Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Handwerk en hobby's

8232 products found

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die perfect zijn voor iedereen die van creativiteit en vakmanschap houdt. Of je nu op zoek bent naar speelgoed dat de verbeelding van kinderen prikkelt of naar materialen voor je eigen creatieve projecten, wij hebben het allemaal. Ontdek de kleurrijke wereld van Colorations, waar je alles vindt om je artistieke ideeën tot leven te brengen. Voor de jonge techneuten is er VTech, met innovatief speelgoed dat leren en spelen combineert. En voor de liefhebbers van traditioneel houten speelgoed is er Goki, dat garant staat voor kwaliteit en duurzaamheid.

Quick filter:
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze SES Gieten en Schilderen maak je 11 oceaanfiguren. Giet vloeibaar gips in de grote gietvorm. Laat het opdrogen en wrijf het glad. Geef de zeemeermin, dolfijn, vis, schelp en andere oceaanf...
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Rond, houten borduurframe met metalen sluiting. Kan zowel gebruikt worden als gereedschap om het borduurwerk te spannen tijdens het borduren/schilderen of als lijst. Doorsnede 10 cm.
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Letterkralen, wit, afm 7 mm, gatgrootte 1,2 mm, 25 gr. Het zakje bevat ongeveer 200 letterkralen.
Regular price €24,99
Sale price €24,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Dit Quercetti magnetische bord is een echte klassieker. Het bord is op twee manieren te gebruiken; de ene kant is magnetisch waarop je makkelijk alle 48 meegeleverde cijfermagneten plaatst, de ande...
Regular price €15,99
Sale price €15,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Set met 825 kralen van hout. Wees creatief en maak de mooiste sieraden met deze gekleurde kralen.
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Zachte, delicate polyester kwaliteit - wasbaar op 40° C. Om te gebruiken voor het opvullen van bijvoorbeeld sokpoppen of poppenlijfjes. Vacuum verpakt geleverd.
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Revell email verf voor de modelbouw. Kleurnummer 37: dakpan-rood, mat. Het overschilderen van een kleur is mogelijk na 4-6 uur. Droogtijd 24 uur.
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze doos bevat meer dan 150 gekleurde bouwstenen en knutseltoebehoren. Het is 100 % biologisch afbreekbaar, volledig ongevaarlijk voor de gezondheid en vrij van schadelijke stoffen.
Regular price €19,99
Sale price €19,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Knutselset gips gieten voor het maken van 10 magische figuren met unicornthema. Inclusief mal, verf, kwast en maatbeker. Geschikt vanaf 5 jaar.
Regular price €7,99
Sale price €7,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Ben jij nieuwsgierig, heb je zin in een natuurkundig experiment én wil je jouw eigen kristal maken? Doe het met deze Science Explorer Kristal Maken. Vul het bekertje met warm water, roer het Cyrsta...
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 2 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Houten Stempelset Natuur, 7dlg.
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Hoge kwaliteit viltstift met intense kleuren, voor lijnen en grote vlakken. De stift heeft een robuuste en drukbestendige punt met geurloze inkt. Kan tot 24 uur zonder dop, zonder uit te drogen. In...
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €15,99
Sale price €15,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
SES Strijkkralenset - Paard, compleet met strijkkralenbordje, voorbeelden en 1200 sttrijkkralen.
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Artnr. SES 00498. Acht potjes superzachte klei in verschillende kleuren. De klei droogt niet uit tijdens het spelen en is zeer geschikt voor kleine kinderen. Inhoud: 8 x 90 gram. SES Klei - Kleise...
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 2 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Uitsteekvormen met stempel, wit, cirkel, 3 stuk Diameters cirkels: 2,1 en 2,3 en 2,6 cm.
Ordered before 12:00, shipped next business day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, Klarna)
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Maak een mooie dino van Playmais met deze set met meer dan 70 bouwstenen. Playmais is 100 % biologisch afbreekbaar, volledig ongevaarlijk voor de gezondheid en vrij van schadelijke stoffen.
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 3 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Materialenset voor het maken van engelen met behulp van houten wasknijpers, metallic pom poms en chenille Inhoud: wattengezichten, metallic pom poms, metallic chenille, Sticky Base, houten knijpers...
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Hama strijkkralenset met 4000 kralen, 3 strijkkralenbordjes (auto, zeilschip en vliegtuig) en strijkpapier.
Regular price €24,99
Sale price €24,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Het is Glibbi slijm tijd! Voeg het zakje slijm toe en het water verandert in slijm. Glibbi slijm is niet schadelijk en bevat geen conserveringsmiddelen, geurstoffen of irriterende stoffen.
Nieuw
Loklik
Regular price €25,99
Sale price €25,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Darwi
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Darwi
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Ben je op zoek naar een uitdagend en hersenkrakend spel? Dan is deze 12-in-1 Brain Puzzle van EDDY TOYS de perfecte keuze voor jou. Met 12 verschillende en uitdagende puzzels zal dit spel je urenla...
Nieuw
Regular price €25,99
Sale price €25,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Duik in de kustcreativiteit met onze kleine arkschelpen. Deze schelpen, verpakt in een royale verpakking van 500 gram, zijn perfect voor knutselwerkjes met een strandthema, schelpenkunst of voor he...
Nieuw
Loklik
Regular price €84,99
Sale price €84,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Creëer uw eigen unieke weefprojecten op de flexibele vlechtschijf van EVA-schuim.De vlechtschijf is een leuke tool voor iedereen die van vlechten houdt, en als u wilt, kunt u er veel mooie accessoi...
Nieuw
Depesche
Regular price €26,99
Sale price €26,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Safescan
Regular price €203,99
Sale price €203,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Loklik
Regular price €27,99
Sale price €27,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day

Showing 2657 - 2688 of 8232 products

More about Handwerk en hobby's

Creatieve mogelijkheden voor iedereen

Naast speelgoed bieden we ook een breed scala aan materialen voor Handwerk en hobby's. Bij Creativ Company vind je alles wat je nodig hebt om je creatieve projecten te realiseren, van schilderen tot knutselen. Sambro biedt een scala aan producten die perfect zijn voor kinderen die graag hun eigen kunstwerken maken. En voor de echte doe-het-zelvers is er de Creative Craft Group, waar je de meest uiteenlopende materialen en gereedschappen kunt vinden om je projecten tot een succes te maken.

Laat je inspireren en ontdek de mogelijkheden bij Fietsweb!

Frequently asked questions about Handwerk en hobby's

What are Handwerk en hobby's?

Handwerk en hobby's are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range, focused on quality and value for money.

Which Handwerk en hobby's are most popular?

The most popular Handwerk en hobby's are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away.

How do I choose the right Handwerk en hobby's?

When choosing Handwerk en hobby's, it's important to consider your specific needs, budget and application. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for more details.

How fast are Handwerk en hobby's delivered?

Order before 12:00, and your order will often arrive the next day. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Handwerk en hobby's?

Yes, you have 14 days online return rights on all Handwerk en hobby's. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back.