Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Hobby's en creatieve vaardigheden

8426 products found

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die perfect zijn voor iedereen die van knutselen en creativiteit houdt. Of je nu op zoek bent naar materialen voor een specifiek project of gewoon je voorraad wilt aanvullen, wij hebben alles wat je nodig hebt. Onze collectie omvat een breed scala aan merken die bekend staan om hun kwaliteit en innovatie. Denk bijvoorbeeld aan [Colorations](https://www.fietsweb.nl/collections/Colorations), [Spectron](https://www.fietsweb.nl/collections/Spectron), en [Aqua Gelz](https://www.fietsweb.nl/collections/Aqua%20Gelz). Deze merken bieden producten die ideaal zijn voor zowel beginners als gevorderden in de wereld van hobby's en creatieve vaardigheden.

Quick filter:
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Semi-dekkende textielverf op waterbasis van uitstekende en duurzame kwaliteit voor lichte katoen, linnen en andere stoffen. Na het strijken zien de kleuren er nog steeds geweldig uit, óók als ze op...
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze extra grote stickerset in BUMBA thema wordt stickeren een feest ! De set bevat superveel stickers in verschillende vormen en formaten en vrolijke kleuren. Gebruik de stickers om al je teke...
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Naaigaren in het zwart gemaakt van 100% katoen, 1000 m.
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 2 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Kneedbare, elastische, in de oven af te bakken boetseerklei met daarna een prachtige porseleinachtige uitstraling. Bak klei af in een huishoudoven op 100-130°C - tijd hangt af van het model en dikt...
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Kneedbare, elastische, in de oven af te bakken boetseerklei met daarna een prachtige porseleinachtige uitstraling. Bak klei af in een huishoudoven op 100-130°C - tijd hangt af van het model en dikt...
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 2 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Kneedbare, elastische, in de oven af te bakken boetseerklei met daarna een prachtige porseleinachtige uitstraling. Bak klei af in een huishoudoven op 100-130°C - tijd hangt af van het model en dikt...
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Kneedbare, elastische, in de oven af te bakken boetseerklei met daarna een prachtige porseleinachtige uitstraling. Bak klei af in een huishoudoven op 100-130°C - tijd hangt af van het model en dikt...
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Kneedbare, elastische, in de oven af te bakken boetseerklei met daarna een prachtige porseleinachtige uitstraling. Bak klei af in een huishoudoven op 100-130°C - tijd hangt af van het model en dikt...
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Een originele kit waarmee je 3 pennen kunt samenstellen en personaliseren met verschillende decoraties in monsterstijl. Een praktische en rijke kit bestaande uit: 3 pennen, 4 verschillende kleuren ...
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Semi-dekkende textielverf op waterbasis van uitstekende en duurzame kwaliteit voor lichte katoen, linnen en andere stoffen. Na het strijken zien de kleuren er nog steeds geweldig uit, óók als ze op...
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Semi-dekkende textielverf op waterbasis van uitstekende en duurzame kwaliteit voor lichte katoen, linnen en andere stoffen. Na het strijken zien de kleuren er nog steeds geweldig uit, óók als ze op...
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Prachtig garen van hoogwaardige wol dat je kunt gebruiken om te breien, vingerbreien, haken, grof weven, pompons, enz. Moet je werk met wolgaren zijn vorm en formaat behouden? Was het met de hand e...
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 3 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Prachtig garen van hoogwaardige wol dat u kunt gebruiken om te breien, vingerbreien, haken, grof weven, pompons, enz..Moet uw werk met wolgaren zijn vorm en formaat behouden? Was het met de hand en...
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Prachtig garen van hoogwaardige wol dat u kunt gebruiken om te breien, vingerbreien, haken, grof weven, pompons, enz..Moet uw werk met wolgaren zijn vorm en formaat behouden? Was het met de hand en...
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 2 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Prachtig garen van hoogwaardige wol dat je kunt gebruiken om te breien, vingerbreien, haken, grof weven, pompons, enz. Moet je werk met wolgaren zijn vorm en formaat behouden? Was het met de hand e...
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Prachtig garen van hoogwaardige wol dat u kunt gebruiken om te breien, vingerbreien, haken, grof weven, pompons, enz..Moet uw werk met wolgaren zijn vorm en formaat behouden? Was het met de hand en...
Ordered before 12:00, shipped next business day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, Klarna)
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 3 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Prachtig garen van hoogwaardige wol dat u kunt gebruiken om te breien, vingerbreien, haken, grof weven, pompons, enz..Moet uw werk met wolgaren zijn vorm en formaat behouden? Was het met de hand en...
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 2 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Prachtig garen van hoogwaardige wol dat u kunt gebruiken om te breien, vingerbreien, haken, grof weven, pompons, enz..Moet uw werk met wolgaren zijn vorm en formaat behouden? Was het met de hand en...
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Prachtig garen van hoogwaardige wol dat u kunt gebruiken om te breien, vingerbreien, haken, grof weven, pompons, enz..Moet uw werk met wolgaren zijn vorm en formaat behouden? Was het met de hand en...
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Prachtig garen van hoogwaardige wol dat u kunt gebruiken om te breien, vingerbreien, haken, grof weven, pompons, enz..Moet uw werk met wolgaren zijn vorm en formaat behouden? Was het met de hand en...
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Prachtig garen van hoogwaardige wol dat u kunt gebruiken om te breien, vingerbreien, haken, grof weven, pompons, enz..Moet uw werk met wolgaren zijn vorm en formaat behouden? Was het met de hand en...
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Prachtig garen van hoogwaardige wol dat u kunt gebruiken om te breien, vingerbreien, haken, grof weven, pompons, enz..Moet uw werk met wolgaren zijn vorm en formaat behouden? Was het met de hand en...
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Dik papier garen van een gedraaide, semi-zachte kwaliteit
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Dik papier garen van een gedraaide, semi-zachte kwaliteit
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Dik papier garen van een gedraaide, semi-zachte kwaliteit
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Dik papier garen van een gedraaide, semi-zachte kwaliteit
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Dik papier garen van een gedraaide, semi-zachte kwaliteit
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 2 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Dik papier garen van een gedraaide, semi-zachte kwaliteit
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Superzacht dons dat u kunt gebruiken om te decoreren.Dons heeft een zachte look die gemakkelijk in veel hobbyprojecten past vooral voor Pasen. U plakt het gemakkelijk in zelfhardende klei of lijmt ...
Creative Kids
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze kraskunst set tover je de mooiste dieren tevoorschijn. Plaats het sjabloon op het zwarte krasvel en kras met de bijgeleverde pen over het sjabloon. Binnen enkele seconden verschijnen de mo...
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Set van 10 vellen lichtgroen karton in A4-formaat, met een fijne structuur aan één zijde.
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
2 vellen vintage plaatjes met klassieke motieven op glanzend papier.

