Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Handwerk- en hobbymaterialen

8040 products found

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan creatieve materialen en speelgoed voor jong en oud. Of je nu op zoek bent naar de perfecte knutselset voor je kinderen of hoogwaardige materialen voor je eigen projecten, wij hebben het allemaal. Ontdek ons assortiment van topmerken zoals Pritt, Hama, en Crayola. Voor de liefhebbers van Handwerk- en hobbymaterialen bieden we een scala aan producten van merken zoals Faber Castell en STABILO. Of je nu wilt tekenen, schilderen, of knutselen, bij ons vind je alles wat je nodig hebt om je creativiteit de vrije loop te laten.

Quick filter:
Creative Company
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze set kunt u twee paar oorringen creëren van klei in een schitterend gemarmerd ontwerp. De set bevat alle materialen en instructies die u nodig hebt.Heb u er al eens van gedroomd uw eigen si...
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Goede kwaliteit, dekkende textielverf op waterbasis (ook op donkere stoffen) - zeer duurzaam in gebruik. Het textiel moet minimaal 50% katoen bevatten. Voor langere duurzaamheid fixeren met een str...
Creative Company
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Een doos met creatief materiaal dat exploratie, spel en leren aanmoedigt en die tot de verbeelding, de zintuigen en creativiteit prikkelt. Een beetje creatieve inspiratie zit in de doos.Gebruik Sti...
Regular price €19,99
Sale price €19,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 2 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze set haakt u een stijlvolle en stoere hoed die perfect past bij elke zomeroutfit. De set bevat alle materialen en instructies die u nodig hebt.Als u op zoek bent naar de coolste accessoire ...
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Maak je eigen sieraden met deze miniset. Bevat alle materialen en instructies die je nodig hebt.Wil je je eigen sieraden maken? Dan is deze creatieve miniset wat je zoekt. De set bevat alle materia...
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze set maakt u zelf vilten figuren. Bevat alle materialen en instructies die u nodig hebt.Wilt u zelf vilten figuren maken? Dan is deze set iets voor u. De set bevat alles wat u nodig hebt om...
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Uitgestanst karton met fijne details in één design. In de set zitten 10 vellen van 10,5 x 15 centimeter groot. Let op: er kunnen donkere schaduwen optreden aan de randen vanwege de productiemethode.
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Haak uw eigen placemats voor de salontafel. De set bevat alle materialen en instructies die u nodig hebt.Als u uw tafeldecoratie een gezellige touch wilt geven, is dit een ideale set. Met de set ha...
Regular price €27,99
Sale price €27,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze set maak je jouw eigen unieke kralensieraden. Het bevat alle materialen en instructies die je nodig hebt. Ervaar de magie van zelfgemaakte sieraden met onze handige Mini Creatieve Box. Elk...
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze set maak je pompom eitjes in prachtige patronen en kleuren. De set bevat alle materialen en instructies die je nodig hebt. Als je op zoek bent naar een leuk en makkelijk paasproject, dan i...
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 3 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Met dit pakket kunt u oude wijnflessen en potten upcyclen door mooie en kleurrijke macraméknopen te maken. De set bevat alle materialen en instructies die u nodig hebt.Als u van creatief recyclen h...
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze miniset maak je zelf crêpebloemen. Bevat alle materialen en instructies die je nodig hebt.Wil je je eigen crêpebloemen maken? Dan is deze creatieve miniset wat je zoekt. De set bevat alle ...
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze set kunt je jouw eigen mooie wandhanger borduren. De set bevat alle materialen die je nodig hebt, inclusief alle instructies. Wil je een wandhanger borduren? Dan is deze set echt iets voor...
Regular price €35,99
Sale price €35,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 3 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Leer tie-dye met deze set. Bevat alle materialen en instructies die je nodig hebt.Als je tie-dye wilt leren, dan is ons leerpakket perfect. Hij bevat bijna alles wat je nodig hebt om aan de slag te...
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze set kunt u drie sets oorbellen in een mooi en eigentijds boho-chic design knopen. Bevat alle benodigde instructies. Het enige wat u nodig heeft, is een sieradentang.Als u nieuwe oorbellen ...
Ordered before 12:00, shipped next business day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, Klarna)
Regular price €27,99
Sale price €27,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze set kunt u een draagtas versieren met een punch needle patroon in mooie pasteltinten. Bevat alle materialen en instructies die u nodig heeft.Als u uw alledaagse voorwerpen graag een creati...
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Leer naaien met deze set. Bevat alle materialen en instructies die u nodig hebt.Als u wilt leren naaien, is onze creatieve starterkit perfect. De set bevat alles wat u nodig hebt om aan de slag te ...
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze set kunnen kinderen kleurrijke sieraden maken van Fijne polymeerklei en kralen met levendige kleuren. De set bevat alle materialen en instructies die u nodig heeft.Droomt uw kind ervan om ...
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze set kun je jouw eigen clutchtas borduren. De set bevat alle materialen die je nodig hebt, inclusief alle instructies. Als je een clutchtas wilt borduren, is dit de perfecte kit. De set bev...
Nabbi
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Maak je eigen sieraden met deze miniset. Bevat alle materialen en instructies die je nodig hebt.Wil je je eigen sieraden maken? Dan is deze creatieve miniset wat je zoekt. De set bevat alle materia...
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze set kunt u samen met uw kind een grappig monstertje naaien. De set bevat alle materialen en instructies die u nodig heeft.Als u uw kind wilt laten zien hoe eenvoudig het is om te naaien, i...
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze miniset maak je zelf crêpebloemen. Bevat alle materialen en instructies die je nodig hebt.Wil je je eigen crêpebloemen maken? Dan is deze creatieve miniset wat je zoekt. De set bevat alle ...
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze set maak je eenvoudig je eigen lenteboeket van crêpepapier. Bevat alle materialen en instructies die je nodig hebt.Als je je eigen boeket van crêpepapier wilt maken, is dit de set voor jou...
Regular price €27,99
Sale price €27,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze set maak je een heel boeket bloemen van crêpepapier. Bevat alle materialen, sjablonen en instructies voor het maken van crêpebloemen.Met deze set maak je eenvoudig je eigen bloemen van crê...
Regular price €17,99
Sale price €17,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Niet-permanente, afwasbare marker op waterbasis met een kalkachtig oppervlak. De krijtstift kan gebruikt worden op alle gladde en niet-absorberende ondergronden zoals ramen, glas, porselein, plasti...
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze set kunt u uw eigen stoffen servet borduren. De set bevat alle materialen die u nodig hebt, inclusief alle instructies.Als u een broodservet wilt borduren voor een broodmandje, is dit de p...
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 3 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Onderzetter van wit porselein met kurken lijst
Regular price €26,99
Sale price €26,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Zelfklevende vellen van een zacht, foamachtig materiaal dat gemakkelijk te knippen en te ponsen is.Pak met 15 kleuren van elk 2 vellen
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day

