Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Ordered before 12:00, often delivered tomorrow
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, Klarna)

Handwerk en hobby's

8248 products found

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die perfect zijn voor iedereen die van creativiteit en vakmanschap houdt. Of je nu op zoek bent naar speelgoed dat de verbeelding van kinderen prikkelt of naar materialen voor je eigen creatieve projecten, wij hebben het allemaal. Ontdek de kleurrijke wereld van Colorations, waar je alles vindt om je artistieke ideeën tot leven te brengen. Voor de jonge techneuten is er VTech, met innovatief speelgoed dat leren en spelen combineert. En voor de liefhebbers van traditioneel houten speelgoed is er Goki, dat garant staat voor kwaliteit en duurzaamheid.

Brands
Quick filter:
Nieuw
Regular price €38,99
Sale price €38,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Product omschrijving Ideaal voor de warme zomerdagen of om boodschappen mee te doen. Deze opvouwbare koelmand biedt plaats voor drankjes en etenswaren, die dankzij het isolerende aluminium lang ko...
Regular price €15,99
Sale price €15,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Stitch 3D mozaïek schilderij setje. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Nieuw
Regular price €26,99
Sale price €26,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Craft ID
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Met de Crepe Bloemen Knutselset maak je eenvoudig kleurrijke bloemen van crêpepapier. De set bevat alles wat je nodig hebt en is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
Nieuw
Mini Mymy
Regular price €25,99
Sale price €25,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Mini Mymy activity pad met sjablonen, stickers en 3 glittergelpennen. Met tekenvellen vol schattige diertjes en cupcakes. Gemaakt van papier en kunststof. Geschikt vanaf 3 jaar.
Nieuw
Moxy
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Craft ID
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Diamond Painting Kerstmis XL Steentjes - A5
Nieuw
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Regular price €15,99
Sale price €15,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Product omschrijving Ideaal voor de zomerdagen waarin je naar verkoeling zoekt! Inhoud: 1 stuk Kleur: Blauw Ergens anders goedkoper gezien? Vul het formulier in met uw gegevens en een link naar de...
Nieuw
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Product omschrijving Beleef urenlang plezier met deze leuke watersproeier. Deze watersproeier kan worden aangesloten op de tuinslang. De sproeier spuit water in rondjes door de lucht! Ren door de ...
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Houten potloden, 6 stuks. Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar.
Tiptoi
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Groen sleeve voor Tiptoi stift. Inclusief stickers. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Nieuw
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Product omschrijving De telefoonarmband is een praktische manier om je telefoon en sleutels mee te nemen tijdens het hardlopen. De armband is gemaakt van neopreen, een flexibel materiaal dat de hu...
Nieuw
Regular price €31,99
Sale price €31,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Regular price €9,99
Sale price €9,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Set met 6 Lobbes stempelstiften. Adviesleeftijd: 3+
Nieuw
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Product omschrijving Mini geschenktasje met een kerstmotief van kraftpapier. Ideaal om iets in te verpakken en cadeau te geven aan iemand voor Kerstmis De tasjes hebben een gevouwen bodem en een z...
Nieuw
Regular price €33,99
Sale price €33,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Regular price €27,99
Sale price €27,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Ordered today, shipped tomorrow
Leeg blik EFA tbv kleurpotlood bliketui voor 24 stuks
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Edding
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Regular price €32,99
Sale price €32,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
De Little Dutch whiteboard kleurset in Jim Voertuigen-thema bevat een whiteboard, magneten en uitwisbare stiften in een handige opbergmap. Dankzij het compacte formaat neem je de set gemakkelijk me...
Nieuw
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Craft ID
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Complete haakset om een bulldog te maken van ca. 14,5 x 9,5 x 16 cm. Inclusief garen, vulling, ogen, neus, haaknaald en plastic naald. Geschikt vanaf 14 jaar.
Nieuw
Regular price €19,99
Sale price €19,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Product omschrijving Deze slinger geeft extra sfeer aan jouw interieur tijdens de feestdagen. De letters hebben een hoogte van 40 cm en komen met een draad van 7 meter lang. Deze ballonnen zijn ni...
Nieuw
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Kunstkubus Pin It met licht waarmee kinderen figuren maken met gekleurde pinnetjes. Werkt op 3 x AAA batterijen en is gemaakt van kunststof. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar oud en leuk voor cre...
Nieuw
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
So Kawaii Verrassingskist Armband met Kralen - 7dlg. Niet voor kinderen jonger dan 3 jaar.

Showing 609 - 640 of 8248 products

More about Handwerk en hobby's

Creatieve mogelijkheden voor iedereen

Naast speelgoed bieden we ook een breed scala aan materialen voor Handwerk en hobby's. Bij Creativ Company vind je alles wat je nodig hebt om je creatieve projecten te realiseren, van schilderen tot knutselen. Sambro biedt een scala aan producten die perfect zijn voor kinderen die graag hun eigen kunstwerken maken. En voor de echte doe-het-zelvers is er de Creative Craft Group, waar je de meest uiteenlopende materialen en gereedschappen kunt vinden om je projecten tot een succes te maken.

Laat je inspireren en ontdek de mogelijkheden bij Fietsweb!

Frequently asked questions about Handwerk en hobby's

What are Handwerk en hobby's?

Handwerk en hobby's are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range, focused on quality and value for money.

Which Handwerk en hobby's are most popular?

The most popular Handwerk en hobby's are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away.

How do I choose the right Handwerk en hobby's?

When choosing Handwerk en hobby's, it's important to consider your specific needs, budget and application. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for more details.

How fast are Handwerk en hobby's delivered?

Order before 12:00, and your order will often arrive the next day. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Handwerk en hobby's?

Yes, you have 14 days online return rights on all Handwerk en hobby's. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back.