Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Poppen, Speelsets & Speelgoedfiguurtjes

9805 products found

Stap binnen in een wereld vol fantasie met onze uitgebreide collectie poppen, speelsets en speelgoedfiguurtjes. Bij Fietsweb.nl vind je alles wat je kind nodig heeft voor urenlang fantasierijk spel. Van Playmobil sets en Schleich dierfiguren tot poppen en poppenhuizen. Speelgoed dat de verbeelding prikkelt en verhalen tot leven brengt.

Quick filter:
PETS ALIVE
Regular price €61,99
Sale price €61,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €36,99
Sale price €36,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €53,99
Sale price €53,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Bing's Huis Speelset staat garant voor uren speelplezier! Open Bing's huis en ontdek de twee verdiepingen met allerlei leuke accessoires voor verschillende speelmogelijkheden. Elke kamer heeft een ...
Regular price €49,99
Sale price €49,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Dit moderne, houten poppenwiegje heeft een op Scandinavië geïnspireerd lineair ontwerp en is het ideale bedje om poppen of knuffeldieren in bed te leggen. Het beddengoed met de extra grote deken zo...
Regular price €28,99
Sale price €28,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Fluffy Bumba-knuffel van 35 centimeter groot. Kleur: roze.
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Schleich Simmental kalf
Regular price €55,99
Sale price €55,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Een bruiloft in Lakeside! Met de speelgoedset 'Trouwkoets' van schleich® HORSE CLUB begeleid je het huwelijkspaar Emily en Toby op deze hele speciale dag. Hannah geleidt de koets door de buxusboog ...
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Puffin Lunni is een 15 cm grote Lumo Star. Lumo Stars zijn de zachtste en mooiste pluche knuffeldieren met grote lief kijkende ogen. Er zijn vele verschillende soorten verkrijgbaar. Verzamel ze all...
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Mintgroene poppenslab van Heless met pastelkleurige regenboogprint. Gemaakt van zacht velours met klittenbandsluiting. Geschikt voor kinderen vanaf 18 maanden.
Regular price €24,99
Sale price €24,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Als deze dinosaurus zijn verstelbare kaken op elkaar zet, is er geen ontsnappen meer aan. Wanneer de monolophosaurus op jacht is, kun je hem maar beter met rust laten. Maar vanaf een veilige afstan...
Pocket Money Piggies
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
De Pocket Money Piggies zijn hier! De Piggies zijn unieke en grappige varkentjes met mini-accessoires een miniwinkel en gave outfits in elke spaarpot. Er zijn 5 verschillende thema’s Pop Star, Spor...
Toys Amsterdam
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Kleine babypop van 20 centimeter groot met een badjas aan. Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar oud.
Regular price €87,99
Sale price €87,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Neem met deze houten poppenwagen je pop overal mee naartoe. De bak van de poppenwagen is wit van kleur, de duwstang is wit/zilver van kleur. De poppenwagen heeft grote rubberen banden die ervoor zo...
Toys Amsterdam
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Modepop Calleigh 'Prinsessenbruid' 29 cm met een grote, witte trouwjurk en mooie bruidsaccessoires. Geschikt vanaf 3 jaar.
Take Me Home
Regular price €19,99
Sale price €19,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Take me Home Loophondje in de kleur bruin. De hond is 15,5 centimeter groot en kan zelf lopen en diverse geluiden maken. Werkt op 2 AA-batterijen, deze zijn niet inbegrepen. Geschikt voor kinderen ...
ThimToys
Regular price €9,99
Sale price €9,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze grappige robot grijphand kan je alles grijpen wat er in de buurt ligt. De grijphand is gemaakt van kunststof en heeft een lengte van 50 cm. Robothand 50 cm 2 ass
Ordered before 12:00, shipped next business day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, Klarna)
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Lynx is een 24 cm grote Lumo Star. Lumo Stars zijn de zachtste en mooiste pluche knuffeldieren met grote lief kijkende ogen. Er zijn vele verschillende soorten verkrijgbaar. Verzamel ze allemaal. D...
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Lumo Unicorn Velvet is een 24 cm grote Lumo Star. Lumo Stars zijn de zachtste en mooiste pluche knuffeldieren met grote lief kijkende ogen. Er zijn vele verschillende soorten verkrijgbaar. Verzamel...
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Lynx is een 15 cm grote Lumo Star. Lumo Stars zijn de zachtste en mooiste pluche knuffeldieren met grote lief kijkende ogen. Er zijn vele verschillende soorten verkrijgbaar. Verzamel ze allemaal. D...
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Babypop van 26 centimeter groot met een zacht lijfje en een kunststof hoofd en kunststof armen en benen. De pop draagt een pyjamapakje met een mutsje dat eraan vast is genaaid. Geschikt vanaf 18 ma...
Regular price €46,99
Sale price €46,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Beleef veel speelplezier met Ma Corolle Babypop Paloma. Paloma heeft prachtige blonde lange haren, blauwe ogen en een schattig wipneusje. Ze heeft een roze pakje aan en lijkt op een echt meisje! He...
Regular price €25,99
Sale price €25,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Poppendeken Pinguin met Kussen. De set is gemaakt van polyester. Afmeting kussensloop: 16 x 16 centimeter. Afmeting deken: 44 x 34 centimeter.
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Laat je pop lekker badderen in dit grote poppenbad. Het poppenbad is gemaakt van stevig kunststof en heeft in het bad zelf een houder voor een stuk zeep. Het bad is geschikt voor poppen met een len...
Regular price €57,99
Sale price €57,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Complete 35-delige Ark van Noach, inclusief verschillende dieren waaronder paarden, konijnen, aapjes, eekhoorns, giraffen en pinguïns.
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Pony Reino is een 15 cm grote Lumo Star. Lumo Stars zijn de zachtste en mooiste pluche knuffeldieren met grote lief kijkende ogen. Er zijn vele verschillende soorten verkrijgbaar. Verzamel ze allem...
Regular price €26,99
Sale price €26,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Roze jurkje van ribstof met een grijs shirtje met lange mouwen eronder. Geschikt voor poppen van 30 centimeter lang. Geschikt voor kinderen van 18 maanden tot 5 jaar oud.
Regular price €42,99
Sale price €42,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
"Teddy Dreamy" van Heless is een schattig, knuffelzacht vriendje voor elke fase van het leven van een kind. Hij draagt een betoverende beschermengeloutfit en is 42 centimeter groot. Gemaakt van plu...
Regular price €25,99
Sale price €25,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Schleich speelfiguur Afrikaans olifant mannetje
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Jouw pop maakt de blits met deze eenhoorn zwempak met gouden ruches. Op het roze badpak staan leuke afbeeldingen van eenhoorns en regenbogen. Het zwempak is geschikt voor poppen met een lengte van ...
Regular price €36,99
Sale price €36,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
VTech Paw Patrol Smartpup ChaseTijd voor een reddingsmissie! Help Chase tijdens uitdagende missies door het juiste gereedschap te kiezen dat bij de missie past. Druk op de pet en op de badge-toets ...
Regular price €30,99
Sale price €30,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
De gekleurde schubbenhuid van de allosaurus lijkt wel een camouflagepak. Praktisch, want deze reusachtige vleeseter is bijna altijd op jacht. Dan rent hij op twee poten adembenemend snel door de ju...
Regular price €73,99
Sale price €73,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Plaats Kevin Kiepwagen (inbegrepen) op de spiraalvormige baan en zie hem via de hijsbak naar de overkant rijden! Laad de stenen in de kiepwagen en luister tijdens het spelen naar de vrolijke reacties.

