speelgoed en spellen?

When choosing Speelgoed en spellen, it's important to consider your specific needs, budget and application. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for more details.

How fast are Speelgoed en spellen delivered?

Order before 12:00, and your order will often arrive the next day. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Speelgoed en spellen?

Yes, you have 14 days online return rights on all Speelgoed en spellen. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back.