Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Vóór 17:30 besteld, vaak morgen in huis
14 dagen online retourrecht
Veilig & flexibel betalen (iDEAL, Klarna)

Houten puzzels

293 producten gevonden

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie van houten speelgoed dat de creativiteit en ontwikkeling van kinderen stimuleert. Onze collectie omvat een breed scala aan producten van gerenommeerde merken die bekend staan om hun kwaliteit en duurzaamheid. Of je nu op zoek bent naar educatief speelgoed of iets om de fantasie van je kind te prikkelen, je vindt het hier. Van kleurrijke bouwsets tot uitdagende houten puzzels, er is voor ieder wat wils.

Prijs
  • -
Toon alle Prijs
Maat Toon alle Maat
Snel filteren:
Normale prijs €36,99
Aanbiedingsprijs €36,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Joueco vormenstoof met allerlei wilde babydieren, zoals een panda, olifant, aapje en neushoorn. Pas de vormen in de box en haal de deksel eraf om de blokken er weer uit te halen. Alle onderdelen zi...
Normale prijs €25,99
Aanbiedingsprijs €25,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Maak een prachtige plaat van het leven in de tuin met deze houten legpuzzel. Puzzel de 96 houten stukjes aan elkaar en zie de afbeelding van de tuin vol kleine dieren van ca. 40 x 30 cm verschijnen.
Normale prijs €27,99
Aanbiedingsprijs €27,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Big Tree Hamerbank hout 23,5x9x10,5 cm. Geschikt vanaf 18 maanden.
Normale prijs €25,99
Aanbiedingsprijs €25,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Houten voertuigen noppenpuzzel. Probeer de 7 voertuigen puzzelstukjes op de juiste plek te plaatsen.
Normale prijs €25,99
Aanbiedingsprijs €25,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Houten Mozaïekpuzzel met Standaard in design van een Uil. De puzzel bestaat uit 133 uniekgevormde stukjes en is na afloop mooi neer te zetten op de meegeleverde houten standaard. Afmetingen: 30 x 2...
Normale prijs €36,99
Aanbiedingsprijs €36,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Maak het lichaam van een meisje na met deze houten puzzel. Plaats de 29 stukjes op de 4 verschillende borden en ontdek hoe het skelet, de organen en de spieren van het meisje er uit zien. Spelen me...
Normale prijs €37,99
Aanbiedingsprijs €37,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Veel plezier met het slaan van de kleurrijke pinnen met de hamer en als je klaar bent, draai je het spel ondersteboven en begin je opnieuw. Inhoud • 1 hamer • 8 spijkers om in elkaar te zetten, bes...
Normale prijs €22,99
Aanbiedingsprijs €22,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Big Tree houten blokpuzzel met verschillende dieren. Afmetingen: 10 x 10 x 5 cm. Gemaakt van FSC-hout en geschikt voor kinderen vanaf 24 maanden oud.
Normale prijs €13,99
Aanbiedingsprijs €13,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Het is een gezellige boel op de boerderij! Maak de houten legpuzzel van 48 stukjes compleet en ontdek wat het paard, de koeien en alle andere dieren vandaag beleven.
Normale prijs €18,99
Aanbiedingsprijs €18,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Blokpuzzel met daarop 6 verschillende sprookjes afgebeeld. 20 blokpuzzelstukjes verpakt in houten opbergdoosje. Inclusief voorbeeldkaarten.
Normale prijs €35,99
Aanbiedingsprijs €35,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Houten egel van Classic World met xylofoon, vormenstoof en hamerbank. Geschikt vanaf 10 maanden.
Normale prijs €31,99
Aanbiedingsprijs €31,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Kleurrijke houten hamerbank, inclusief houten hamer. Geschikt vanaf 8 maanden.
Normale prijs €21,99
Aanbiedingsprijs €21,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Waar zijn de dieren gebleven? Puzzel de 6 blokken op de juiste zijde naast elkaar en zie de verschillende boerderijdieren verschijnen. Deze blokpuzzel van Eichhorn is gemaakt van duurzaam hout met ...
Normale prijs €27,99
Aanbiedingsprijs €27,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Kies een kaartje uit de 26 voorbeeldkaartjes en maak met de 4 kubussen het plaatje na.
Normale prijs €24,99
Aanbiedingsprijs €24,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Houten noppenpuzzel van Classic World met cijfers en dieren. Kinderen plaatsen de puzzelstukken op de juiste plek en leren zo cijfers en dieren herkennen. De puzzel is gemaakt van hout en heeft stu...
