Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Vóór 17:30 besteld, vaak morgen in huis
14 dagen online retourrecht
Veilig & flexibel betalen (iDEAL, Klarna)

Accu's en batterijen

602 producten gevonden

Bij Fietsweb begrijpen we dat de juiste accessoires en onderdelen essentieel zijn voor een optimale fietservaring. Daarom bieden we een breed scala aan producten om aan al je fietsbehoeften te voldoen. Of je nu op zoek bent naar vervangende onderdelen of accessoires om je fiets te upgraden, wij hebben het allemaal. Onze collectie omvat een uitgebreide selectie van accu's en batterijen van topmerken, zodat je altijd verzekerd bent van kwaliteit en betrouwbaarheid. Ontdek ons assortiment en vind de perfecte match voor jouw fiets.

Prijs
  • -
Toon alle Prijs
Snel filteren:
BS-BATTERY
Normale prijs €27,99
Aanbiedingsprijs €27,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ETN: 004 014 001 DIN: 00414 Breedte 71.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 4.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 4.2 Ah Hoogte 93.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN 25 A Lengte 71.0 mm...
BS-BATTERY
Normale prijs €46,99
Aanbiedingsprijs €46,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Breedte 58.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 11.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 11.6 Ah Energie 70.40 Wh Hoogte 130.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN 90 A Lengte 121.0 mm Minpool...
BS-BATTERY
Normale prijs €104,99
Aanbiedingsprijs €104,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ENN: 514 011 014 DIN: 51411 Breedte 90.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 14.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 14.7 Ah Energie 153.60 Wh Hoogte 164.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA E...
BS-BATTERY
Normale prijs €104,99
Aanbiedingsprijs €104,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Breedte 90.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 12.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 12.6 Ah Energie 153.60 Wh Hoogte 167.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN 210 A Lengte 135.0 mm Minpo...
BS-BATTERY
Normale prijs €118,99
Aanbiedingsprijs €118,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Breedte 59.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 10.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 10.5 Ah Energie 126.00 Wh Hoogte 112.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN 180 A Lengte 194.0 mm Minpo...
EXIDE
Normale prijs €203,99
Aanbiedingsprijs €203,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Breedte 132.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 27.9 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 30.0 Ah Energie 324.00 Wh Hoogte 186.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN 180 A Lengte 197.0 mm Minp...
BS-BATTERY
Normale prijs €45,99
Aanbiedingsprijs €45,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ETN: 504 012 003 DIN: 50412 Breedte 70.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 4.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 4.2 Ah Energie 51.20 Wh Hoogte 105.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN 8...
EXIDE
Normale prijs €162,99
Aanbiedingsprijs €162,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
BMW K and R series DIN: 51913 Breedte 80.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 17.6 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 19.0 Ah Energie 205.00 Wh Hoogte 170.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA...
BS-BATTERY
Normale prijs €79,99
Aanbiedingsprijs €79,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Breedte 66.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 6.5 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 6.8 Ah Energie 82.70 Wh Hoogte 102.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN 85 A Lengte 139.0 mm Minpool v...
BS-BATTERY
Normale prijs €36,99
Aanbiedingsprijs €36,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ETN: 503 014 003 DIN: 50314 Breedte 70.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 4.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 4.2 Ah Energie 50.40 Wh Hoogte 85.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN 65...
EXIDE
Normale prijs €151,99
Aanbiedingsprijs €151,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 3 stuks! Vandaag besteld, morgen verzonden
DIN: 51616 Breedte 75.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 14.9 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 16.0 Ah Energie 172.00 Wh Hoogte 165.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN 100 A Lengte 18...
BS-BATTERY
Normale prijs €83,99
Aanbiedingsprijs €83,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ETN: 524 541 030 DIN: 52440 Breedte 125.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 24.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 28.0 Ah Hoogte 176.0 mm Koudstartstroom CCA EN 300 A Lengte 195.0 mm Minpool voorop l...
BS-BATTERY
Normale prijs €30,99
Aanbiedingsprijs €30,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Breedte 101.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 4.5 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 4.8 Ah Energie 54.00 Wh Hoofdkleur zwart Hoogte 107.0 mm Inzetbereik energievoorziening , motorfiets Lengte 90.0 mm...
BS-BATTERY
Normale prijs €121,99
Aanbiedingsprijs €121,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Breedte 87.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 18.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 18.9 Ah Energie 230.40 Wh Hoogte 155.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN 310 A Lengte 175.0 mm Minpo...
BS-BATTERY
Normale prijs €122,99
Aanbiedingsprijs €122,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Breedte 87.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 18.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 18.9 Ah Energie 230.40 Wh Hoogte 155.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN 270 A Lengte 175.0 mm Minpo...
