Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Vóór 17:30 besteld, vaak morgen in huis
14 dagen online retourrecht
Veilig & flexibel betalen (iDEAL, Klarna)

Bagage en tassen

792 producten gevonden

Bij Fietsweb vind je alles wat je nodig hebt om je fietservaring te verbeteren. Of je nu op zoek bent naar accessoires voor je dagelijkse woon-werkverkeer of voor lange fietstochten, wij hebben het allemaal. Onze uitgebreide collectie omvat producten van topmerken zoals Sks, Abus, en Juscha. Of je nu een nieuwe fietstas nodig hebt of een stevige slot, bij ons ben je aan het juiste adres. Vergeet niet om onze sectie met bagage en tassen te bekijken voor de nieuwste stijlen en innovaties.

Prijs
  • -
Toon alle Prijs
Maat Toon alle Maat
Snel filteren:
Normale prijs €23,99
Aanbiedingsprijs €23,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze leuke stoffen boodschappentas met afbeelding van Stitch is super handig! Je neemt zo al je spullen gemakkelijk mee. Stitch vergezelt je vrolijk lachend. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar oud.
Normale prijs €180,99
Aanbiedingsprijs €180,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Normale prijs €24,99
Aanbiedingsprijs €24,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Leuk speelset om zelf namaak ijsjes te maken. Alle accessoires kan je in de rugzak opbergen, zodat je hem gemakkelijk mee kunt nemen. Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar.
Normale prijs €27,99
Aanbiedingsprijs €27,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Gele Pokémon rugtas met afbeelding van Pikachu. Afmetingen: 10x28x34 cm. Gele Pokémon rugtas met afbeelding van Pikachu. Afmetingen: 10x28x34 cm. hier kun je al je Pokemon spulletjes overal mee na...
Normale prijs €31,99
Aanbiedingsprijs €31,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Je hebt er een buddie for life bij met deze schattige Prêt rugzak. Dit beer rugzakje is perfect om overal mee naartoe te nemen. In het grote hoofdvak kun je een broodtrommel en drinkfles meenemen, ...
Normale prijs €30,99
Aanbiedingsprijs €30,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Rugtas met tie dye design, afmetingen: 40 x 13 x 28 centimeter.
Normale prijs €51,99
Aanbiedingsprijs €51,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 3 stuks! Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze rugzakjes kunnen je kleintje vergezellen tijdens één van haar/zijn nieuwe avonturen zoals een tripje naar het zwembad, sport- en speelkamp en nog veel meer. De sluiting met een trekkoordje is ...
Normale prijs €15,99
Aanbiedingsprijs €15,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Gabby's Dollhouse etuimet o.a. een liniaal, portlood en gum
Normale prijs €20,99
Aanbiedingsprijs €20,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Vilten kersttasje in de vorm van een versierde kerstboom. Het tasje is 19 centimeter groot en heeft een vilten handgreep. De kerstboom is versierd met sneeuw, sterren, kerstballen en verschillende ...
Normale prijs €16,99
Aanbiedingsprijs €16,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 3 stuks! Vandaag besteld, morgen verzonden
Clementoni puzzel Paw PatrolMaak twee leuke puzzels met jouw Paw Patrol vriendjes Marshall, Skye en Rubble. Deze puzzel uit de Play for Future lijn is gemaakt met 100 procent gerecyclede materialen...
Normale prijs €43,99
Aanbiedingsprijs €43,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze stoere rugzak van Skooter uit de Not Your Business collectie is zwart van kleur. De tas biedt voldoende ruimte voor bijvoorbeeld schoolspullen. Het ruime hoofdvak sluit met een witte rits met ...
Normale prijs €29,99
Aanbiedingsprijs €29,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Als dit geen schattige rugtas is? Die wil je kindje vast overal mee naartoe nemen. Dit mint kleurige rugzakje uit de Think Happy Toughts collectie is bedrukt me een leuke zeedierenprint. De rugzak ...
Normale prijs €22,99
Aanbiedingsprijs €22,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Paw Patrol action pack pup De figuren uit de hit-tekenfilmserie Paw Patrol De figuren transformeren echt net zoals ze in de tekenfilmserie doen Er zijn7 verschillende figuren U kunt niet kiezen, m...
Normale prijs €38,99
Aanbiedingsprijs €38,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Gabby's Dollhouse Bakey With Cakey KitchenOpen de doos met Cakey-actiefiguur, drie meubelstukken, een dienblad met cakejes, plus twee verassing doosjes met nog twee verrassingsaccessoires. Net zoal...
Normale prijs €35,99
Aanbiedingsprijs €35,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Zachtroze rugzak met kattengezichtje. De tas heeft een voorvak en een hoofdvak die je kan afsluiten met een gouden rits. De schouderbanden zijn gemakkelijk te verstellen. Het formaat van de tas is ...
