Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Hobby's en creatieve vaardigheden

8425 products found

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die perfect zijn voor iedereen die van knutselen en creativiteit houdt. Of je nu op zoek bent naar materialen voor een specifiek project of gewoon je voorraad wilt aanvullen, wij hebben alles wat je nodig hebt. Onze collectie omvat een breed scala aan merken die bekend staan om hun kwaliteit en innovatie. Denk bijvoorbeeld aan [Colorations](https://www.fietsweb.nl/collections/Colorations), [Spectron](https://www.fietsweb.nl/collections/Spectron), en [Aqua Gelz](https://www.fietsweb.nl/collections/Aqua%20Gelz). Deze merken bieden producten die ideaal zijn voor zowel beginners als gevorderden in de wereld van hobby's en creatieve vaardigheden.

Quick filter:
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze doos bevat meer dan 150 gekleurde bouwstenen en knutseltoebehoren. Het is 100 % biologisch afbreekbaar, volledig ongevaarlijk voor de gezondheid en vrij van schadelijke stoffen.
Regular price €19,99
Sale price €19,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Knutselset gips gieten voor het maken van 10 magische figuren met unicornthema. Inclusief mal, verf, kwast en maatbeker. Geschikt vanaf 5 jaar.
Regular price €7,99
Sale price €7,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Ben jij nieuwsgierig, heb je zin in een natuurkundig experiment én wil je jouw eigen kristal maken? Doe het met deze Science Explorer Kristal Maken. Vul het bekertje met warm water, roer het Cyrsta...
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 2 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Houten Stempelset Natuur, 7dlg.
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Hoge kwaliteit viltstift met intense kleuren, voor lijnen en grote vlakken. De stift heeft een robuuste en drukbestendige punt met geurloze inkt. Kan tot 24 uur zonder dop, zonder uit te drogen. In...
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €15,99
Sale price €15,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
SES Strijkkralenset - Paard, compleet met strijkkralenbordje, voorbeelden en 1200 sttrijkkralen.
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Artnr. SES 00498. Acht potjes superzachte klei in verschillende kleuren. De klei droogt niet uit tijdens het spelen en is zeer geschikt voor kleine kinderen. Inhoud: 8 x 90 gram. SES Klei - Kleise...
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 2 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Uitsteekvormen met stempel, wit, cirkel, 3 stuk Diameters cirkels: 2,1 en 2,3 en 2,6 cm.
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Maak een mooie dino van Playmais met deze set met meer dan 70 bouwstenen. Playmais is 100 % biologisch afbreekbaar, volledig ongevaarlijk voor de gezondheid en vrij van schadelijke stoffen.
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 3 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Materialenset voor het maken van engelen met behulp van houten wasknijpers, metallic pom poms en chenille Inhoud: wattengezichten, metallic pom poms, metallic chenille, Sticky Base, houten knijpers...
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Hama strijkkralenset met 4000 kralen, 3 strijkkralenbordjes (auto, zeilschip en vliegtuig) en strijkpapier.
Regular price €24,99
Sale price €24,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Het is Glibbi slijm tijd! Voeg het zakje slijm toe en het water verandert in slijm. Glibbi slijm is niet schadelijk en bevat geen conserveringsmiddelen, geurstoffen of irriterende stoffen.
Nieuw
Loklik
Regular price €25,99
Sale price €25,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Darwi
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Ordered before 12:00, shipped next business day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, Klarna)
Nieuw
Darwi
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Ben je op zoek naar een uitdagend en hersenkrakend spel? Dan is deze 12-in-1 Brain Puzzle van EDDY TOYS de perfecte keuze voor jou. Met 12 verschillende en uitdagende puzzels zal dit spel je urenla...
Nieuw
Regular price €25,99
Sale price €25,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Duik in de kustcreativiteit met onze kleine arkschelpen. Deze schelpen, verpakt in een royale verpakking van 500 gram, zijn perfect voor knutselwerkjes met een strandthema, schelpenkunst of voor he...
Nieuw
Loklik
Regular price €84,99
Sale price €84,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Creëer uw eigen unieke weefprojecten op de flexibele vlechtschijf van EVA-schuim.De vlechtschijf is een leuke tool voor iedereen die van vlechten houdt, en als u wilt, kunt u er veel mooie accessoi...
Nieuw
Depesche
Regular price €26,99
Sale price €26,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Safescan
Regular price €203,99
Sale price €203,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Loklik
Regular price €27,99
Sale price €27,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Loklik
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €28,99
Sale price €28,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Lexibook
Regular price €28,99
Sale price €28,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Depesche
Regular price €19,99
Sale price €19,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Depesche
Regular price €24,99
Sale price €24,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Posca
Regular price €24,99
Sale price €24,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day

Showing 2689 - 2720 of 8425 products

More about Hobby's en creatieve vaardigheden

Ontdek onze creatieve merken

Onze webshop biedt een divers aanbod aan merken die je inspireren om je creativiteit de vrije loop te laten. Van [Spin Master](https://www.fietsweb.nl/collections/Spin%20Master) tot [Basic](https://www.fietsweb.nl/collections/Basic) en [Loom](https://www.fietsweb.nl/collections/Loom), er is voor ieder wat wils. Of je nu houdt van kleien met [Play-Doh](https://www.fietsweb.nl/collections/Play-Doh) of liever aan de slag gaat met de kleurrijke producten van [SES Creative](https://www.fietsweb.nl/collections/SES%20Creative), je vindt het allemaal bij ons. Voor de jongere creatievelingen hebben we ook merken zoals [Gabby's Dollhouse](https://www.fietsweb.nl/collections/Gabby's%20Dollhouse) en [Sambro](https://www.fietsweb.nl/collections/Sambro) die garant staan voor urenlang speelplezier.

Laat je inspireren en ontdek de mogelijkheden!

Frequently asked questions about Hobby's en creatieve vaardigheden

What are Hobby's en creatieve vaardigheden?

Hobby's en creatieve vaardigheden are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range, focused on quality and value for money.

Which Hobby's en creatieve vaardigheden are most popular?

The most popular Hobby's en creatieve vaardigheden are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away.

How do I choose the right Hobby's en creatieve vaardigheden?

When choosing Hobby's en creatieve vaardigheden, it's important to consider your specific needs, budget and application. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for more details.

How fast are Hobby's en creatieve vaardigheden delivered?

Order before 12:00, and your order will often arrive the next day. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Hobby's en creatieve vaardigheden?

Yes, you have 14 days online return rights on all Hobby's en creatieve vaardigheden. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back.