Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Vóór 17:30 besteld, vaak morgen in huis
14 dagen online retourrecht
Veilig & flexibel betalen (iDEAL, Klarna)

Benodigdheden voor kleine dieren

308 producten gevonden

Bij Fietsweb begrijpen we dat uw kleine huisdieren speciale aandacht en zorg nodig hebben. Daarom bieden we een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw kleine vrienden te voldoen. Of u nu op zoek bent naar voeding, speelgoed of accessoires, wij hebben alles wat u nodig heeft om uw huisdier gelukkig en gezond te houden. In onze collectie vindt u producten van topmerken zoals Critter's Choice, Supreme, Zolux, en Trixie. Elk merk biedt unieke producten die zijn ontworpen met het welzijn van uw huisdier in gedachten.

Snel filteren:
Normale prijs €20,99
Aanbiedingsprijs €20,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
S 32 cm Het S 32 cm is een knaagdiertoilet voor in de hoek voor de kooi dat zorgt voor meer hygiëne en gemakkelijker tussentijds verschonen. Dit toilet past precies in de hoek van jouw kooi en is...
Normale prijs €19,99
Aanbiedingsprijs €19,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
10 KG 160LTRPlospanR houtvezel is geschikt voor paarden en knaagdieren. Houtvezel ook wel beter bekend als zaagsel is een stofarm product. Daarom bevelen dierenartsen houtvezel aan om te gebruiken...
Rotho MyPet
Normale prijs €94,99
Aanbiedingsprijs €94,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Normale prijs €23,99
Aanbiedingsprijs €23,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 3 stuks! Vandaag besteld, morgen verzonden
Medium Deze bak kan worden gebruikt als drink- of voerbak. Het stenen uiterlijk ziet er realistisch uit en gaat met gemak op in de omgeving. Het trapje biedt uw huisdier gemakkelijke toegang. Gema...
Normale prijs €19,99
Aanbiedingsprijs €19,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Critter's Choice Chinchilla Badzand 4,5 kg Critter's Choice Chinchilla Badzand in 4,5 kg is een mengel van mineraalzand en calciumpoeder, ideaal voor chinchilla's. Stofbaden zijn zeer belangrijk om...
Normale prijs €12,99
Aanbiedingsprijs €12,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
13,5x6,5x3 cmDe van 13,5 x 6,5 x 3 cm is een keramische voerbak voor knaagdieren in de vorm van een wortel. Staat leuk in elke kooi en makkelijk in gebruik! Door het gelakte keramiek is deze bak ...
Normale prijs €26,99
Aanbiedingsprijs €26,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Beukensnippers Fijn 8mm 15kg De ideale bodembedekker voor in de kooien van knaagdieren en vogels. Stofvrij dus beter voor de luchtwegen van mens en dier. Een milieuvriendelijk & natuurlijk prod...
Normale prijs €13,99
Aanbiedingsprijs €13,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Medium Komodo Tropical Terrain is ideaal voor het creëren van een bos- of regenwoudlandschap. Perfect voor het creëren van een natuurlijk uitziende omgeving en gemakkelijk in gebruik. Wordt geleve...
Normale prijs €14,99
Aanbiedingsprijs €14,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 3 stuks! Vandaag besteld, morgen verzonden
Trixie Mezenbolhouder Groen 8 x 8 x 29 cm De Trixie Mezenbolhouder Groen 8 x 8 x 29 cm is een leuke houder voor mezenbollen en vetbolletjes voor tuinvogels, gemaakt van kunststof en metaal. Een leu...
Normale prijs €24,99
Aanbiedingsprijs €24,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
23 wDe 23 watt is een terrariumlamp voor reptielen en amfibieën uit de woestijn en savanne die zonlicht nabootst, met UVB. UVB is zeer belangrijk voor reptielen en amfibieën: enkel onder UVB kunn...
Normale prijs €61,99
Aanbiedingsprijs €61,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
150 x 65 cm De van 150 x 65 cm is een inklapbare ren voor konijnen, knaagdieren, pups en kittens, van polyester, met uitneembare bodem en rubberen coating. Deze handige, opvouwbare ren is ideaal ...
Normale prijs €11,99
Aanbiedingsprijs €11,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Navulling bodembedekking hamstertoilet, houdt vocht en luchtjes vast. Inhoud: 500 gram
Normale prijs €11,99
Aanbiedingsprijs €11,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
S 40x25 cmDe is een veelzijdige, omkeerbare mat gemaakt van 100% hennep. Met twee verschillende zijdes biedt deze mat het beste van beide werelden: een grovere, stabiele kant voor ontspanning en ...
Normale prijs €13,99
Aanbiedingsprijs €13,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
7,5 cm De reinigt en masseert de huid van je huisdier op een zachte en ontspannen manier. Het is de perfecte tool voor een fijne verzorgingssessie waarbij je dier niet alleen schoon wordt, maar o...
Normale prijs €13,99
Aanbiedingsprijs €13,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
16,7 cm De is perfect voor het mild en effectief borstelen van alle vachttypes. De fijne nylonharen verwijderen vuil en losse haren op een zachte manier en geven de vacht tegelijk een mooie, gezo...
Normale prijs €12,99