Normale prijs €17,99
Aanbiedingsprijs €17,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Dit zijn leuke Paw Patrol knuffeltjes met een rits die over hun buikje loopt. Zo kunnen ze gebruikt worden als portemonnee, of eventueel om andere kleine voorwerpen in te bewaren. Geschikt voor kin...
Normale prijs €15,99
Aanbiedingsprijs €15,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Gabby's Dollhouse kleurset 8 kleurplaten 6 kleurpotloden Stickers
Normale prijs €26,99
Aanbiedingsprijs €26,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Kleurrijke rugtas van Rainbow High, gemaakt van satijn en glitter PVC. Met goudkleurige rits en hanger. De schouderbanden zijn verstelbaar. Adviesleeftijd: vanaf 3 jaar. De tas is 25 x 34 centimete...
Normale prijs €22,99
Aanbiedingsprijs €22,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
De dappere pups van PAW Patrol zijn klaar om de dag te redden als knuffel! 15 cm lange knuffel van avontuurlijke pup Rubble in haar kenmerkende uniform, klaar om op avontuur te gaan met een nieuw v...
Normale prijs €37,99
Aanbiedingsprijs €37,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Donkerblauwe sporttas met een voetbalthema waarbij beide opbergvakken met een rits af te sluiten zijn. Afmetingen 35 x 16 x 23 centimeter groot.
Normale prijs €51,99
Aanbiedingsprijs €51,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 2 stuks! Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze rugzakjes kunnen je kleintje vergezellen tijdens één van haar/zijn nieuwe avonturen zoals een tripje naar het zwembad, sport- en speelkamp en nog veel meer. De sluiting met een trekkoordje is ...
Normale prijs €36,99
Aanbiedingsprijs €36,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Een leuke handige turnzak met onze dierenvrienden, die je ook kan gebruiken als zwemzak dankzij de waterafstonende coating. De flappy oortjes zorgen voor een leuk speels detail. De 2 trekkoorden zo...
Normale prijs €28,99
Aanbiedingsprijs €28,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Super leuke en handige rugzak van Peppa Pig met een groot vak en een voorvak met afbeelding van Peppa. Zo kan je alles gemakkelijk in de rugzak stoppen in aparte vakken en veilig afsluiten met de r...
Normale prijs €34,99
Aanbiedingsprijs €34,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Rotho Style Multibag boodschappentas 25 liter iris dmidnightblue
Normale prijs €67,99
Aanbiedingsprijs €67,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Bevestiging d.m.v. klittenband, incl. regenhoes, van hoogwaardig textiel Eigenschappen regenhoes Hoofdkleur zwart Pakvolume 32.00 l Type/soort Artikel Uitvoering bagagedragertas De duurzame Zefal...
Normale prijs €24,99
Aanbiedingsprijs €24,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Super leuke geisoleerde geel-zwarte Pokemontas om je drinken en eten een beetje cool in te houden. Met handvat.
Normale prijs €83,99
Aanbiedingsprijs €83,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Gabby's Poppenhuis Ride-On Trolleykoffer met zitfunctie voor kinderen. De roze koffer is extra stevig en heeft zowel een handvat als schouder-/trekriem. Binnenin vind je twee compartimenten, een me...
Normale prijs €22,99
Aanbiedingsprijs €22,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
De dappere pups van PAW Patrol zijn klaar om de dag te redden als knuffel! 15 cm lange knuffel van avontuurlijke pup Marshall in zijn kenmerkende uniform, klaar om op avontuur te gaan met een nieuw...
Normale prijs €39,99
Aanbiedingsprijs €39,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Ontdek de magie van deze rugzak van Milky Kiss uit de Sweet Bliss collectie. De tas heeft een zachte groene kleur met fijne roze details. Hij heeft doorgestikt patroon wat zorgt voor een speels eff...
Normale prijs €37,99
Aanbiedingsprijs €37,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Zwart/roze sporttas van Barbie waarbij beide opbergvakken met een rits af te sluiten zijn. Afmetingen 35 x 16 x 23 centimeter groot.
Normale prijs €29,99
Aanbiedingsprijs €29,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 2 stuks! Vandaag besteld, morgen verzonden
Prêt is een eigenzinnig, kleurrijk en speels merk van Vadobag. Deze blauwe beren rugzak is voorzien van een vrolijk en kleurijk design, geïnspireerd op de verbeeldingskracht van kinderen. De rugzak...
Normale prijs €31,99
Aanbiedingsprijs €31,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Super leuke en handige rugzak van Lilo met een groot vak en een voorvak rits. Zo kan je alles gemakkelijk in de rugzak stoppen in aparte vakken en veilig afsluiten met de ritsen. De rugzak is licht...