BS-BATTERY
Normale prijs €44,99
Aanbiedingsprijs €44,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ETN: 504 011 002 DIN: 50411 Breedte 70.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 5.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 5.3 Ah Energie 64.00 Wh Hoogte 92.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN 55...
BS-BATTERY
Normale prijs €97,99
Aanbiedingsprijs €97,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ETN: 512 014 010 DIN: 51214 Breedte 87.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 12.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 12.6 Ah Energie 153.60 Wh Hoogte 145.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA E...
BS-BATTERY
Normale prijs €81,99
Aanbiedingsprijs €81,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ENN: 510 012 009 DIN: 51012 Breedte 87.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 10.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 10.5 Ah Energie 128.00 Wh Hoogte 130.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA E...
BS-BATTERY
Normale prijs €92,99
Aanbiedingsprijs €92,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ETN: 511 901 014 Breedte 88.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 10.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 10.5 Ah Energie 128.00 Wh Hoogte 105.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN 175 A Len...
BS-BATTERY
Normale prijs €79,99
Aanbiedingsprijs €79,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ENN: 511 013 009 DIN: 51113 Breedte 90.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 11.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 11.6 Ah Energie 128.00 Wh Hoogte 145.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA E...
BS-BATTERY
Normale prijs €62,99
Aanbiedingsprijs €62,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ETN: 509 014 008 DIN: 50914 Breedte 75.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 9.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 9.5 Ah Energie 243.20 Wh Hoogte 139.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN ...
BS-BATTERY
Normale prijs €62,99
Aanbiedingsprijs €62,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ENN: 508 012 008 DIN: 50812 Breedte 87.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 8.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 8.4 Ah Energie 102.40 Wh Hoogte 105.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN ...
BS-BATTERY
Normale prijs €59,99
Aanbiedingsprijs €59,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ENN: 506 014 005 DIN: 50614 Breedte 73.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 6.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 6.3 Ah Energie 76.80 Wh Hoogte 130.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN 1...
BS-BATTERY
Normale prijs €114,99
Aanbiedingsprijs €114,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Breedte 89.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 12.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 12.6 Ah Energie 153.60 Wh Hoogte 164.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN 240 A Lengte 134.0 mm Minpo...
BS-BATTERY
Normale prijs €59,99
Aanbiedingsprijs €59,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ENN: 506 015 005 DIN: 50615 Breedte 87.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 6.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 6.3 Ah Energie 76.80 Wh Hoogte 93.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN 10...
BS-BATTERY
Normale prijs €140,99
Aanbiedingsprijs €140,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ETN: 519 013 017 DIN: 51913 Breedte 77.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 21.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 22.0 Ah Energie 268.80 Wh Hoogte 168.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA E...
BS-BATTERY
Normale prijs €41,99
Aanbiedingsprijs €41,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ETN: 504 011 002 DIN: 50411 Breedte 70.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 4.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 4.2 Ah Energie 51.20 Wh Hoogte 92.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN 60...
BS-BATTERY
Normale prijs €515,99
Aanbiedingsprijs €515,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 3 stuks! Vandaag besteld, morgen verzonden
Ersetzt folgende Blei-Säure-Batterien: YIX30L, YTX20L,YB30L-B, YB30CL-B, Y60N24AL-B, YIX30L-BS, YTX20L-BS, 52515, 53030, 12N24-3A Wir empfehlen die Batteriepolschrauben halbjährlich auf festen Sitz...
BS-BATTERY
Normale prijs €59,99
Aanbiedingsprijs €59,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 3 stuks! Vandaag besteld, morgen verzonden
ETN: 507 101 008 DIN: 50701 Breedte 89.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 8.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 8.4 Ah Energie 102.40 Wh Hoogte 114.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN ...
BS-BATTERY
Normale prijs €93,99
Aanbiedingsprijs €93,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ETN: 512 901 019 Breedte 69.0 mm Capaciteit 10 HR (Hour Rate) 10.0 Ah Capaciteit 20 HR (Hour Rate) 10.5 Ah Energie 128.00 Wh Hoogte 130.0 mm Inzetbereik motorfiets Koudstartstroom CCA EN 210 A Len...
BS-BATTERY
Normale prijs €30,99
Aanbiedingsprijs €30,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ETN: 503 013 001 DIN: 50313 Art Artikel Ausführung betriebsbereit , wartungsfrei Breite 56.0 mm Einsatzbereich Motorrad Energie 38.40 Wh Entlüftung intern Füllmenge 0.4 l Höhe 109.0 mm Kaltstartst...
BS-BATTERY
Normale prijs €448,99
Aanbiedingsprijs €448,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Ersetzt folgende Blei-Säure-Batterien: YTX20L, YTX20HL, YTX24HL, YTX20L-BS, YTX20HL-BS, YTX24HL-BS, Y50N18L-A, Y50N18L-A2, Y50N18L-A3, Y50N18L-AT Betriebsbereit, leistungsstark, sicher, lange Leben...