Showing 7457 - 7488 of 8426 products

More about Hobby's en creatieve vaardigheden

Ontdek onze creatieve merken

Onze webshop biedt een divers aanbod aan merken die je inspireren om je creativiteit de vrije loop te laten. Van [Spin Master](https://www.fietsweb.nl/collections/Spin%20Master) tot [Basic](https://www.fietsweb.nl/collections/Basic) en [Loom](https://www.fietsweb.nl/collections/Loom), er is voor ieder wat wils. Of je nu houdt van kleien met [Play-Doh](https://www.fietsweb.nl/collections/Play-Doh) of liever aan de slag gaat met de kleurrijke producten van [SES Creative](https://www.fietsweb.nl/collections/SES%20Creative), je vindt het allemaal bij ons. Voor de jongere creatievelingen hebben we ook merken zoals [Gabby's Dollhouse](https://www.fietsweb.nl/collections/Gabby's%20Dollhouse) en [Sambro](https://www.fietsweb.nl/collections/Sambro) die garant staan voor urenlang speelplezier.

Laat je inspireren en ontdek de mogelijkheden!

Frequently asked questions about Hobby's en creatieve vaardigheden

What are Hobby's en creatieve vaardigheden?

Hobby's en creatieve vaardigheden are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range, focused on quality and value for money.

Which Hobby's en creatieve vaardigheden are most popular?

The most popular Hobby's en creatieve vaardigheden are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away.

How do I choose the right Hobby's en creatieve vaardigheden?

When choosing Hobby's en creatieve vaardigheden, it's important to consider your specific needs, budget and application. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for more details.

How fast are Hobby's en creatieve vaardigheden delivered?

Order before 12:00, and your order will often arrive the next day. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Hobby's en creatieve vaardigheden?

Yes, you have 14 days online return rights on all Hobby's en creatieve vaardigheden. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back.