Toont 257 - 288 van 792 producten

Meer over Bagage en tassen

Ontdek onze veelzijdige merken

Onze webshop biedt een breed scala aan merken die bekend staan om hun kwaliteit en duurzaamheid. Van de kleurrijke ontwerpen van Disney en Marvel tot de praktische oplossingen van Topeak en Basil, er is voor ieder wat wils. Of je nu op zoek bent naar een kinderfietsaccessoire van Peppa Pig of een stijlvolle tas van Hedgren, je vindt het allemaal in onze collectie. Bekijk ook onze andere merken zoals Clarijs, Newlooxs, en VidaXL voor nog meer keuze.

Blader door onze collectie en vind precies wat je nodig hebt voor jouw fietsavonturen.

Veelgestelde vragen over Bagage en tassen

Wat zijn Bagage en tassen?

Bagage en tassen zijn onderdeel van ons assortiment bij Fietsweb.nl. In deze collectie vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod, afgestemd op kwaliteit en prijs-kwaliteitverhouding.

Welke Bagage en tassen zijn het meest populair?

De populairste Bagage en tassen worden bepaald door verkopen, klantbeoordelingen en retentie. Bekijk de bestsellers bovenaan de collectiepagina, of gebruik de filter "Best verkopend" om direct de favorieten te zien.

Hoe kies ik de juiste Bagage en tassen?

Bij het kiezen van Bagage en tassen is het belangrijk om te letten op je specifieke behoeften, budget en toepassing. Gebruik onze filters om te sorteren op prijs, merk of populariteit, en lees de productbeschrijvingen voor meer details.

Hoe snel worden Bagage en tassen geleverd?

Bestel je voor 17:30, dan is je bestelling vaak al de volgende dag in huis. De exacte levertijd staat vermeld op de productpagina. We versturen met betrouwbare partners voor een snelle en veilige bezorging.

Kan ik Bagage en tassen retourneren?

Ja, je hebt 14 dagen online retourrecht op alle Bagage en tassen. Niet helemaal tevreden? Meld je retour aan via ons retourportaal en je ontvangt het aankoopbedrag terug.