Creativ Company

1302 products found

Creativ Company online kopen bij Fietsweb.nl. Bekijk ons assortiment hieronder en bestel eenvoudig.

Quick filter:
Regular price €26,99
Sale price €26,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (1) Order before 12:00 PM, ships same day
Gietmateriaal in poedervorm waarmee je mooie items voor thuis kunt maken. Meng het met water. Verhardt op kamertemperatuur. Voeg wat kleur, glitter of terrazzo vlokken toe voor een schitterend effe...
Regular price €41,99
Sale price €41,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (2) Order before 12:00 PM, ships same day
Tel af tot Kerstmis met 24 creatieve projecten en laat kinderen hun eigen kerstdorpje bouwen. De kalender bevat alle instructies die je nodig hebt. Trakteer je kinderen op een creatieve adventskale...
Regular price €29,99
Sale price €29,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (9) Order before 12:00 PM, ships same day
Dit jaar kan de kerstman een compleet nieuw huis krijgen in je interieur en hij brengt een paar vrienden mee. Met de set maak je maar liefst vier kerstkaarsen. Perfect voor de meest betoverende tij...
Sold out
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Unit price
per 
Set met alle materialen voor 6 unieke kersthangers van tweedelige ballen, rond en hartvormig, van transparant acryl! Elke bal heeft een kartonnen inlegvelletje om te decoreren met stiften, strasste...
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (2) Order before 12:00 PM, ships same day
Met deze Creativity in a Box maakt u kleine, decoratieve stukjes zeep die een gevoel van welzijn en zelfverwennerij oproepen. De set bevat alle materialen en instructies die u nodig hebt. Nu kunt u...
Regular price €110,99
Sale price €110,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (1) Order before 12:00 PM, ships same day
Met deze creatieve set kunnen kinderen hun eigen pannenlappen versieren met vrolijke tekeningen, patronen en teksten. De set bevat alles wat nodig is om maar liefst 80 pannenlappen te decoreren met...
Regular price €29,99
Sale price €29,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (3) Order before 12:00 PM, ships same day
Ben je ook dol op een fraai gedekte tafel? Met deze set lukt dat gemakkelijk. Hierin vind je alles wat nodig is om een goed gecoördineerde kersttafel te dekken! Van kleine kartonnen engeltjes en cr...
Regular price €33,99
Sale price €33,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (10) Order before 12:00 PM, ships same day
Onze kleurrijke zachte EVA foam stickers zijn zeker een hit bij kinderen. De figuren zijn zelfklevend, zodat kinderen geen lijm hoeven te gebruiken. En ze kunnen eenvoudig op papier, karton, dozen ...
Regular price €23,99
Sale price €23,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (6) Order before 12:00 PM, ships same day
Met onze biologisch afbreekbare glitters creëert u eenvoudig mooie glittereffecten in uw knutselprojecten. Perfect voor het versieren van hout, karton, papier en meer. Biologisch afbreekbaar en na ...
Regular price €35,99
Sale price €35,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (3) Order before 12:00 PM, ships same day
Creatieve borduurset om twee T-shirts te versieren met garen, kralen en borduurstickers. Inclusief materialen en instructies. Voor unieke, zelfgemaakte kleding.
Regular price €25,99
Sale price €25,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (3) Order before 12:00 PM, ships same day
Op zoek naar woonaccessoires die positieve energie in je woonruimte kunnen verspreiden? Probeer onze Hobbyset voor macramé. Met het zachte knoopkoord maak je jouw eigen macramé mobile om aan het pl...
Regular price €29,99
Sale price €29,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (3) Order before 12:00 PM, ships same day
Is het tijd om de kunstenaar die in je schuilt, te bevrijden? Dan vind je je met deze set het perfecte project. Met die gietharsmix en de vorm maak je prachtige sculpturen van giethars. Meng het gi...
Regular price €29,99
Sale price €29,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (6) Order before 12:00 PM, ships same day
Met deze set maak je twee kerstbomen in sneeuwwitte tinten en met mooie glitterdetails. De set bevat alle materialen en instructies die je nodig hebt. Als je van tijdloze kerstdecoraties houdt, vin...
Regular price €38,99
Sale price €38,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (3) Order before 12:00 PM, ships same day
Vloeibaar gietmateriaal dat na uitharding volledig transparant is. Perfect voor decoratie van jouw interieur. Bestaat voor 31% uit materialen op biologische basis. Meng met Plus Color acrylverf voo...
Sold out
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Unit price
per 
Met deze hobbyset maken kinderen vrolijke kerstfiguren van Foam Clay® en Silk Clay® voor in transparante kerstballen. De complete set bevat alle materialen om unieke kerstdecoraties te creëren. Een...
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (29) Order before 12:00 PM, ships same day
Als je huis wat extra kerstsfeer nodig heeft, is onze hobbyset precies wat je nodig hebt! Maak een mooie krans met de macramé-knooptechniek en u kunt de look zelfs veranderen voor verschillende sei...
Ordered before 12:00, shipped same day
14-day online return right
Safe & flexible payment (iDEAL, PayPal)
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (2) Order before 12:00 PM, ships same day
Met onze Creativity in a Box beleef je de Japanse kunst van het haken en maak je een kleurrijke regenboog eenhoorn, van zacht katoengaren. De set bevat materialen voor één dier en alle instructies ...
Regular price €26,99
Sale price €26,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (1) Order before 12:00 PM, ships same day
Rolmes van Fiskars met ergonomisch handvat. Het mes kan voor zowel linkshandige als rechtshandige gemonteerd worden! Inclusief titanium rolmes van 60 mm.
