Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Speelgoed en spellen

25001 products found

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die perfect zijn voor jong en oud. Of je nu op zoek bent naar de nieuwste trends of tijdloze klassiekers, onze collectie biedt voor ieder wat wils. Van educatieve spellen tot creatieve bouwsets, we hebben alles in huis om de fantasie van kinderen te prikkelen en hun vaardigheden te ontwikkelen. Onze categorie Speelgoed en spellen is zorgvuldig samengesteld om aan de wensen van elke klant te voldoen. Ontdek de magie van merken zoals Basic, Mattel, en Diversen, die garant staan voor kwaliteit en plezier.

Quick filter:
Nieuw
Woet
Regular price €48,99
Sale price €48,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Recycle een lege fles om deze op batterijen te maken. Maak een indrukwekkende tornado op tafel! Experimenteer met de machtige krachten van dit natuurfenomeen. Whoosh! Afmetingen: 16,5 x 6 x 21 cen...
Nieuw
Regular price €31,99
Sale price €31,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Hardloperslicht voor veilig sporten in het donker. Het led-lichtje heeft meerdere instellingen: rood of wit licht en een knipperfunctie. Je bevestigd het lichtje aan je kleding met een magneet. Afm...
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
STABILO Pen 68 MAX. Maximale creativiteit: met zijn 24 levendige kleuren is de STABILO Pen 68 MAX de ultieme viltstift voor kleurrijke creativiteit. De schuine punt kan worden gebruikt voor lijnen ...
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze moderne houten lettertreinen is spellingsplezier gegarandeerd. De locomotieven, letters en treinwagons zijn onderling verwisselbaar en kunnen worden gebruikt om namen, initialen of woorden...
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
, vanaf 5 jaar.
Masters Of The Universe
Regular price €19,99
Sale price €19,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met dit actiefiguur van Teela, zoals te zien in de 2026 live-actionfilm Masters of the Universe, kunnen kinderen de strijd tussen goed en kwaad in Eternia in huis halen. Ze is exact zoals in de fil...
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Gips gieten knutselset voor het maken van 6 wilde dieren met magneetstrips. Inhoud: mal voor 6 robots, een zakje gipspoeder, een mengbakje, 6 kleuren verf, 1 magneetstrip, een spateltje en een pens...
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Fleur is zwanger! Doe alsof ze hoogzwanger rondloopt met haar bolle buik. O,o, ze moet bevallen! Pak de baby, wikkel hem in de deken en leg hem bij Fleur in de armen. Wat een schatje zeg! Dolblij v...
Regular price €15,99
Sale price €15,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Mooie set pastel kleurpotloden. de zeskantige kleurpotloden zijn watervast en zitten in een kartonnen verpakking van 10 stuks. stiftdoorsnede is 3,8 mm.
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 3 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Ty Beanie Boo Gildais een knuffel aan een sleutelhanger. De knuffel is gemaakt van zacht pluche.Ze ziet er niet alleen prachtig uit aan je sleutelbos, maar je kunt haar ook aan je rugzak vastklikken.
Nieuw
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze stalen kindergieter maakt tuinieren extra leuk voor kinderen. De gieter heeft een stevig handvat en een vrolijk design in assorti kleuren. Geschikt voor het water geven van plantjes of spelen ...
Nieuw
Woet
Regular price €35,99
Sale price €35,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Woet
Regular price €43,99
Sale price €43,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Ordered before 12:00, shipped next business day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, Klarna)
Nieuw
Lobbes Speelgoed BV
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Bouwset van een toetjeskraam inclusief tafel met stoelen. Deze set bestaat uit 84 onderdelen en is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
Nieuw
Regular price €26,99
Sale price €26,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €35,99
Sale price €35,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 3 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Schilder het kunstwerk CreArt Colorful Milan! Schilderen op nummer van Ravensburger - iedereen kan schilderen! Dankzij de eenvoudige schildertechniek van schilderen op nummer is het kinderlijk eenv...
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Ty Beanie Babies Bellies Clip Ying in een Panda beer aan een clip. I love bamboo I will confess, It is the food I must possess. Here is what I recommend, Bring bamboo you'll be my friend. Ying is j...
Regular price €24,99
Sale price €24,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 2 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Ontsnap uit de realiteit en stap in de wereld van Ravensburger puzzels. Puzzels voor volwassenen De wereld: een puzzel. Als het ene stukje naadloos in het andere past en er onder je handen een were...
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Set van 5 badbekers met gaatjes onderin om een waterval te maken. De bekers hebben zachte pastelkleuren en zijn 6,2 x 7 centimeter groot. Geschikt vanaf 6 maanden.
Regular price €58,99
Sale price €58,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Milan viert zijn zesde verjaardag en mag al snel naar groep 3! Hij verheugt zich erop om de letters te leren. Samen met zijn familie gaat hij op ontdekkingsreis. Hij leert de klanken kennen, lost l...
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
SportX tafeltennisbat, kwaliteit: 4 sterren. Met dit batje heb je maximale controle! Dikte rubber: 1,5 mm. Dikte hout: 6,5 mm. Met ergonomisch handvat.
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Summertime waterpistool in frisse kleurstelling Met losse watertank Functioneert met pompmechanisme Lengte: 38 cm
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €24,99
Sale price €24,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €28,99
Sale price €28,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €34,99
Sale price €34,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €34,99
Sale price €34,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Eenhoorn Tattoos op je lichaam! Wie wil dat nou niet! Op het velletje staan 12 tattoos, waarop 6 eenhoorns, 2 hartjes, 2 parels, een parfumflesje en een donut staan afgebeeld. Wrijf de Tattoos eenh...

Showing 1697 - 1728 of 25001 products

More about Speelgoed en spellen

Ontdek ons uitgebreide aanbod

Onze collectie omvat een breed scala aan merken die bekend staan om hun innovatieve en hoogwaardige producten. Of je nu op zoek bent naar de uitdagende puzzels van Rubik's of de avontuurlijke sets van Paw Patrol, je vindt het allemaal bij ons. Voor de liefhebbers van actie en avontuur hebben we ook merken zoals Tech Deck en Waboba. Daarnaast bieden we een scala aan educatieve en creatieve opties van merken zoals Smart Games en Clementoni. Elk merk heeft zijn eigen unieke charme en biedt iets speciaals voor kinderen van alle leeftijden.

Bezoek onze webshop en ontdek het volledige assortiment aan speelgoed en spellen dat we te bieden hebben.

Frequently asked questions about Speelgoed en spellen

What are Speelgoed en spellen?

Speelgoed en spellen are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range, focused on quality and value for money.

Which Speelgoed en spellen are most popular?

The most popular Speelgoed en spellen are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away.

How do I choose the right Speelgoed en spellen?

When choosing Speelgoed en spellen, it's important to consider your specific needs, budget and application. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for more details.

How fast are Speelgoed en spellen delivered?

Order before 12:00, and your order will often arrive the next day. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Speelgoed en spellen?

Yes, you have 14 days online return rights on all Speelgoed en spellen. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back.