Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden

50.000+ producten beschikbaar

Specialist in fietsen, speelgoed & outdoor sinds 2010

Huishoudelijke benodigdheden

5074 products found

Bij Fietsweb vind je een breed scala aan producten die je dagelijkse leven gemakkelijker maken. Of je nu op zoek bent naar handige keukenaccessoires, schoonmaakmiddelen of andere huishoudelijke benodigdheden, wij hebben het allemaal. Onze collectie omvat een verscheidenheid aan merken die bekend staan om hun kwaliteit en duurzaamheid. Ontdek bijvoorbeeld de praktische oplossingen van Curver en de innovatieve producten van Leifheit. Voor koffieliefhebbers hebben we de betrouwbare filters van Melitta. En als je op zoek bent naar stijlvolle en functionele prullenbakken, kijk dan eens naar de collectie van Hailo.

Quick filter:
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (2) Order before 12:00 PM, ships next business day
Deze ‘slimme’ voedingskegels geven geleidelijk voeding af aan je planten. Onder invloed van vocht en temperatuur werken ze wel 180 dagen. Je terras- en balkonplanten, zoals geraniums, violen en pet...
Regular price €29,99
Sale price €29,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (10) Order before 12:00 PM, ships next business day
Het 2-vezels-systeem zorgt voor een dubbele reinigingskracht tijdens het dweilen Dweildoek met licht uitstekende speciale borstelharen verwijderen moeiteloos het vuil uit alle kieren en gaatjes- z...
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
20x Vuilniszak 30liter 20 stuks op een rol Makkelijk af te scheuren 50/55 CM 100% recyclebaar Handig in gebruik Inhoud 30ltr ZWART Toon meer
Regular price €24,99
Sale price €24,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Je kamerplant zal extra groeien en mooi bloeien wanneer je voedt met Pokon Kamerplanten Voeding. Deze voeding bevat essentiële voedingselementen en een rijke mix van sporenelementen waardoor jouw k...
Regular price €115,99
Sale price €115,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Vepa Bins Wandkapstok . Aantal Haken: 5 Haakjes. Basis productkleur: Zilver. Breedte: 490 mm. Diepte: 51 mm. Gewicht: 690 g. Hoogte: 80 mm. Inclusief: 1 x Wandkapstok. Kleur: Zilver, zwart. Materia...
Regular price €143,99
Sale price €143,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Dikte 010, afm. 35x44cm, à 500st. in doos. Toon meer
Regular price €41,99
Sale price €41,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Dikte 002, afm. 10x4x27cm, inhoud 1-liter, à 1000st. in doos. Toon meer
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
SCHUURSPONS Voor het krachtig schuren van sterk vervuilde harde oppervlakken. afmeting: 90 x 60 x 30 mm Toon meer
New
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Dettol Handzeep 47220709 Productlijn: Extra Care. Geur: Kamille. Antibacterieel: ja. Inhoud: 250 ml. Hoogte: 163 mm. Breedte: 85mm. Diepte: 41mm. Kleur: Wit.
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
20x Pedaalemmerzak 25 Liter 25 liter 20 stuks per rol Handig in gebruik Kleur groen 50x55cm ( 7my) Goede kwaliteit Makkelijk af te scheuren Toon meer
Regular price €30,99
Sale price €30,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (8) Order before 12:00 PM, ships next business day
Lentefrisse decoratie, wat het strijken nog leuker maakt. Maat S/M (125 x 40 cm): past op veel strijkplanken Dankzij de elastische trekkoord kan de strijkplankhoes snel en eenvoudig worden aangebr...
Regular price €282,99
Sale price €282,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Vepa Bins Wandkapstok . Aantal Haken: 19 Haakjes. Basis productkleur: Zilver. Breedte: 998 mm. Diepte: 370 mm. Gewicht: 4590 g. Hoogte: 200 mm. Inclusief: 1 x Wandkapstok. Kleur: Zilver, zwart. Mat...
New
Regular price €35,99
Sale price €35,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
10x Vuilniszak 110 liter 10 stuks op een rol Makkelijk af te scheuren 70×110 CM 100% recyclebaar Handig in gebruik Inhoud 110ltr Grijs Toon meer
New
Regular price €28,99
Sale price €28,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €111,99
Sale price €111,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Diversey Desinfectiemiddel CE Plus. Bij de levering inbegrepen: 1 x 5L Desinfectiemiddel. Fabrikant nr.: 100827454. Productlijn: Oxivir. Geur: Geurloos. Sluiting: Draaidop. Kleur: Wit.
Ordered before 12:00, shipped next business day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, PayPal)
New
Regular price €16,99
Sale price €16,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Dettol Handzeep. Antibacterieel: Ja. Breedte: 41 mm. Diepte: 85 mm. Gewicht: 285 g. GHS_Number(s): GHS05 - Corrosive. Hoogte: 163 mm. Merk: Dettol. Product Type: Handzeep. Productlijn: Sensitive. P...
New
Regular price €26,99
Sale price €26,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
New
Regular price €79,99
Sale price €79,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Tork handzeep S4. Inclusief: 6 x handzeep. 1. Verkoopeenheid - meervoud: Pakken. 2. Number per UOM: 6. 3. Aantal Eenheid - enkelvoud: Stuk. 3. Aantal Eenheid - meervoud: Stuks. 4. Inhoud: 1. 5. Inh...
New
Regular price €38,99
Sale price €38,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €30,99
Sale price €30,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Productomschrijving Wil je goed voor je sier- en moestuinplanten zorgen en ze gezond en weerbaar houden? Pokon Bio Kuur Voor Weerbare en Gezonde Rozen Spray is een biostimulant ter verhoging van de...
New
Regular price €44,99
Sale price €44,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Isabel Handzeep. Inhoud: 500ml. Kleur: Transparant. Inhoud: 15 Flessen.
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (2) Order before 12:00 PM, ships next business day
Rotho ALBULA Bio afvalbakje Afmeting: 23,5 x 20 x 20,8 cm Inhoud: 6 liter Kleur:cappuccino Stapelbaar Uitgerust met een handvat voor eenvoudig transport
Regular price €43,99
Sale price €43,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Last van onkruid in het gazon? Met Pokon Onkruid Weg! heb je op een snelle en effectieve manier weer een mooi gazon. Deze gazonmest met onkruidbestrijder bevat extra voeding voor een goed herstel v...
Regular price €39,99
Sale price €39,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (10) Order before 12:00 PM, ships next business day
Het Tilburg is een hangdroogrek met 12 meter drooglengte, verdeeld over 19 lijnen. Het droogrek is handig in gebruik omdat je aan beide zijden het rek kunt openklappen. De hangbeugels van het rek k...
Regular price €38,99
Sale price €38,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (27) Order before 12:00 PM, ships next business day
Rotho afvalbak TWIST met geruisloos schommel en klapdeksel in zilver. Met afmetingen van 401 x 298 x 602 mm (LxBxH) heeft de TWIST afvalemmer een inhoud van 50 liter
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Katoen met groene streep. Toon meer
Regular price €33,99
Sale price €33,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Regular price €30,99
Sale price €30,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (10) Order before 12:00 PM, ships next business day
mopbreedte 24 cm. met praktisch ophangsnoer.
Regular price €52,99
Sale price €52,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Dikte 002, afm. 14x4x38cm, à 1000st. in doos. Toon meer
Regular price €21,99
Sale price €21,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Materiaal: schuim, goede absorptie. Toon meer
Regular price €82,99
Sale price €82,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships next business day
Dikte 005, afm. 15x4.5x30cm, inhoud 1.75- liter, à 1000st. (gebundeld per 100 stuks) Toon meer

