Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Handwerk- en hobbymaterialen

7840 products found

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan creatieve materialen en speelgoed voor jong en oud. Of je nu op zoek bent naar de perfecte knutselset voor je kinderen of hoogwaardige materialen voor je eigen projecten, wij hebben het allemaal. Ontdek ons assortiment van topmerken zoals Pritt, Hama, en Crayola. Voor de liefhebbers van Handwerk- en hobbymaterialen bieden we een scala aan producten van merken zoals Faber Castell en STABILO. Of je nu wilt tekenen, schilderen, of knutselen, bij ons vind je alles wat je nodig hebt om je creativiteit de vrije loop te laten.

Quick filter:
Nieuw
Regular price €15,99
Sale price €15,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Product omschrijving Ideaal voor de zomerdagen waarin je naar verkoeling zoekt! Inhoud: 1 stuk Kleur: Blauw Ergens anders goedkoper gezien? Vul het formulier in met uw gegevens en een link naar de...
Nieuw
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Product omschrijving Beleef urenlang plezier met deze leuke watersproeier. Deze watersproeier kan worden aangesloten op de tuinslang. De sproeier spuit water in rondjes door de lucht! Ren door de ...
Nieuw
Amsterdam
Regular price €31,99
Sale price €31,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Houten potloden, 6 stuks. Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar.
Tiptoi
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Groen sleeve voor Tiptoi stift. Inclusief stickers. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Nieuw
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Product omschrijving De telefoonarmband is een praktische manier om je telefoon en sleutels mee te nemen tijdens het hardlopen. De armband is gemaakt van neopreen, een flexibel materiaal dat de hu...
Nieuw
Regular price €31,99
Sale price €31,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €9,99
Sale price €9,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Product omschrijving Mini geschenktasje met een kerstmotief van kraftpapier. Ideaal om iets in te verpakken en cadeau te geven aan iemand voor Kerstmis De tasjes hebben een gevouwen bodem en een z...
Nieuw
Regular price €33,99
Sale price €33,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €27,99
Sale price €27,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Leeg blik EFA tbv kleurpotlood bliketui voor 24 stuks
Nieuw
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Edding
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Ordered before 12:00, shipped next business day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, Klarna)
Nieuw
Regular price €32,99
Sale price €32,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
De Little Dutch whiteboard kleurset in Jim Voertuigen-thema bevat een whiteboard, magneten en uitwisbare stiften in een handige opbergmap. Dankzij het compacte formaat neem je de set gemakkelijk me...
Nieuw
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Craft ID
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Complete haakset om een bulldog te maken van ca. 14,5 x 9,5 x 16 cm. Inclusief garen, vulling, ogen, neus, haaknaald en plastic naald. Geschikt vanaf 14 jaar.
Nieuw
Regular price €19,99
Sale price €19,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Product omschrijving Deze slinger geeft extra sfeer aan jouw interieur tijdens de feestdagen. De letters hebben een hoogte van 40 cm en komen met een draad van 7 meter lang. Deze ballonnen zijn ni...
Nieuw
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Kunstkubus Pin It met licht waarmee kinderen figuren maken met gekleurde pinnetjes. Werkt op 3 x AAA batterijen en is gemaakt van kunststof. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar oud en leuk voor cre...
Nieuw
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
So Kawaii Verrassingskist Armband met Kralen - 7dlg. Niet voor kinderen jonger dan 3 jaar.
Nieuw
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Maak een schitterend meesterwerk dat zelfs in het donker oplicht met het Disney Stitch-diamantschilderij op canvas dat in het donker oplicht! Plaats de kleurrijke diamantsteentjes één voor één op h...
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Mini borduurset met roodborstje, inclusief garen, borduurring, naald en patroon. Compact formaat (12,5 x 10 cm). Geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar.
Edding
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Capibara Balansmuur Spel waarbij spelers om de beurt blokjes uit de muur halen zonder dat de capybara valt. De set bestaat uit 32 onderdelen en is gemaakt van kunststof. De verpakking heeft een afm...
Nieuw
Regular price €38,99
Sale price €38,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Product omschrijving Breng wat leuke zomeractiviteiten naar je achtertuin en breng je kleintjes in beweging met deze geweldige waterspinner! Sluit de Skip it-sproeier eenvoudig aan op een tuinslan...
Nieuw
Regular price €19,99
Sale price €19,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Product omschrijving Deze slinger geeft extra sfeer aan jouw interieur tijdens de feestdagen. De letters hebben een hoogte van 40 cm en komen met een draad van 7 meter lang. Deze ballonnen zijn ni...
Nieuw
Regular price €30,99
Sale price €30,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €37,99
Sale price €37,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Aquarel carrousel met 24 kleuren verdeeld over vier draaibare schijven. Gemaakt van kunststof en handig verpakt in een compact doosje. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Nieuw
Regular price €31,99
Sale price €31,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Product omschrijving Schiet en amuseer je met deze dart gun! Inhoud: 1 dart gun en 4 darts (7,5 cm) Lengte gun: 35,5 cm Ergens anders goedkoper gezien? Vul het formulier in met uw gegevens en een ...

Showing 577 - 608 of 7840 products

More about Handwerk- en hobbymaterialen

Creatief plezier voor iedereen

Onze collectie is zorgvuldig samengesteld om aan de wensen van elke creatieveling te voldoen. Van de kleurrijke Play-Doh sets tot de uitdagende puzzels van Ravensburger, er is voor ieder wat wils. Voor de jongere avonturiers hebben we een breed scala aan speelgoed van populaire merken zoals Paw Patrol en Disney. En voor de oudere kinderen en volwassenen zijn er uitdagende projecten van SES en Das. Laat je inspireren door ons uitgebreide aanbod en ontdek de mogelijkheden.

Bezoek onze webshop en vind alles wat je nodig hebt voor urenlang creatief plezier.

Frequently asked questions about Handwerk- en hobbymaterialen

What are Handwerk- en hobbymaterialen?

Handwerk- en hobbymaterialen are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range, focused on quality and value for money.

Which Handwerk- en hobbymaterialen are most popular?

The most popular Handwerk- en hobbymaterialen are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away.

How do I choose the right Handwerk- en hobbymaterialen?

When choosing Handwerk- en hobbymaterialen, it's important to consider your specific needs, budget and application. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for more details.

How fast are Handwerk- en hobbymaterialen delivered?

Order before 12:00, and your order will often arrive the next day. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Handwerk- en hobbymaterialen?

Yes, you have 14 days online return rights on all Handwerk- en hobbymaterialen. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back.