Educatief speelgoed

1132 products found

Educatief speelgoed dat leren en plezier combineert. Van STEM-speelgoed en reken-spellen tot taalontwikkeling en experimenteer-kits, ontdek leerzaam speelgoed van merken zoals VTech, Clementoni, Bigjigs en ARCA.

Quick filter:
Regular price €24,99
Sale price €24,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (36) Order before 12:00 PM, ships same day
Microscoop om 100x, 200x en 450x te vergroten, met lampje. Inclusief accessoires: microscoop kit, glaasjes om materiaal op te leggen, bakjes en een pincet. Geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar. Sci...
New
Vision Products
Regular price €40,99
Sale price €40,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships same day
New
Vision Products
Regular price €31,99
Sale price €31,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships same day
Learning Resources
Regular price €35,99
Sale price €35,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships same day
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (34) Order before 12:00 PM, ships same day
Deze LED plasmabal creëert bewegende lichtstralen in een glazen bol en reageert op aanraking en geluid. De lamp werkt op batterijen en heeft een compact formaat. Leuk als decoratie, sfeerverlichtin...
Regular price €31,99
Sale price €31,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (8) Order before 12:00 PM, ships same day
4 speelstanden laten spelenderwijs kennismaken met cijfers en kleuren in het Nederlands en Engels én moedigen aan om te trommelen! Maak muziek met je lievelingstrom! - Luister naar het ritme en tro...
Tiptoi
Regular price €29,99
Sale price €29,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships same day
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (172) Order before 12:00 PM, ships same day
Deze dinosaurus uitgraafset laat kinderen hun eigen dinosaurus opgraven uit een dino-ei. De set wordt geleverd met een beiteltje en borsteltje om voorzichtig te graven. Iedere set bevat een verrass...
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (189) Order before 12:00 PM, ships same day
Met dit vrolijke en kleurige boek van Deltas maak je op een speelse manier kennis met de klok! Volg Lucas en Lina op een leuke dag: om zeven uur staan ze op, een uurtje later ontbijten ze, daarna g...
Regular price €29,99
Sale price €29,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (15) Order before 12:00 PM, ships same day
Houten schrijf plankje. Geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar. Het schrijfplankje is circa 21 x 16 x 1 cm groot.
Merkloos / Sans Marque
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (33) Order before 12:00 PM, ships same day
Ondanks dat deze KIDSCOVERY set klein is kun je er wel mooi 2 verschillende scheikunde experimenten mee uitvoeren. Het enige waar je zelf voor moet zorgen is wat azijn. Verder vind je alle benodigh...
Regular price €33,99
Sale price €33,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships same day
Regular price €27,99
Sale price €27,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (15) Order before 12:00 PM, ships same day
Dierendokter spelen wordt een nóg leukere ervaring met deze XL Dierenarts Experimenteerset voor kinderen! In de set zitten 17 onderdelen die jou een echte (knuffel)dierendokter maken. Zorg voor je ...
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (6) Order before 12:00 PM, ships same day
In dit leuke oefenschrift leert uw kind vlot de klok lezen. De oefeningen volgen het schoolleerprogramma zodat uw kind thuis verder kan oefenen wat het daar al geleerd heeft: de juiste tijd op een ...
Regular price €46,99
Sale price €46,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (16) Order before 12:00 PM, ships same day
Urenlang game- en leerplezier! Je gaat zelfstandig op avontuur en ontdekt de letters van het alfabet, cijfers, vormen, dieren, Engelse woorden en nog veel meer!
Regular price €53,99
Sale price €53,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships same day
Leer o.a. letters, woorden, cijfers en rekenen tijdens 15 uitdagende activiteiten. Train je geheugen, maak je eigen spiderbot en kom meer te weten over Spidey en zijn Geweldige Vriendjes.
Ordered before 12:00, shipped same day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, PayPal)
Regular price €30,99
Sale price €30,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (9) Order before 12:00 PM, ships same day
Met deze stevige en duurzame tas heb je altijd en overal je KidiZoom® en accessoires bij de hand. Ga op pad met je digitale camera en leg je eigen belevingswereld vast!
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (30) Order before 12:00 PM, ships same day
Houten Telraam
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (13) Order before 12:00 PM, ships same day
De reeks Oefen je slim is een unieke educatieve reeks die de leergierigheid van kinderen stimuleert. De oefenboeken helpen hen om op een speelse manier de schoolleerstof onder de knie te krijgen: g...
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships same day
Deze educatieve poster is ideaal voor kinderen die leren klokkijken! De grote klok leert je hoe je het uur precies moet aflezen. De kleine klokken eromheen geven een heleboel voorbeelden met zowel ...
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (2) Order before 12:00 PM, ships same day
Met deze educatieve poster leer je op een speelse manier de basis van breuken. Aan de hand van kleuren en een eenvoudige visuele voorstelling krijg je inzicht in hoe breuken zich tot elkaar verhoud...
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (6) Order before 12:00 PM, ships same day
Als linkshandige kinderen leren schrijven, bedekken ze met hun schrijfhand het voorbeeldwoordje. Hierdoor is het voor hen moeilijk om naar het voorbeeld te kijken en de letters of het woord mooi ov...
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (8) Order before 12:00 PM, ships same day
Door middel van de speels oefeningen in dit boek leren kinderen vanaf 4 jaar rekenen. Met de bijgeleverde viltstift kunnen de bladzijden beschreven worden. De bladzijden zijn ook uitwisbaar zodat k...
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (2) Order before 12:00 PM, ships same day
Lees jij al verhalen? Wat knap van je! Dan heb je waarschijnlijk al heel veel geoefend. Maar weet je nadien ook precies wat je hebt gelezen? Als je een verhaal leest, is het immers heel belangrijk ...
Regular price €32,99
Sale price €32,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (9) Order before 12:00 PM, ships same day
Spaardoos en muziekdoos in één. Dit houten kasteel in piratendesign geschikt voor kinderen zorgt voor een positieve spaarquote! Beveiligd door een kasteel, houdt de spaarpot de schat bij elkaar, en...
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (1) Order before 12:00 PM, ships same day
Een kalender of een klok? Beide! Dit leerbord van FSC®-gecertificeerd hout ondersteunt kinderen bij het leren klokkijken in 12-uurs- en 24-uurs tijdsystemen en geeft tegelijkertijd kennis over het ...
Regular price €35,99
Sale price €35,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships same day
Regular price €34,99
Sale price €34,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (22) Order before 12:00 PM, ships same day
- Ontdek cijfers, dieren, kleuren en de letters van het alfabet. - Druk op de knipperende berichttoets om vrolijke berichtjes te horen. - Druk op de knipperende beltoets om je dierenvriendjes te be...
Denver
Regular price €60,99
Sale price €60,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships same day
Regular price €26,99
Sale price €26,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (17) Order before 12:00 PM, ships same day
�??Hallo?�?� zegt Bumba aan de telefoon. Laat je kleuter spelenderwijs kleuren, vormen en cijfers leren. De bevat lichtjes en geluid met o.a. het bekende Bumbadeuntje en de uitspraak Wasdana. Elke...
Piet Piraat
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (17) Order before 12:00 PM, ships same day
Land in zicht! Een echte piraat staat altijd op de uitkijk. Met de telescoop van Piet Piraat zie je al van ver wat er te beleven valt.
Lexibook
Regular price €70,99
Sale price €70,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships same day