Normale prijs €24,99
Aanbiedingsprijs €24,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Zoek de juiste plaatjes bij elkaar: welk dier komt er tevoorschijn? Daar kom je snel achter. Puzzel 6 verschillende boederijdieren met deze mooie houten blokpuzzel. Inclusief stevig houten doosje w...
Normale prijs €28,99
Aanbiedingsprijs €28,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Vier lagenpuzzel met in totaal 44 puzzelstukken die laten zien hoe de kip groeit.
Normale prijs €25,99
Aanbiedingsprijs €25,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Leer tot 9 tellen met deze Houten Leerpuzzel! Plaats het juiste aantal en de juiste hoeveelheid auto's, ballonnen en eendjes op de rode stippen. De vrolijk gekleurde Houten Leerpuzzel bestaat uit 1...
Normale prijs €37,99
Aanbiedingsprijs €37,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Sorteerbox met 10 blokjes in 5 verschillende vormen. Krijg jij het juiste blokje door het juiste gat?
Normale prijs €26,99
Aanbiedingsprijs €26,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Een unieke puzzel van een boerderijtafereel. Er zit een achtergrondafbeelding verborgen achter elk puzzelstuk, die het met de puzzel verbindt. 8 puzzelstukken. Afmeting: 30 bij 21 centimeter. Mater...
Normale prijs €27,99
Aanbiedingsprijs €27,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Vier lagenpuzzel met in totaal 44 puzzelstukken die laten zien hoe de rups in de vlinder verandert.
Normale prijs €13,99
Aanbiedingsprijs €13,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
96-delige houten legpuzzel van de Ark van Noach.
Normale prijs €27,99
Aanbiedingsprijs €27,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze Woezel en Pip regenboog uit de baby collectie is een aanwinst voor je baby of kinderkamer. Mooi als decoratie maar ook erg leuk om mee te spelen! De regenboog bestaat uit 6 houten delen die op...
Normale prijs €32,99
Aanbiedingsprijs €32,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Welkom in het eetparadijs van Pizza Puzzle Board en word een top pizzachef! Het heeft een verscheidenheid aan toppings en gereedschappen zoals tomaten, uien, groene paprika's, enz. om vormen te mat...
Normale prijs €30,99
Aanbiedingsprijs €30,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Maak een gekke croco-phant door verschillende lichaamsdelen van dieren te combineren! Dit is een geweldig spel om je fantasie de vrije loop te laten. Bedenk de gekste dierencombinaties of probeer v...
Normale prijs €25,99
Aanbiedingsprijs €25,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
9-delige houten noppenpuzzel met allerlei elementen die je tegenkomt bij een bezoek aan de dokter.
Normale prijs €39,99
Aanbiedingsprijs €39,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 2 stuks! Vandaag besteld, morgen verzonden
Verlicht de dag van uw kleine superster met onze Shooting Star Sorter. Dit vormsorteerspeelgoed wordt geleverd met vijf siliconen sterren en een houten sorteerbord. Kinderen kunnen grootte en kleur...
Normale prijs €38,99
Aanbiedingsprijs €38,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Een puzzel van de wereld van dieren! Het doel van deze felgekleurde puzzel is om de 26 liefdevol ontworpen houten dierenfiguren bij elkaar te voegen. De alpaca, flamingo, pinguïn en hun vriendjes z...
Normale prijs €29,99
Aanbiedingsprijs €29,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Met de magnetische puzzeldoos kun jij verschillende voertuigen in verschillende situaties plaatsen. Waar hoort de trein? En de raket? De magnetische borden houden de magnetische voertuigen vast, ma...
Normale prijs €30,99
Aanbiedingsprijs €30,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Houten vormenpuzzel van Nijntje met 7 houten inlegfiguren van herkenbare Nijntje-illustraties. Afmetingen: 25 x 34 centimeter. Geschikt voor kinderen vanaf 12 maanden oud.
Speelgoedland
Normale prijs €23,99
Aanbiedingsprijs €23,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Houten puzzel van Bing en zijn vrienden. Bestaande uit 10 stukken. Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar oud.
Speelgoedland
Normale prijs €24,99
Aanbiedingsprijs €24,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Houten PAW Patrol puzzel van 5 karakters (Chase, Skye, Rubble, Marshall en Rocky). Mix en match de puzzelstukken.

