Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Tuin en gazon

8715 products found

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die je helpen om je buitenruimte optimaal te benutten. Of je nu op zoek bent naar handige tools voor je tuin en gazon of accessoires om je buitenleven te verrijken, wij hebben het allemaal. Onze collectie omvat een breed scala aan merken die bekend staan om hun kwaliteit en duurzaamheid. Ontdek bijvoorbeeld de innovatieve oplossingen van Basic, de biologische zaden van OwnGrown, of de slimme tuinoplossingen van Plantui. Voor de doe-het-zelver hebben we ook gereedschap van Kinzo en Grundig.

Quick filter:
Makita Accessoires
Regular price €15,99
Sale price €15,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Makita Accessoires Slangadapter Diameter 38mm Diameter 38mm
Makita Accessoires
Regular price €30,99
Sale price €30,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Draadkop 2x2,4 T&G M10x1.25LMakita halfautomatische draadkop. Hoogwaardige draadkop met een semi-automatisch draaddoorvoersysteem (druk tijdens het maaien met de knop van de draadkop op de gron...
Makita Accessoires
Regular price €100,99
Sale price €100,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Bijzondere kenmerkenPassend op Makita Model: DUH601RTE , DUH601Z
Makita Accessoires
Regular price €35,99
Sale price €35,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Bijzondere kenmerkenPassend op Makita Model: DLM538PT2 , DLM538Z , DLM539PT2 , DLM539Z
Regular price €30,99
Sale price €30,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €49,99
Sale price €49,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €215,99
Sale price €215,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze houten plantenbak is een ideale keuze voor het kweken van een verscheidenheid aan bloemen of planten. Robuust en stabiel: massief grenenhout is sterk en duurzaam. De rechte nerven en opvallen...
Nieuw
Regular price €27,99
Sale price €27,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Voor het snoeien van kleinere struiken en takken. Of voor het toppen van je rozen- en andere bloeiers.
Regular price €25,99
Sale price €25,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze klassieke hanging basket haak met sierlijke krullen voegt niet alleen veel sfeer toe, maar is met name geschikt voor het ophangen van hanging baskets. Daarnaast zijn er meerdere toepassingen m...
Regular price €28,99
Sale price €28,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze plantentrolley is gemaakt van FSC gecertificeerd hout en is geschikt voor gebruik binnenshuis. De trolley is voorzien van vier zwenkwielen en beschermt vloeren tegen krassen en beschadigingen.
Regular price €447,99
Sale price €447,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €140,99
Sale price €140,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze houten plantenbak is een ideale keuze voor het kweken van een verscheidenheid aan bloemen of planten. Robuust en stabiel: massief grenenhout is sterk en duurzaam. De rechte nerven en opvallen...
Nieuw
Stiga
Regular price €223,99
Sale price €223,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Lichtgewicht en gemakkelijk in gebruik, de BL 500e draadloze bladblazer geeft de nodige kracht om vuil en bladeren buiten op te ruimen. Bijzondere kenmerken Batterijaangedreven bladblazer, zond...
Regular price €145,99
Sale price €145,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Onze verhoogde tuinbak van gegalvaniseerd staal is de ideale keuze om een variëteit aan bloemen en planten te laten groeien en is een mooie aanvulling op je tuin. De verhoogde plantenbak is diep en...
Regular price €145,99
Sale price €145,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Onze verhoogde tuinbak van gegalvaniseerd staal is de ideale keuze om een variëteit aan bloemen en planten te laten groeien en is een mooie aanvulling op je tuin. De verhoogde plantenbak is diep en...
Regular price €223,99
Sale price €223,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Onze verhoogde tuinbak van gegalvaniseerd staal is de ideale keuze om een variëteit aan bloemen en planten te laten groeien en is een mooie aanvulling op je tuin. De verhoogde plantenbak is diep en...
Ordered before 12:00, shipped next business day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, Klarna)
Regular price €132,99
Sale price €132,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Onze verhoogde tuinbak van gegalvaniseerd staal is de ideale keuze om een variëteit aan bloemen en planten te laten groeien en is een mooie aanvulling op je tuin. De verhoogde plantenbak is diep en...
Regular price €84,99
Sale price €84,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Dit inklapbare scherm creëert schaduw op je terras, op je balkon of in je tuin. Dit windscherm is gemaakt van hoogwaardig polyester waardoor hij water- en vuilafstotend en uv- en weerbestendig is. ...
Nieuw
Stiga
Regular price €96,99
Sale price €96,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Verleng je bereik en gemak bij het snoeien met de Stiga Telescopische Verlengstok voor PR 100e Bijzondere kenmerkenStiga verlengstok voor PR 100e Handbediende telescopische verlengstok 180 cm Tec...
Nieuw
Regular price €196,99
Sale price €196,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Laatste toevoeging aan het XR Li-Ion platform – professionele prestaties op accu. Bijzondere kenmerkenGepatenteerde 400MWO Brushless Motor voor hoog koppel en hoge snijsnelheid, ook bij zwaarder w...
Milwaukee
Regular price €30,99
Sale price €30,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Milwaukee
Regular price €166,99
Sale price €166,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Bijzondere kenmerkenCompatibel met Milwaukee® M18 FUEL ™ -outdoor power head QUIK-LOK ™ systeem Te gebruiken voor gras en onkruid Technische gegevensLengte (cm) 102 Toerental stand 1 (omw/min) 0 - ...
Milwaukee
Regular price €177,99
Sale price €177,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Bijzondere kenmerkenVolledig metalen tandwielkast voor meer duurzaamheid Slanke ergonomische greep voor uitstekende controle op moeilijk bereikbare plaatsen Het DNA van ons FUEL™ platform herdefini...
Makita Accessoires
Regular price €33,99
Sale price €33,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Bijzondere kenmerkenPlantgatboor met zeskant aansluiting voor het gebruik in combinatie met een boor-/schroefmachine met zijhandgreep. Uitermate geschikt voor het boren van gaten voor planten te pl...
Makita Accessoires
Regular price €14,99
Sale price €14,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Motorolie 2-takt 1ltrMakita 2-takt olie, voor het smeren van alle motoronderdelen. De olie zorgt voor het schoonhouden van de bougie, het vrijhouden van afzetting tegen verbrandingsruimten en uitl...
Makita Accessoires
Regular price €26,99
Sale price €26,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Makita 958291652 Ketting "rnd" 4,5-4,0 millimeter MAK-958291652 Beschrijving Makita biedt een uitgebreid programma zaagkettingen voor alle Makita modellen en praktisch alle modellen van overige m...
Makita Accessoires
Regular price €11,99
Sale price €11,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Makita Accessoires Motorolie HD30/SAE30 Inhoud 0,6l Inhoud 0,6l
Stihl
Regular price €725,99
Sale price €725,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Bijzondere kenmerkenDe STIHL elektrische hakselaar GHE 250 is een veelzijdige machine waarmee je verschillende taken in je tuin kunt uitvoeren. Zacht of hard plantenmateriaal, lang of breed snoeiaf...
Makita Accessoires
Regular price €29,99
Sale price €29,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Ketting 290 "rnd" 3/8x1,1 S52Makita biedt een uitgebreid programma zaagkettingen voor alle Makita modellen en praktisch alle modellen van overige merken.Technische gegevensLengte: 350 mmSteek: 4112...
Stihl
Regular price €486,99
Sale price €486,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Bijzondere kenmerkenMachine zonder accu en zonder lader Lichte accuhaagschaar met regelbare mesbalk Voor hoge en brede hagen en voor bodembedekkende planten Hoog snijvermogen door dubbelzijdig gesl...
Makita Accessoires
Regular price €29,99
Sale price €29,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Makita Accessoires Slangadapter m/regelaar
Makita Accessoires
Regular price €26,99
Sale price €26,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Makita 197762-0 Maaimes 430 mm Bijzondere kenmerken Stuks per verpakking1 Lengte430 mm