Showing 449 - 480 of 1132 products

More about Educatief speelgoed

Leren door spel

Educatief speelgoed speelt een belangrijke rol in de cognitieve ontwikkeling van kinderen. Het stimuleert nieuwsgierigheid, probleemoplossend denken en creativiteit. VTech is een toonaangevend merk in elektronisch leer-speelgoed dat technologie en educatie combineert. Clementoni staat bekend om wetenschappelijke experimenteer-kits en puzzels die de geest prikkelen.

STEM en ontwikkeling

Bigjigs biedt kwalitatief houten educatief speelgoed dat duurzaamheid en leren combineert, van sorteer-spellen tot rekenramen. ARCA maakt toegankelijk educatief speelgoed voor jonge kinderen. Of het nu gaat om een eerste reken-spel of een complexe robot-kit, het assortiment educatief speelgoed ondersteunt de ontwikkeling op een speelse manier.

Frequently asked questions about Educatief speelgoed

What are Educatief speelgoed?

Educatief speelgoed are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range from well-known brands, focused on quality and value for money. Whether you're looking for a basic model or a premium variant, you'll always find the right choice for your budget and needs.

Which Educatief speelgoed are most popular?

The most popular Educatief speelgoed are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away. Our customer service can also personally advise you on which models best suit your needs.

How do I choose the right Educatief speelgoed?

When choosing Educatief speelgoed, it's important to consider your specific needs, budget and application. Compare models on material, size and functionality. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for detailed specifications. Not sure? Contact our customer service for personal advice.

How fast are Educatief speelgoed delivered?

Order before 12:00, and your order will be shipped the same day. Delivery takes 1-4 business days. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Educatief speelgoed?

Yes, you have 14 days online return rights on all Educatief speelgoed. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back. Make sure the product is in its original and unused condition.