Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Ordered before 12:00, often delivered tomorrow
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, Klarna)

Handwerk- en hobbymaterialen

8144 products found

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan creatieve materialen en speelgoed voor jong en oud. Of je nu op zoek bent naar de perfecte knutselset voor je kinderen of hoogwaardige materialen voor je eigen projecten, wij hebben het allemaal. Ontdek ons assortiment van topmerken zoals Pritt, Hama, en Crayola. Voor de liefhebbers van Handwerk- en hobbymaterialen bieden we een scala aan producten van merken zoals Faber Castell en STABILO. Of je nu wilt tekenen, schilderen, of knutselen, bij ons vind je alles wat je nodig hebt om je creativiteit de vrije loop te laten.

Brands
Quick filter:
Nieuw
Regular price €24,99
Sale price €24,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Magnetische aankleedpop Laura met 28 onderdelen om outfits te combineren. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en ideaal voor creatief speelplezier.
Regular price €15,99
Sale price €15,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Bouw- en schilderpakket voor het maken van je eigen houten helikopter. Zet de onderdelen in elkaar en beschilder hem naar eigen wens. Dit bouwpakket bevat 6 verfpotjes en een kwastje. Gemaakt van h...
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Een geweldige aanvulling op lessen over weer en seizoenen. Ideaal voor vakantie- en zomerknutselwerk! • WAT JE KRIJGT: 24 windmolentjes om zelf in elkaar te zetten en versieren. Afgewerkt formaat i...
Regular price €9,99
Sale price €9,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Zelfklevende diamantstickers met strass-motieven.De stickers kunnen worden gebruikt op karton, hout, papier-maché enzovoort.
Regular price €9,99
Sale price €9,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Een handgemaakte papier-maché letter is erg leuk om mee te knutselen. Je kunt de letter verven of beplakken met papier en vervolgens verder versieren met washi tape, lint, glitters of stickers. De ...
Nieuw
Winsor & Newton
Regular price €41,99
Sale price €41,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Regular price €30,99
Sale price €30,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Regular price €49,99
Sale price €49,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Vallejo
Regular price €40,99
Sale price €40,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Houten boom op een voet, geschikt om zelf te versieren. De boom heeft een afmeting van 30 x 21,5 cm is 2 mm dik.
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Een iconische tekstmarkeerstift! Sinds de introductie in 1971 is de STABILO BOSS ORIGINAL de favoriet en de best verkopende markeerstift in Europa. De markeerstift kan 4 uur zonder dop zonder uit t...
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Het basis gereedschap voor alle aspirant tekenaars. Degene die houdt van tekenen en intense kleuren, wil alleen het beste materiaal. Stabilo Pen 68 is een hoge kwaliteit viltstift met intense kleur...
Nieuw
Buki
Regular price €26,99
Sale price €26,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
CRICUT
Regular price €31,99
Sale price €31,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Apli
Regular price €27,99
Sale price €27,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Set van 10 vellen zwart karton in A4-formaat, met een fijne structuur aan één zijde.
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Set van 12 premium kwaliteit, driehoekige kleurpotloden in de kleur oranje. Vulling: 3 mm.
Regular price €25,99
Sale price €25,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Houten motoriek spiraal met 3 spiralen in leuke vormen en met gekleurde kralen.
Nieuw
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
New Classic Toys
Regular price €54,99
Sale price €54,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Regular price €10,99
Sale price €10,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Breng de metalen balletjes zo snel mogelijk met de magnetische pen door het doolhof heen naar de finish. Wie doet dit het snelst? Ga je voor de onderwater, de ruimte of de autovariant? Geschikt voo...
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Zilveren Plakkaatverf om te gebruiken op karton, papier, hout en klei. Creall Schoolverf is gemaakt van 98% natuurlijke grondstoffen en mengbaar met andere kleuren plakkaatverf. -op waterbasis -geb...
Nieuw
Vallejo
Regular price €34,99
Sale price €34,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Apli Kids
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Regular price €38,99
Sale price €38,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
T-shirt, wit, B: 42 cm, afm 9-11 jaar, ronde hals, 1 stuk.
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Foamklei in 6 pastelkleuren met glitters. Zelfhardend boetseermateriaal met kleine styropor balletjes. Verpakt in praktische, luchtdichte potjes van 14 gram elk. Kleuren: wit, lichtgroen, lichtblau...
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Grote stickerset met meer dan 300 Bumba-stickers. Geschikt vanaf 3 jaar.
Nieuw
Vallejo
Regular price €41,99
Sale price €41,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Nieuw
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Ordered today, shipped tomorrow
Clementoni Create Your Message Pens is een creatieve knutselset voor kinderen vanaf 6 jaar oud. Met deze hobbyset ontwerpen kinderen hun eigen kleurrijke pennen met kralen, decoraties en vrolijke f...
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 3 items! Ordered today, shipped tomorrow
Set van 12 premium kwaliteit, dikke, driehoekige kleurpotloden in de kleur oranje. Vulling: 5 mm.

Showing 2049 - 2080 of 8144 products

More about Handwerk- en hobbymaterialen

Creatief plezier voor iedereen

Onze collectie is zorgvuldig samengesteld om aan de wensen van elke creatieveling te voldoen. Van de kleurrijke Play-Doh sets tot de uitdagende puzzels van Ravensburger, er is voor ieder wat wils. Voor de jongere avonturiers hebben we een breed scala aan speelgoed van populaire merken zoals Paw Patrol en Disney. En voor de oudere kinderen en volwassenen zijn er uitdagende projecten van SES en Das. Laat je inspireren door ons uitgebreide aanbod en ontdek de mogelijkheden.

Bezoek onze webshop en vind alles wat je nodig hebt voor urenlang creatief plezier.

Frequently asked questions about Handwerk- en hobbymaterialen

What are Handwerk- en hobbymaterialen?

Handwerk- en hobbymaterialen are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range, focused on quality and value for money.

Which Handwerk- en hobbymaterialen are most popular?

The most popular Handwerk- en hobbymaterialen are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away.

How do I choose the right Handwerk- en hobbymaterialen?

When choosing Handwerk- en hobbymaterialen, it's important to consider your specific needs, budget and application. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for more details.

How fast are Handwerk- en hobbymaterialen delivered?

Order before 12:00, and your order will often arrive the next day. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Handwerk- en hobbymaterialen?

Yes, you have 14 days online return rights on all Handwerk- en hobbymaterialen. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back.