Showing 865 - 896 of 9805 products

More about Poppen, Speelsets & Speelgoedfiguurtjes

Wat vind je in deze categorie?

Ons assortiment omvat een brede range speelgoed voor rollenspellen en fantasie:

  • Poppen: Babypoppen, modepoppen en karakterpoppen. Met bijbehorende kleding, accessoires en meubels.
  • Speelsets: Playmobil sets, poppenhuizen, kastelen en boerderijen. Complete werelden om in te spelen.
  • Speelgoedfiguurtjes: Schleich dieren, actiefiguren, dinosaurussen en fantasyfiguren. Gedetailleerd en duurzaam speelgoed.
  • Poppenhuis accessoires: Meubeltjes, keukens, auto's en inrichting voor het poppenhuis.
  • Rollenspel speelgoed: Dokterstas, winkeltje, keukenset en gereedschapskist. Spel dat het dagelijks leven nimitaert.

Waarom poppen en speelsets goed zijn voor je kind

Rollenspellen met poppen en speelsets zijn een van de belangrijkste vormen van spel voor kinderen. Ze helpen bij het ontwikkelen van:

  • Sociale vaardigheden: Kinderen leren empathy door voor anderen te zorgen.
  • Taalontwikkeling: Het vertellen van verhalen bij het spel stimuleert de woordenschat.
  • Fantasie & creativiteit: Het bedenken van scenario's en verhalen prikkelt de verbeelding.
  • Probleemoplossend denken: Het inrichten en organiseren van speelwerelden.

Waarom Fietsweb.nl?

  • Grote keuze: Meer dan 2.000 poppen, speelsets en figuurtjes van topmerken.
  • Kwaliteit: Speelgoed dat lang meegaat en veilig is.
  • Snelle levering: Bestel vandaag, speel morgen.
  • Scherpe prijzen: Fantasie hoeft niet duur te zijn.

Bekijk ons volledige aanbod hierboven en ontdek de perfecte pop, speelset of figuurtjes voor jouw kind.

Frequently asked questions about Poppen, Speelsets & Speelgoedfiguurtjes

What are Poppen, Speelsets & Speelgoedfiguurtjes?

Poppen, Speelsets & Speelgoedfiguurtjes are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range, focused on quality and value for money.

Which Poppen, Speelsets & Speelgoedfiguurtjes are most popular?

The most popular Poppen, Speelsets & Speelgoedfiguurtjes are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away.

How do I choose the right Poppen, Speelsets & Speelgoedfiguurtjes?

When choosing Poppen, Speelsets & Speelgoedfiguurtjes, it's important to consider your specific needs, budget and application. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for more details.

How fast are Poppen, Speelsets & Speelgoedfiguurtjes delivered?

Order before 12:00, and your order will often arrive the next day. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Poppen, Speelsets & Speelgoedfiguurtjes?

Yes, you have 14 days online return rights on all Poppen, Speelsets & Speelgoedfiguurtjes. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back.