Aanbiedingsprijs €12,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
S 40x25 cmDe is een hoogwaardige hybride mat, gemaakt van 100% natuurlijke hennep- en kenafvezels. Deze duurzame mat heeft twee verschillende zijdes: een grofvezelige kant die perfect is voor rus...
Normale prijs €12,99
Aanbiedingsprijs €12,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 2 stuks! Vandaag besteld, morgen verzonden
O 14 cmDe Trixie Voerbak met wortelmotief is een veelzijdige voer- en waterbak, gemaakt van keramiek. Dit materiaal is eenvoudig schoon te maken en zorgt voor extra stabiliteit tijdens het eten en...
Normale prijs €19,99
Aanbiedingsprijs €19,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
De Zolux Borstelset voor knaagdieren is ideaal voor het verzorgen van de vacht van jouw kleine huisdier. Deze set bestaat uit een dubbelzijdige borstel en een tweezijdige kam, ontworpen om het verz...
Normale prijs €17,99
Aanbiedingsprijs €17,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
De Zolux Verzorgingshandschoen voor knaagdieren is een handige en zachte oplossing voor de verzorging van jouw huisdier. Deze soepele siliconen handschoen, ontworpen voor de rechterhand, is voorzie...
Normale prijs €12,99
Aanbiedingsprijs €12,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
12x13x4 cmDe is een praktische en stevige houder voor het ophangen van vetstaven en -blokken voor vogels. Deze houder is ontworpen om het voeren van tuinvogels eenvoudig te maken, zodat vogels he...
Normale prijs €136,99
Aanbiedingsprijs €136,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Dit praktische en ruime konijnenhok is een perfecte keuze als buitenverblijf voor uw konijnen, kippen, eenden en andere kleine dieren en houdt ze comfortabel. Duurzaam en stevig frame: het konijne...
Normale prijs €48,99
Aanbiedingsprijs €48,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
100 wDe van 100 Watt is een lamp voor reptielen die in het terrarium UVB, UVA en warmtestraling combineert. Warmte is van levensbelang voor reptielen om hun lichaamstemperatuur op pijl te houden,...
Normale prijs €136,99
Aanbiedingsprijs €136,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze praktische en ruime kippenkooi is een perfecte, comfortabele keuze als buitenverblijf voor je kippen, hennen, eenden en andere kleine dieren. Duurzaam en stevig frame: het kippenhok is gemaak...
Normale prijs €122,99
Aanbiedingsprijs €122,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze praktische en ruime kippenkooi is een perfecte, comfortabele keuze als buitenverblijf voor je kippen, hennen, eenden en andere kleine dieren. Duurzaam en stevig frame: het kippenhok is gemaak...
Normale prijs €117,99
Aanbiedingsprijs €117,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze praktische en ruime kippenkooi is een perfecte, comfortabele keuze als buitenverblijf voor je kippen, hennen, eenden en andere kleine dieren. Duurzaam en stevig frame: het kippenhok is gemaak...
Normale prijs €202,99
Aanbiedingsprijs €202,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze praktische en ruime kippenkooi is een perfecte keuze als buitenverblijf voor uw kippen, hennen, eenden en andere kleine dieren en biedt ze comfort.  Duurzaam en stevig frame: Het kippenhok is ...
Normale prijs €176,99
Aanbiedingsprijs €176,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze praktische en ruime kippenkooi is een perfecte keuze als buitenverblijf voor uw kippen, hennen, eenden en andere kleine dieren en biedt ze comfort.  Duurzaam en stevig frame: Het kippenhok is ...
Normale prijs €10,99
Aanbiedingsprijs €10,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Trixie Nestmateriaal Kapok 40 gr Trixie Nestmateriaal Kapok 40 gram is een diervriendelijk nestmateriaal voor hamsters, muizen en vogels, zacht, verteerbaar en stofvrij. Dit Kapok nestmateriaal is ...
Normale prijs €21,99
Aanbiedingsprijs €21,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
4 kg Komodo caco zand creëert een natuurlijk en realistisch terrein voor elk terrarium. Gemaakt van 100% natuurlijk calcium carbonaat is het zand getest als veilig en verteerbaar mocht het per ong...
Normale prijs €21,99
Aanbiedingsprijs €21,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
4 kg Komodo caco zand creëert een natuurlijk en realistisch terrein voor elk terrarium. Gemaakt van 100% natuurlijk calcium carbonaat is het zand getest als veilig en verteerbaar mocht het per ong...
Normale prijs €179,99
Aanbiedingsprijs €179,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Bied veiligheid, zekerheid en comfort aan je kleine vriend met deze konijnenkooi.  Alles-in-één konijnenhok: De veelzijdige kooi bestaat uit een stalen huis en een gaaskooi met meerdere functies: r...
Normale prijs €186,99
Aanbiedingsprijs €186,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Bied veiligheid, zekerheid en comfort aan je kleine vriend met deze konijnenkooi.  Alles-in-één konijnenhok: De veelzijdige kooi bestaat uit een stalen huis en een gaaskooi met meerdere functies: r...