Showing 97 - 128 of 5074 products

More about Huishoudelijke benodigdheden

Ontdek onze veelzijdige merken

Naast de bovengenoemde merken, biedt Fietsweb ook producten van Xavax, Fackelmann, en Toppits. Voor de keukenprinsen en -prinsessen hebben we de handige accessoires van Scanpart en Michelino. Onze collectie omvat ook diverse andere merken zoals Philips, Brabantia, en Mepal. Of je nu op zoek bent naar een specifiek product of gewoon inspiratie wilt opdoen, bij Fietsweb vind je altijd wat je nodig hebt.

Verken ons volledige assortiment en ontdek de mogelijkheden!

Frequently asked questions about Huishoudelijke benodigdheden

What are Huishoudelijke benodigdheden?

Huishoudelijke benodigdheden are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range from well-known brands, focused on quality and value for money. Whether you're looking for a basic model or a premium variant, you'll always find the right choice for your budget and needs.

Which Huishoudelijke benodigdheden are most popular?

The most popular Huishoudelijke benodigdheden are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away. Our customer service can also personally advise you on which models best suit your needs.

How do I choose the right Huishoudelijke benodigdheden?

When choosing Huishoudelijke benodigdheden, it's important to consider your specific needs, budget and application. Compare models on material, size and functionality. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for detailed specifications. Not sure? Contact our customer service for personal advice.

How fast are Huishoudelijke benodigdheden delivered?

Order before 12:00, and your order will be shipped the same day. Delivery takes 1-4 business days. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Huishoudelijke benodigdheden?

Yes, you have 14 days online return rights on all Huishoudelijke benodigdheden. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back. Make sure the product is in its original and unused condition.