Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Speelgoed en spellen

25001 products found

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die perfect zijn voor jong en oud. Of je nu op zoek bent naar de nieuwste trends of tijdloze klassiekers, onze collectie biedt voor ieder wat wils. Van educatieve spellen tot creatieve bouwsets, we hebben alles in huis om de fantasie van kinderen te prikkelen en hun vaardigheden te ontwikkelen. Onze categorie Speelgoed en spellen is zorgvuldig samengesteld om aan de wensen van elke klant te voldoen. Ontdek de magie van merken zoals Basic, Mattel, en Diversen, die garant staan voor kwaliteit en plezier.

Quick filter:
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Set van 20 voetbalservetten, 33x33 cm groot. Gemaakt van FSC-papier.
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nóg creatiever: de Pen 68 viltstift nu met flexibele penseelpunt! Uitermate geschikt voor zowel beginnende hobby tekenaars als voor gevorderde brushlettering artists De Pen 68 brush is de nieuwste ...
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Auto met op de motorkap een dino hoofd en achterop is een kooi bevestigd met daarin een dino. De auto is 9 x 8,5 x 7,5 centimeter groot en geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Regular price €88,99
Sale price €88,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze kleurrijke speelgoedpiano met vossendesign is precies wat jonge muzikanten nodig hebben. Hiermee verzamelen ze hun eerste ervaringen in de muziekwereld. Met zeven zwarte toetsen en elf witte t...
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €19,99
Sale price €19,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Scalpel met 6 verschillende mesjes. Met ingebouwde magneet aan het uiteinde van de greep om gemakkelijk de mesjes uit de box te pakken. In hardplastic bewaardoos.
Nieuw
Regular price €67,99
Sale price €67,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €47,99
Sale price €47,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Mini koekenpan van 12 cm, ideaal voor het bereiden van kleine porties. Perfect voor eieren, wentelteefjes en meer. De pannen komen in drie verschillende kleuren, zodat je kunt kiezen wat het beste ...
Nieuw
Regular price €254,99
Sale price €254,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Dit Elektrische Rijdvoertuig biedt spannende ervaringen voor kinderen, met een mix van moderne flair en praktisch ontwerp. Ideaal voor buitenbanieren, maakt dit voertuig gebruik van batterijenergie...
Nieuw
Van Dijk Toys
Regular price €35,99
Sale price €35,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Vigatoys
Regular price €268,99
Sale price €268,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €31,99
Sale price €31,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Kampeer speelset bestaande uit 34 onderdelen. De set bestaat uit onder andere een tent, verrekijker, nep-eten, borden en nog veel meer attributen. Afmeting pop-up tent: 75 x 75 x 90 cm. Geschikt vo...
Nieuw
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze speelzand dieren set maken kinderen eenvoudig allerlei wilde dieren met behulp van 8 vormpjes. De set bevat 400 gram speelzand dat zacht aanvoelt en niet uitdroogt. De vormpjes zijn gemaak...
Nieuw
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Metalen bouwpakket rood. Geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
Regular price €25,99
Sale price €25,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Speel kiekeboe met de schattige, zachte en knuffelige PeekaPets Beertjes! Kleintjes zullen vrolijk lachen als ze de handjes van deze knuffelbeer heen en weer zien gaan. Je beertje heeft zijn handje...
Ordered before 12:00, shipped next business day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, Klarna)
Regular price €44,99
Sale price €44,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Maak je markt compleet met deze geweldige set boodschappen. Deze set bevat zowel drankjes als groenten gemaakt van massief hout; geweldig voor puur fantasierijk spel. Gemaakt van: FSC hout. Geschik...
Regular price €29,99
Sale price €29,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Stap binnen in een wereld van charme en elegantie met Farm Cottage, een prachtig gedetailleerde puzzel van 1000 stukjes van Ravensburger, met schitterend artwork. Bekend om zijn idyllische landscha...
Regular price €25,99
Sale price €25,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Magnetisch doolhofspel waarbij je balletjes over door de onderwaterwereld moet leiden. Door de balletjes door het doolhof te bewegen, train je je fijne motoriek en hand-oogcoördinatie. Het spel is ...
Regular price €15,99
Sale price €15,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Orlov-draver is het oudste en meest populaire "dekhengst"-ras in Rusland. Orlovs zijn niet zo snel als de Standardbred en Franse dravers, maar zijn robuuster, massiever, draaglijker, zelfverzekerde...
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Summertime beachball set 2 rackets Lengte van de rackets: 38 cm Dikte: 8 mm Bal van 4 cm Geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar In de kleuren neon groen, roze en geel U kunt niet kiezen, maar onvangt ...
Regular price €24,99
Sale price €24,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Dolu eenhoorn JumBlocks trein met 20 blokken, kleur: roze. Geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar.
Regular price €35,99
Sale price €35,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Castorland
Regular price €24,99
Sale price €24,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Geen klus in de zandbak is te groot voor deze stoere constructiewagens van Wader. Of je nu gaat egaliseren, graven of beton mixt, deze wagens kunnen de klus wel aan! Afmeting: 24 cm. Dit artikel is...
Nieuw
Bayer Design
Regular price €59,99
Sale price €59,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Charlene Super Model brunette kaphoofd met make-up Met het Charlene Super Model kaphoofd van Bayer kun je eindeloos experimenteren met kapsels en make-uplooks. Dankzij de meegeleverde accessoires e...
Regular price €69,99
Sale price €69,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Ty Squish a Boo Dunston is een zacht knuffelkussen in de vorm van een aap. Leuk om mee te knuffelen en erg decoratief voor op je kamer! It's hard to live up in the trees, the leaves trigger my alle...
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
TY Beanie Boo's Clip knuffel kat Heather
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
TY Beanie Boo Clip Harmonie Wat vind je in elke kinderkamer? Het is donzig, zacht en heeft enorme trouwe glitterogen? Precies! De Beanie Boo's. Je kunt ze in alle soorten en maten krijgen, om d...
Regular price €29,99
Sale price €29,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Kleur je eigen dino robot ruimtevaart beker. Inhoud: 1 kunststof beker, 3 kleurvellen en 6 stiften. Geschikt vanaf 6 jaar.

Showing 161 - 192 of 25001 products

More about Speelgoed en spellen

Ontdek ons uitgebreide aanbod

Onze collectie omvat een breed scala aan merken die bekend staan om hun innovatieve en hoogwaardige producten. Of je nu op zoek bent naar de uitdagende puzzels van Rubik's of de avontuurlijke sets van Paw Patrol, je vindt het allemaal bij ons. Voor de liefhebbers van actie en avontuur hebben we ook merken zoals Tech Deck en Waboba. Daarnaast bieden we een scala aan educatieve en creatieve opties van merken zoals Smart Games en Clementoni. Elk merk heeft zijn eigen unieke charme en biedt iets speciaals voor kinderen van alle leeftijden.

Bezoek onze webshop en ontdek het volledige assortiment aan speelgoed en spellen dat we te bieden hebben.

Frequently asked questions about Speelgoed en spellen

What are Speelgoed en spellen?

Speelgoed en spellen are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range, focused on quality and value for money.

Which Speelgoed en spellen are most popular?

The most popular Speelgoed en spellen are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away.

How do I choose the right Speelgoed en spellen?

When choosing Speelgoed en spellen, it's important to consider your specific needs, budget and application. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for more details.

How fast are Speelgoed en spellen delivered?

Order before 12:00, and your order will often arrive the next day. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Speelgoed en spellen?

Yes, you have 14 days online return rights on all Speelgoed en spellen. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back.