Toont 65 - 96 van 308 producten

Meer over Benodigdheden voor kleine dieren

Essentiële producten voor uw huisdier

Het is belangrijk om te zorgen voor een comfortabele en stimulerende omgeving voor uw kleine dieren. Daarom hebben we een uitgebreide selectie van producten die aan deze behoeften voldoen. Van knusse kooien tot uitdagend speelgoed, u vindt alles wat u nodig heeft in onze webshop. Vergeet niet om ook te kijken naar de Benodigdheden voor kleine dieren die essentieel zijn voor het welzijn van uw huisdier. Merken zoals Bunny Nature, Rosewood, en Savic bieden hoogwaardige producten die uw huisdier zullen verrukken. Ontdek ook de producten van Golden Nature, Utopia, en Pets Own Choice voor nog meer keuze.

Bij Fietsweb vindt u alles wat u nodig heeft voor uw kleine huisdieren.

Veelgestelde vragen over Benodigdheden voor kleine dieren

Wat zijn Benodigdheden voor kleine dieren?

Benodigdheden voor kleine dieren zijn onderdeel van ons assortiment bij Fietsweb.nl. In deze collectie vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod, afgestemd op kwaliteit en prijs-kwaliteitverhouding.

Welke Benodigdheden voor kleine dieren zijn het meest populair?

De populairste Benodigdheden voor kleine dieren worden bepaald door verkopen, klantbeoordelingen en retentie. Bekijk de bestsellers bovenaan de collectiepagina, of gebruik de filter "Best verkopend" om direct de favorieten te zien.

Hoe kies ik de juiste Benodigdheden voor kleine dieren?

Bij het kiezen van Benodigdheden voor kleine dieren is het belangrijk om te letten op je specifieke behoeften, budget en toepassing. Gebruik onze filters om te sorteren op prijs, merk of populariteit, en lees de productbeschrijvingen voor meer details.

Hoe snel worden Benodigdheden voor kleine dieren geleverd?

Bestel je voor 17:30, dan is je bestelling vaak al de volgende dag in huis. De exacte levertijd staat vermeld op de productpagina. We versturen met betrouwbare partners voor een snelle en veilige bezorging.

Kan ik Benodigdheden voor kleine dieren retourneren?

Ja, je hebt 14 dagen online retourrecht op alle Benodigdheden voor kleine dieren. Niet helemaal tevreden? Meld je retour aan via ons retourportaal en je ontvangt het aankoopbedrag terug.