Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Tuin en gazon

10721 products found

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die je helpen om je buitenruimte optimaal te benutten. Of je nu op zoek bent naar handige tools voor je tuin en gazon of accessoires om je buitenleven te verrijken, wij hebben het allemaal. Onze collectie omvat een breed scala aan merken die bekend staan om hun kwaliteit en duurzaamheid. Ontdek bijvoorbeeld de innovatieve oplossingen van Basic, de biologische zaden van OwnGrown, of de slimme tuinoplossingen van Plantui. Voor de doe-het-zelver hebben we ook gereedschap van Kinzo en Grundig.

Quick filter:
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Koppeling Geka 3/4" tule
Makita Accessoires
Regular price €113,99
Sale price €113,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Bijzondere kenmerkenPassend op Makita Model: DUX18ZX1
Regular price €88,99
Sale price €88,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze verhoogde plantenbak is een geweldige keuze voor doe-het-zelvers om hun tuinen, balkons of terrassen in te richten of te decoreren. Stevig frame: deze plantenbak is gemaakt van gegalvaniseerd...
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Koppeling Geka 1.1/2" buitendraad
Stihl
Regular price €912,99
Sale price €912,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
De benzinegrasmaaier STIHL RM 453 V is ideaal voor het onderhoud van grote privétuinen. De machine is uitgerust met een Vario-aandrijving, zodat je de maaisnelheid kan aanpassen aan je gewoonten of...
Makita Accessoires
Regular price €13,99
Sale price €13,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Makita Accu Maaidraad 1,65 x 30 m blauw, geschikt voor diverse Makita trimmers en grastrimmers. Duurzaam en betrouwbaar voor precisiewerk in tuinonderhoud. Bijzondere kenmerkenGeschikt voor meerde...
Regular price €251,99
Sale price €251,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
DUH523RF 18V Accu heggenschaar Gebruikersvoordelen Accuheggenschaar met lage trillingen, lagere geluidsproductie, laag gewicht en geen uitstoot van schadelijke stoffen Geleverd met accu BL1830 en o...
Regular price €73,99
Sale price €73,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze verhoogde plantenbak is een geweldige keuze voor doe-het-zelvers om hun tuinen, balkons of terrassen in te richten of te decoreren. Stevig frame: deze plantenbak is gemaakt van gegalvaniseerd...
Stihl
Regular price €790,99
Sale price €790,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Benzinekettingzaag voor het zagen van haardhout. Het longlife-luchtfiltersysteem zorgt voor een lange levensduur van de filter, terwijl de gereedschapsloze tankdop eenvoudig en veilig tanken mogeli...
Metabo
Regular price €176,99
Sale price €176,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Handige en veilige accu-snoeizaag voor het snoeien van bomen, struiken en andere groenwerkzaamheden. Dankzij het compacte ontwerp, het lage gewicht en de hoge kettingsnelheid werk je comfortabel en...
Makita Accessoires
Regular price €31,99
Sale price €31,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
De Maaidraad 2,0 mm M10x1,25LH is een hoogwaardige vervangingsdraad voor bosmaaiers, geschikt voor nauwkeurig en efficiënt trimmen van gras en lichte vegetatie. Bijzondere kenmerkenAansluiting/opn...
Regular price €25,99
Sale price €25,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
afmeting 400 x 300 x 190mm gewicht 893g benzine-, olie- en zuurbestendig Toon meer
Regular price €70,99
Sale price €70,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Bijzondere kenmerkenXact™ spitse spade bevat innovaties waarmee je meer kunt doen waar je van houdt Ideaal voor het graven van gaten, afsteken van plantbedden en het afvoeren van kleine hoeveelhede...
Milwaukee
Regular price €234,99
Sale price €234,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Bijzondere kenmerkenDirecte, constante en instelbare druk voor de beste controle in zijn klasse Drie drukinstellingen bieden de mogelijkheid om de prestaties te optimaliseren voor een groot aantal ...
Regular price €65,99
Sale price €65,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze verhoogde plantenbak is een geweldige keuze voor doe-het-zelvers om hun tuinen, balkons of terrassen in te richten of te decoreren. Stevig frame: deze plantenbak is gemaakt van gegalvaniseerd...
Stihl
Regular price €474,99
Sale price €474,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Bijzondere kenmerken Heggenschaar met instelbare mesbalk Voor uitdagende klussen aan hoge hagen Ideaal ook voor gebruik nabij de grond Precies te gebruiken door trapsgewijs instelbaar verstelmecha...
Ordered before 12:00, shipped next business day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, Klarna)
Regular price €320,99
Sale price €320,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
De Makita DUB361Z 2x18V Bladblazer is een stille en milieuvriendelijke oplossing voor het onderhoud van tuinen, stadsparken, woonwijken en andere lawaaigevoelige omgevingen zoals scholen en ziekenh...
Regular price €136,99
Sale price €136,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Creëer waar je maar wilt een beetje beschutting tegen de zon met dit HDPE zonnezeil. Duurzaam materiaal: hogedichtheidpolyetheen (HDPE) geeft het oppervlak een hoge duurzaamheid en is bestand teg...
Regular price €134,99
Sale price €134,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Bijzondere kenmerkenDeze multi-star boomzaagheeft een ergonomisch vormgegeven handgreep met soft touch. Door het gebogen zaagblad kunt u moeiteloos en krachtig dikke takken zagen. De speciale trekt...
Regular price €46,99
Sale price €46,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Creëer waar je maar wilt een ontspanningsplek uit de zon, met deze HDPE schaduwdoek. Hij kan gebruikt worden in elke buitenruimte zoals je tuin, terras of balkon. Het zonnezeil, gemaakt van 100% HD...
Stihl Accessoires
Regular price €33,99
Sale price €33,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Exclusief van STIHL: 1/4" zaagketting met zeer plat en smal design, kleine kettingsteek, ideaal voor hoogsnoeiers en kettingzagen met gering vermogen. Bijzondere kenmerkenZaagketting voor hoogsnoe...
Regular price €100,99
Sale price €100,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €90,99
Sale price €90,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Creëer in een handomdraai een privé oase op je balkon of terras met dit uittrekbare windscherm!  Water- en uv-bestendig: dit privacyscherm voor de tuin is gemaakt van 100% polyester met een polyure...
Regular price €38,99
Sale price €38,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €41,99
Sale price €41,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €45,99
Sale price €45,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €199,99
Sale price €199,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €94,99
Sale price €94,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €190,99
Sale price €190,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €83,99
Sale price €83,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Artikelomschrijving Technische gegevens Kleur: Grijs/Zwart Stroomverbruik: 550 W Druk: 0.9 bar Toevoercapaciteit: 20.000 ...
Regular price €39,99
Sale price €39,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Fiskars Ergo Pop-up tuinafvalzak M, 175L - 1028372 BeschrijvingBij het werk in de tuin komt een hoop troep kijken, zoals bergen bladeren in de herfst en het onvermijdelijke onkruid dat de kop opste...
Regular price €34,99
Sale price €34,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Fiskars Ergo Pop-up tuinafvalzak S, 73L - 1028371 BeschrijvingBij het werk in de tuin komt een hoop troep kijken, zoals bergen bladeren in de herfst en het onvermijdelijke onkruid dat de kop opstee...