Toont 161 - 192 van 293 producten

Meer over Houten puzzels

Ontdek de prachtige producten van [Bigjigs](https://www.fietsweb.nl/collections/Bigjigs), [Eichhorn](https://www.fietsweb.nl/collections/Eichhorn), en [Ravensburger](https://www.fietsweb.nl/collections/Ravensburger), die allemaal garant staan voor uren speelplezier. Daarnaast bieden we ook speelgoed van [Goki](https://www.fietsweb.nl/collections/Goki), [Small Foot](https://www.fietsweb.nl/collections/Small%20Foot), en [Trixie](https://www.fietsweb.nl/collections/Trixie), die bekend zijn om hun innovatieve ontwerpen en hoogwaardige materialen.

Speelgoed voor elke leeftijd

Bij Fietsweb begrijpen we dat elk kind uniek is en daarom bieden we speelgoed aan dat geschikt is voor verschillende leeftijden en ontwikkelingsstadia. Merken zoals [LG-Imports](https://www.fietsweb.nl/collections/LG-Imports), [Classic World](https://www.fietsweb.nl/collections/Classic%20World), en [Topbright](https://www.fietsweb.nl/collections/Topbright) hebben producten die speciaal zijn ontworpen om de motorische vaardigheden en het probleemoplossend vermogen van kinderen te verbeteren. Voor de allerkleinsten hebben we ook een selectie van veilig en duurzaam speelgoed van [SES](https://www.fietsweb.nl/collections/SES), [Joueco](https://www.fietsweb.nl/collections/Joueco), en [Bambolino Toys](https://www.fietsweb.nl/collections/Bambolino%20Toys).

Verken ook de creatieve mogelijkheden met producten van [Creative Craft Group](https://www.fietsweb.nl/collections/Creative%20Craft%20Group), [Rolf](https://www.fietsweb.nl/collections/Rolf), en [Playwood](https://www.fietsweb.nl/collections/Playwood). Deze merken bieden speelgoed dat niet alleen leuk is, maar ook educatief en inspirerend.

Laat je kind de wereld ontdekken met ons houten speelgoed.

Veelgestelde vragen over Houten puzzels

Wat zijn Houten puzzels?

Houten puzzels zijn onderdeel van ons assortiment bij Fietsweb.nl. In deze collectie vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod, afgestemd op kwaliteit en prijs-kwaliteitverhouding.

Welke Houten puzzels zijn het meest populair?

De populairste Houten puzzels worden bepaald door verkopen, klantbeoordelingen en retentie. Bekijk de bestsellers bovenaan de collectiepagina, of gebruik de filter "Best verkopend" om direct de favorieten te zien.

Hoe kies ik de juiste Houten puzzels?

Bij het kiezen van Houten puzzels is het belangrijk om te letten op je specifieke behoeften, budget en toepassing. Gebruik onze filters om te sorteren op prijs, merk of populariteit, en lees de productbeschrijvingen voor meer details.

Hoe snel worden Houten puzzels geleverd?

Bestel je voor 17:30, dan is je bestelling vaak al de volgende dag in huis. De exacte levertijd staat vermeld op de productpagina. We versturen met betrouwbare partners voor een snelle en veilige bezorging.

Kan ik Houten puzzels retourneren?

Ja, je hebt 14 dagen online retourrecht op alle Houten puzzels. Niet helemaal tevreden? Meld je retour aan via ons retourportaal en je ontvangt het aankoopbedrag terug.