Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Keuken en eetkamer

6617 products found

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten voor je huis en tuin. Of je nu op zoek bent naar handige keukenaccessoires of stijlvolle eetkamerbenodigdheden, wij hebben het allemaal. Onze collectie omvat topmerken zoals Inventum, Joie, en Brund. Elk merk biedt unieke producten die je dagelijkse leven gemakkelijker en aangenamer maken. Van praktische keukenhulpen tot elegante serviesstukken, je vindt het bij ons. Ontdek ook onze selectie van Keuken en eetkamer producten die je interieur een frisse uitstraling geven.

Quick filter:
Regular price €37,99
Sale price €37,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €28,99
Sale price €28,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Draagbare thermosfles met een inhoud van 450 ml. Houdt dranken lang warm of koud. Ideaal voor dagelijks gebruik of reizen. Kenmerken • Inhoud 450 ml • Langdurige temperatuurbehoud • Geschikt voor r...
Regular price €30,99
Sale price €30,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €50,99
Sale price €50,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Array
Regular price €45,99
Sale price €45,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €57,99
Sale price €57,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Een compacte gourmet die maaltijden biedt voor een diner voor twee of hele tafel vol Tot 5 apparaten aan elkaar te koppelen met de meegeleverde snoeren, zodat iedereen aan een lange tafel makkelij...
Boltze Home
Regular price €37,99
Sale price €37,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Boltze Home Schaal Tabea metaal 2-delige set Ø25/28cm zwart
Regular price €49,99
Sale price €49,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Aluminium antiaanbakpan Pyrex optima+ is geschikt voor inductie, vitro-ceramisch, gas en electrisch. Vaatwasser bestendig
Regular price €54,99
Sale price €54,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €12,99
Sale price €12,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Product omschrijving Wie kent het niet? U wilt uw theedoek of handdoek aan een haakje hangen, maar er zit geen hanger meer aan of deze is afgescheurd. Hier is de oplossing: handdoekklemmen! Klem d...
Regular price €31,99
Sale price €31,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
De pop-up drinkfles uit het assortiment van Mepal is echt ideaal. Druk en drink, dat is het principe. Druk op de drinktuit en de fles is open, druk nog een keer en hij is dicht. Reuze handig tijden...
Victorinox
Regular price €32,99
Sale price €32,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Sun
Regular price €35,99
Sale price €35,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €35,99
Sale price €35,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
. De koekenpan garandeert een gelijkmatige warmteverdeling. Daarnaast beschikt de pan over een Y-vormige, duurzame handgreep met een soft-touch afwerking. Geschikt voor gebruik op gas, keramisch, h...
Regular price €41,99
Sale price €41,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
magnetisch thermometer met timer en alarm. 0° Cto +250°. werkt op AAA batterijen (incl)
Regular price €43,99
Sale price €43,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Aluminium antiaanbakpan Pyrex optima+ is geschikt voor inductie, vitro-ceramisch, gas en electrisch. Vaatwasser bestendig
Ordered before 12:00, shipped next business day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, Klarna)
Nieuw
Lässig
Regular price €46,99
Sale price €46,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €31,99
Sale price €31,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Ellipse waterfles in Nordic blue, met een inhoud van 700 ml. Kun je dat eigenlijk zeggen van een drinkfles, dat hij hip is? Weet je wat: we doen het gewoon! Met de waterfles kun je elke dag gezond ...
Regular price €30,99
Sale price €30,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 2 items! Order before 12:00 PM, ships next business day
Waterfles Ellipse 500 ml in de kleur Nordic blue. Gezond, milieubewust en voordelig, dat is deze hippe, hervulbare waterfles van Mepal. Handig voor op het werk, tijdens het sporten of tijdens uw vr...
Regular price €31,99
Sale price €31,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
De pop-up drinkfles uit het assortiment van Mepal is echt ideaal. Druk en drink, dat is het principe. Druk op de drinktuit en de fles is open, druk nog een keer en hij is dicht. Reuze handig tijden...
Regular price €30,99
Sale price €30,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Waterfles Ellipse 500 ml in de kleur Nordic black. Gezond, milieubewust en voordelig, dat is deze hippe, hervulbare waterfles van Mepal. Handig voor op het werk, tijdens het sporten of tijdens uw v...
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
geschikt voor vaatwasser, oven tot 230 graden en magnetron
Regular price €31,99
Sale price €31,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Ellipse waterfles in vivid mauve, met een inhoud van 700 ml. Kun je dat eigenlijk zeggen van een drinkfles, dat hij hip is? Weet je wat: we doen het gewoon! Met de waterfles kun je elke dag gezond ...
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Met de filterhouders van Westmark kan zonder stroom een ??bijzonder aromatische koffie worden bereid. Ze zijn daarom ideaal voor kampeerders, occasionele koffiedrinkers en iedereen die liever genie...
Regular price €38,99
Sale price €38,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Praktische producteigenschappen zijn onder andere een ergonomische draaidop voor eenvoudig bijvullen en met de quick-press technologie schenk je met één druk op de knop. De uitstekende isolatie zor...
Nieuw
Regular price €57,99
Sale price €57,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Nieuw
Boltze Home
Regular price €26,99
Sale price €26,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €67,99
Sale price €67,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Array
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Wecoline
Regular price €25,99
Sale price €25,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Array
Regular price €303,99
Sale price €303,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
Only 1 item! Order before 12:00 PM, ships next business day
Of het nu om pizza's, brood, gebak of pasteien gaat, niets is zo lekker als de rokerige smaak van traditionele houtskoolovens! In het comfort van je eigen tuin kun je authentiek smakende pizza's ba...
Regular price €38,99
Sale price €38,99
Regular price
Eenheidsprijs
per 
In stock Order before 12:00 PM, ships next business day
Praktische producteigenschappen zijn onder andere een ergonomische draaidop voor eenvoudig bijvullen en een handige Quick-press functie om moeiteloos met één hand en zonder knoeien te kunnen schenk...

Showing 3425 - 3456 of 6617 products

More about Keuken en eetkamer

Ontdek onze topmerken

Bij Fietsweb streven we ernaar om alleen de beste merken aan te bieden. Daarom vind je bij ons een breed scala aan gerenommeerde namen zoals Tefal, Pyrex, en Curver. Of je nu op zoek bent naar duurzame pannen, handige opbergoplossingen, of stijlvolle keukenaccessoires, onze merken staan garant voor kwaliteit en innovatie. Bezoek onze merkenpagina's om meer te ontdekken over wat elk merk te bieden heeft en vind precies wat je nodig hebt voor jouw huis.

Verken ons assortiment en laat je inspireren door de vele mogelijkheden.

Frequently asked questions about Keuken en eetkamer

What are Keuken en eetkamer?

Keuken en eetkamer are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range, focused on quality and value for money.

Which Keuken en eetkamer are most popular?

The most popular Keuken en eetkamer are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away.

How do I choose the right Keuken en eetkamer?

When choosing Keuken en eetkamer, it's important to consider your specific needs, budget and application. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for more details.

How fast are Keuken en eetkamer delivered?

Order before 12:00, and your order will often arrive the next day. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Keuken en eetkamer?

Yes, you have 14 days online return rights on all Keuken en eetkamer. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back.