Showing 5249 - 5280 of 10721 products

More about Tuin en gazon

Verfraai je buitenruimte

Naast functionele producten bieden we ook een scala aan decoratieve items om je tuin of balkon een persoonlijke touch te geven. Denk aan de stijlvolle ontwerpen van Esschert Design of de sfeervolle verlichting van Lumineo. Voor de vogelliefhebbers hebben we een selectie van vogelhuisjes en voederstations van Best For Birds. En als je van barbecueën houdt, bekijk dan zeker onze BBQ-collectie. Of je nu kiest voor producten van Lifetime, Pro Garden, of Fancy Flames, je vindt altijd iets dat bij jouw stijl past.

Verken onze merken en ontdek wat het beste bij jouw buitenruimte past.

Frequently asked questions about Tuin en gazon

What are Tuin en gazon?

Tuin en gazon are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range, focused on quality and value for money.

Which Tuin en gazon are most popular?

The most popular Tuin en gazon are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away.

How do I choose the right Tuin en gazon?

When choosing Tuin en gazon, it's important to consider your specific needs, budget and application. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for more details.

How fast are Tuin en gazon delivered?

Order before 12:00, and your order will often arrive the next day. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Tuin en gazon?

Yes, you have 14 days online return rights on all Tuin en gazon. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back.