Showing 1089 - 1120 of 8715 products

More about Tuin en gazon

Verfraai je buitenruimte

Naast functionele producten bieden we ook een scala aan decoratieve items om je tuin of balkon een persoonlijke touch te geven. Denk aan de stijlvolle ontwerpen van Esschert Design of de sfeervolle verlichting van Lumineo. Voor de vogelliefhebbers hebben we een selectie van vogelhuisjes en voederstations van Best For Birds. En als je van barbecueën houdt, bekijk dan zeker onze BBQ-collectie. Of je nu kiest voor producten van Lifetime, Pro Garden, of Fancy Flames, je vindt altijd iets dat bij jouw stijl past.

Verken onze merken en ontdek wat het beste bij jouw buitenruimte past.

Frequently asked questions about Tuin en gazon

What are Tuin en gazon?

Tuin en gazon are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range, focused on quality and value for money.

Which Tuin en gazon are most popular?

The most popular Tuin en gazon are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away.

How do I choose the right Tuin en gazon?

When choosing Tuin en gazon, it's important to consider your specific needs, budget and application. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for more details.

How fast are Tuin en gazon delivered?

Order before 12:00, and your order will often arrive the next day. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Tuin en gazon?

Yes, you have 14 days online return rights on all Tuin en gazon. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back.