Showing 769 - 800 of 8040 products

More about Handwerk- en hobbymaterialen

Creatief plezier voor iedereen

Onze collectie is zorgvuldig samengesteld om aan de wensen van elke creatieveling te voldoen. Van de kleurrijke Play-Doh sets tot de uitdagende puzzels van Ravensburger, er is voor ieder wat wils. Voor de jongere avonturiers hebben we een breed scala aan speelgoed van populaire merken zoals Paw Patrol en Disney. En voor de oudere kinderen en volwassenen zijn er uitdagende projecten van SES en Das. Laat je inspireren door ons uitgebreide aanbod en ontdek de mogelijkheden.

Bezoek onze webshop en vind alles wat je nodig hebt voor urenlang creatief plezier.

Frequently asked questions about Handwerk- en hobbymaterialen

What are Handwerk- en hobbymaterialen?

Handwerk- en hobbymaterialen are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range, focused on quality and value for money.

Which Handwerk- en hobbymaterialen are most popular?

The most popular Handwerk- en hobbymaterialen are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away.

How do I choose the right Handwerk- en hobbymaterialen?

When choosing Handwerk- en hobbymaterialen, it's important to consider your specific needs, budget and application. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for more details.

How fast are Handwerk- en hobbymaterialen delivered?

Order before 12:00, and your order will often arrive the next day. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Handwerk- en hobbymaterialen?

Yes, you have 14 days online return rights on all Handwerk- en hobbymaterialen. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back.