Toont 321 - 352 van 602 producten

Meer over Accu's en batterijen

Topmerken voor jouw fiets

Bij Fietsweb vind je een indrukwekkende selectie van merken die garant staan voor duurzaamheid en prestaties. Of je nu op zoek bent naar een vervangende accu of een betrouwbare batterij, wij hebben het merk dat bij je past. Bekijk onze merkenpagina's voor meer informatie over elk merk: Replacement, Miops, HP, Busch & Muller, Varta, Var, Sigma, Ansmann, Bosch, Camelion, Phylion, E-bike Vision, Gazelle, Shimano, Topeak, Blu-Basic, Duracell, Dyno Europe, Dell, Lenovo, Asus, Acer, Philips, Dynavolt, Eovolt, Energizer, Enerdis, Cortina, E-motion, ION, Porteur, Yanec, Rolux, Falcon, Panasonic, Impulse, BMZ, Voltium, CSB Battery, IKZI, Bafang, Bohlt.

Verken ons assortiment en vind precies wat je nodig hebt voor jouw fietsavonturen.

Veelgestelde vragen over Accu's en batterijen

Wat zijn Accu's en batterijen?

Accu's en batterijen zijn onderdeel van ons assortiment bij Fietsweb.nl. In deze collectie vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod, afgestemd op kwaliteit en prijs-kwaliteitverhouding.

Welke Accu's en batterijen zijn het meest populair?

De populairste Accu's en batterijen worden bepaald door verkopen, klantbeoordelingen en retentie. Bekijk de bestsellers bovenaan de collectiepagina, of gebruik de filter "Best verkopend" om direct de favorieten te zien.

Hoe kies ik de juiste Accu's en batterijen?

Bij het kiezen van Accu's en batterijen is het belangrijk om te letten op je specifieke behoeften, budget en toepassing. Gebruik onze filters om te sorteren op prijs, merk of populariteit, en lees de productbeschrijvingen voor meer details.

Hoe snel worden Accu's en batterijen geleverd?

Bestel je voor 17:30, dan is je bestelling vaak al de volgende dag in huis. De exacte levertijd staat vermeld op de productpagina. We versturen met betrouwbare partners voor een snelle en veilige bezorging.

Kan ik Accu's en batterijen retourneren?

Ja, je hebt 14 dagen online retourrecht op alle Accu's en batterijen. Niet helemaal tevreden? Meld je retour aan via ons retourportaal en je ontvangt het aankoopbedrag terug.