Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Tuin en gazon

9510 products found

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die je helpen om je buitenruimte optimaal te benutten. Of je nu op zoek bent naar handige tools voor je tuin en gazon of accessoires om je buitenleven te verrijken, wij hebben het allemaal. Onze collectie omvat een breed scala aan merken die bekend staan om hun kwaliteit en duurzaamheid. Ontdek bijvoorbeeld de innovatieve oplossingen van Basic, de biologische zaden van OwnGrown, of de slimme tuinoplossingen van Plantui. Voor de doe-het-zelver hebben we ook gereedschap van Kinzo en Grundig.

Quick filter:
Nieuw
Regular price €394,99
Sale price €394,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Dit moderne in hoogte aanpasbare zonnescherm is ontworpen voor je tuin en terras, en biedt een mooie mix van stijl en praktische voordelen. Met het strakke ontwerp en het gestreepte patroon, ziet h...
Nieuw
Regular price €93,99
Sale price €93,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze moderne tuinparasol is perfect voor iedere buitenruimte. Met zijn chique look en praktische schaduw is hij ideaal voor een zonnige dag. Zijn simpele ontwerp en moderne uitstraling maken hem ee...
Nieuw
Regular price €419,99
Sale price €419,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze rechthoekige intrekbare ligbed combineert modern design met praktische functionaliteit. Met zijn strakke blauw-wit gestreepte uiterlijk is hij perfect voor hedendaagse tuinen en terrassen. Hij...
Nieuw
Regular price €72,99
Sale price €72,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze plantenbak is perfect om je buitenruimte, zoals een terras of balkon, een moderne en minimalistische uitstraling te geven. Met zijn strakke rechthoekige ontwerp is het een stijlvolle en veelzi...
Nieuw
Regular price €62,99
Sale price €62,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze veelzijdige juterol is ideaal voor diverse evenementen of gelegenheden, zoals bruiloften, feesten of woonaccessoires.  Natuurlijk materiaal: Gemaakt van 100% natuurlijke jute, is de jute loper...
Nieuw
Regular price €498,99
Sale price €498,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze wandgemonteerde overkapping is een chique toevoeging aan je buitenruimte. Het combineert moderne stijl met functionaliteit. Perfect voor zomerbijeenkomsten op de tuin of het terras, geeft deze...
Regular price €173,99
Sale price €173,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Blaast jouw werkplaats schoon. Luchtsnelheid van 68 m/s. De machine is regelbaar middels drie standen: hoog, midden en laag. Bijzondere KenmerkenAccu blazer LXT 18V 3,1 m³/min (zonder accu's en la...
Nieuw
Regular price €388,99
Sale price €388,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 2 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze moderne inklapbare luifel is een echte eyecatcher voor elke tuin of terras, waar stijl en functionaliteit samenkomen. Het biedt schaduw en comfort, en het opvallende kleurenschema van oranje e...
Nieuw
Regular price €118,99
Sale price €118,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze moderne plantenbak, gemaakt van staal en kunststof, is een strakke en stijlvolle toevoeging voor je tuin of terras. Hij combineert functionaliteit en esthetiek, waardoor je hem zowel binnen al...
Nieuw
Regular price €29,99
Sale price €29,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Dit HDPE vogelbeschermnet is ideaal voor elke tuin of terras. Het heeft een moderne, minimalistische uitstraling en is perfect als je je planten wilt beschermen zonder in te boeten op stijl. Dit ne...
Nieuw
Regular price €159,99
Sale price €159,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze duurzame hoektuinplanter is een handige toevoeging voor elke buitenruimte. Hij is speciaal ontworpen voor gebruiksgemak en een mooie uitstraling. Met zijn hoekige ontwerp past hij perfect in k...
Nieuw
Regular price €172,99
Sale price €172,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze mooie metalen plantenbak is perfect voor wie houdt van een moderne, strakke uitstraling. Hij is ontworpen om je buitenruimtes te verbeteren en maakt je tuin of terras helemaal af met zijn eenv...
Nieuw
Regular price €383,99
Sale price €383,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 3 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Dit moderne in hoogte aanpasbare zonnescherm is ontworpen voor je tuin en terras, en biedt een mooie mix van stijl en praktische voordelen. Met het strakke ontwerp en het gestreepte patroon, ziet h...
Nieuw
Regular price €362,99
Sale price €362,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze trendy Cantilever Roma Parasol zorgt voor heerlijke schaduw op zonnige dagen met zijn moderne, praktische ontwerp. Hij tilt je buitenruimte naar een nieuw niveau, zodat je optimaal kunt geniet...
Nieuw
Regular price €104,99
Sale price €104,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze tuinpot met irrigatie is ideaal als je op zoek bent naar een praktische en stijlvolle toevoeging voor je buitenruimte. Met zijn strakke, moderne ontwerp past hij perfect in elke tuin of op elk...
Nieuw
Regular price €581,99
Sale price €581,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze moderne uitschuifbare luifel is perfect voor je tuin of terras en biedt een stijlvolle en praktische oplossing tegen de zon. Met zijn strakke en simpele lijnen ziet hij er geweldig uit in elke...
Ordered before 12:00, shipped next business day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, Klarna)
Nieuw
Regular price €58,99
Sale price €58,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Met dit waterbestendige balkonscherm geniet u van privacy tijdens het zonnebaden.  Privacy en duurzaamheid: Het balkonscherm is gemaakt van 100% Oxford polyester met een PU-coating, waardoor het wi...