Regular price €35,99
Sale price €35,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (2) Order before 12:00 PM, ships same day
Met onze Creativity in a Box stel je het leukste kabouterhuis samen met sneeuw, kerstdecoraties en prachtige details. De set bevat alle materialen en instructies die je nodig hebt. Verhuist er in d...
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (12) Order before 12:00 PM, ships same day
Materialen set voor het maken van 6 unieke, tweedelige ballen van acryl. Elk deelbaar en te decoreren met het meegeleverde voorbedrukte inlegkarton. Inclusief stiften, kunstsneeuw, glitterlijm, pai...
Sold out
Regular price €35,99
Sale price €35,99
Regular price
Unit price
per 
Met deze creatieve set maak je een gezellig kabouterdeurtje vol kerstsfeer en decoraties. De set bevat alle materialen om een magische kabouterdeur te creëren voor thuis. Leuk als decembertraditie ...
Regular price €26,99
Sale price €26,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (2) Order before 12:00 PM, ships same day
Set van leuke en kleurrijke van EVA foam bloemen. Ze zijn zelfklevend, dus je kunt er papier, plastic, spiegels en hout mee decoreren! Wil je je tekeningen, scrapbook of cadeauverpakking nog leuker...
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (23) Order before 12:00 PM, ships same day
Met deze hobbyset maak je rode macramé kerstballen met houten ballen en nylondraad. De set bevat alle materialen en instructies om stijlvolle kerstdecoraties te knopen. Een creatief DIY-project voo...
Sold out
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Unit price
per 
Met deze hobbyset leren kinderen stap voor stap schattige dieren en fantasiefiguren tekenen. De set bevat pastelkleurige tekenstiften, een tekenblok met hulplijnen, stickers en duidelijke instructi...
Regular price €50,99
Sale price €50,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (6) Order before 12:00 PM, ships same day
Met onze Creativity in a Box wordt zeep maken een leuke gezamenlijke activiteit. Bevat voldoende materiaal voor 10-12 kinderen. Perfect voor op school, creatieve teams en verjaardagsfeestjes. Ga he...
Regular price €152,99
Sale price €152,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (2) Order before 12:00 PM, ships same day
Ga samen creatief aan de slag met onze 'Groepsset Gelprinten'. Gebruik gelplaten, sjablonen en rubberen rollers om leuke monoprinttechnieken uit te proberen. Het proces is eenvoudig - en elke print...
Regular price €50,99
Sale price €50,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (3) Order before 12:00 PM, ships same day
Ga samen creatief aan de slag met onze 'Groepsset schuimdrukken'. Kinderen kunnen kartonnen doosjes en kaarten versieren met leuke, zelfgemaakte stempels. En het proces is hartstikke eenvoudig! Kni...
Regular price €29,99
Sale price €29,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (3) Order before 12:00 PM, ships same day
Ben je dol op handgemaakte woonaccessoires? Dan is deze set echt iets voor jou. Met de set maak je een schattig potje met deksel met het gietharsmengsel, een mengkom en roerder. Het gieten is heel ...
Regular price €145,99
Sale price €145,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (3) Order before 12:00 PM, ships same day
Deze set bevat alle materialen die nodig zijn om 30 mooie onderzetters te decoreren met glas- en porseleinstiften! Leuk voor een kinderfeestjes, creatieve middag en ideaal voor op school. Na het be...
Regular price €22,99
Sale price €22,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (3) Order before 12:00 PM, ships same day
Deze hobbyset bevat 7 plastic eieren, waterverf, penseel, stift en ophangkoord. Met instructies om de eieren eenvoudig te versieren. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar oud.
Regular price €97,99
Sale price €97,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (3) Order before 12:00 PM, ships same day
Deze set bevat porseleinen mokken in verschillende designs om te decoreren met glas- en porseleinstiften. Zo maak je samen met 48 anderen originele en unieke mokken. Perfect voor een kinderfeestje ...
Regular price €20,99
Sale price €20,99
Regular price
Unit price
per 
In stock (5) Order before 12:00 PM, ships same day

Showing 33 - 64 of 1302 products

Frequently asked questions about Creativ Company

What are Creativ Company?

Creativ Company are part of our range at Fietsweb.nl. In this collection you'll find a carefully selected range from well-known brands, focused on quality and value for money. Whether you're looking for a basic model or a premium variant, you'll always find the right choice for your budget and needs.

Which Creativ Company are most popular?

The most popular Creativ Company are determined by sales, customer reviews and retention. Check out the bestsellers at the top of the collection page, or use the "Best selling" filter to see the favorites right away. Our customer service can also personally advise you on which models best suit your needs.

How do I choose the right Creativ Company?

When choosing Creativ Company, it's important to consider your specific needs, budget and application. Compare models on material, size and functionality. Use our filters to sort by price, brand or popularity, and read the product descriptions for detailed specifications. Not sure? Contact our customer service for personal advice.

How fast are Creativ Company delivered?

Order before 12:00, and your order will be shipped the same day. Delivery takes 1-4 business days. The exact delivery time is shown on the product page. We ship with reliable partners for fast and secure delivery.

Can I return Creativ Company?

Yes, you have 14 days online return rights on all Creativ Company. Not completely satisfied? Register your return via our return portal and you'll receive the purchase amount back. Make sure the product is in its original and unused condition.