Nieuw
Regular price €147,99
Sale price €147,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze opvouwbare pop-up partytent met zijwanden is ideaal voor een breed scala aan buitenevenementen, zoals shows, bruiloften, feesten, barbecues, festivals, enzovoort.  Duurzaam materiaal: de dakbe...
Dresselhaus
Regular price €18,99
Sale price €18,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Kunststoff, Verbindungs- und Reduzierstutzen Beständig gegen E10, Kraft- und Schmierstoffe sowie Aceton und Bremsflüssigkeit. Art Artikel Eigenschaften E10 geeignet Hauptfarbe weiß Innendurchmesse...
Regular price €56,99
Sale price €56,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Regular price €140,99
Sale price €140,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze gekleurde stalen plantenbak met een industriële uitstraling voegt een moderne twist toe aan elke tuin of terras en is zowel functioneel als mooi. Gemaakt van gegalvaniseerd staal, is hij duurz...
Nieuw
Regular price €89,99
Sale price €89,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze gekleurde stalen plantenbak met een industriële uitstraling voegt een moderne twist toe aan elke tuin of terras en is zowel functioneel als mooi. Gemaakt van gegalvaniseerd staal, is hij duurz...
Nieuw
Regular price €114,99
Sale price €114,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze stevige parasolvoet is een geweldige aanvulling voor elke tuin of terras en zorgt voor stabiliteit van je buitenparasol, terwijl het de looks van je buitenruimte verbetert. Met een modern ontw...
Nieuw
Regular price €64,99
Sale price €64,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze moderne decoratieve boomring combineer je stijl met functionaliteit in je tuin. Het is ontworpen voor buiten en is een mooi accessoire dat de basis van je bomen beschermt en maakt dat ze e...
Nieuw
Regular price €109,99
Sale price €109,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met deze moderne partytent voeg je eenvoud en functionaliteit toe aan je buitenbijeenkomsten. Hij is super geschikt voor tuinen en terrassen en zijn rechthoekige vorm past in elke ruimte. De tent h...
Nieuw
Regular price €88,99
Sale price €88,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze tuinplantbak is een veelzijdige en stevige toevoeging voor buiten. Het is perfect om je huis op te fleuren met groene planten. De strakke lijnen en de stalen constructie geven het een moderne ...
Nieuw
Regular price €56,99
Sale price €56,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Dit balkonprivacy scherm biedt stijl en praktische voordelen voor al je buitenruimtes. Of je nu een balkon, tuin of terras hebt, het strakke ontwerp voegt iets moderns toe. Als je waarde hecht aan ...
Nieuw
Regular price €89,99
Sale price €89,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze tuinpot met irrigatie is ideaal als je op zoek bent naar een praktische en stijlvolle toevoeging voor je buitenruimte. Met zijn strakke, moderne ontwerp past hij perfect in elke tuin of op elk...
Nieuw
Regular price €467,99
Sale price €467,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze moderne uitschuifbare luifel is perfect voor je tuin of terras en biedt een stijlvolle en praktische oplossing tegen de zon. Met zijn strakke en simpele lijnen ziet hij er geweldig uit in elke...
Nieuw
Regular price €73,99
Sale price €73,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Verbeter uw buitenruimtes met deze stijlvolle plantenbak, perfect voor tuinen, balkons en patio's. Duurzaam materiaal: Koudgewalst staal is een type koolstofarm staal dat wordt geproduceerd met be...
Nieuw
Regular price €389,99
Sale price €389,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze moderne uitschuifbare luifel is de perfecte oplossing voor binnen- en buitenshaduw. Met zijn strakke lijnen en een minimalistisch ontwerp brengt het een frisse en eenvoudige uitstraling in jou...
Dresselhaus
Regular price €19,99
Sale price €19,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Kunststoff, Verbindungs- und Reduzierstutzen Beständig gegen E10, Kraft- und Schmierstoffe sowie Aceton und Bremsflüssigkeit. Art Artikel Eigenschaften E10 geeignet Hauptfarbe weiß Innendurchmesse...

Showing 97 - 128 of 9510 products

More about Tuin en gazon

Verfraai je buitenruimte

Naast functionele producten bieden we ook een scala aan decoratieve items om je tuin of balkon een persoonlijke touch te geven. Denk aan de stijlvolle ontwerpen van Esschert Design of de sfeervolle verlichting van Lumineo. Voor de vogelliefhebbers hebben we een selectie van vogelhuisjes en voederstations van Best For Birds. En als je van barbecueën houdt, bekijk dan zeker onze BBQ-collectie. Of je nu kiest voor producten van Lifetime, Pro Garden, of Fancy Flames, je vindt altijd iets dat bij jouw stijl past.

Verken onze merken en ontdek wat het beste bij jouw buitenruimte past.

Frequently asked questions about Tuin en gazon

What are Tuin en gazon?

Tuin en gazon are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range, focused on quality and value for money.

Which Tuin en gazon are most popular?

The most popular Tuin en gazon are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away.

How do I choose the right Tuin en gazon?

When choosing Tuin en gazon, it's important to consider your specific needs, budget and application. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for more details.

How fast are Tuin en gazon delivered?

Order before 12:00, and your order will often arrive the next day. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Tuin en gazon?

Yes, you have 14 days online return rights on all Tuin en gazon. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back.